Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Takip etmiyorum belki de hiç takmıyorum diye böyle oldu daha da hırslandı bilmiyorum ben de bir yeter demek istedim artık. Telefonu karıştırma konusu tamamen tesadüf oldu ben de eltim sürekli benimle uğraştığı için merak ettim benimle ilgili yazdımı diye. Ayrıca gizlice yapmadım kayınvalidem sürekli al kızım karıştır der ben de hiç almadım ne yapcam onun telefonunu karıştırıp. Keşke bakmasaydım da görmeseydim

Twilight pastoral edition

Efsane bir konuydu kavga ederkenki halleri vs

Kayinvalide de bir tuhafmis anneminde 2 gelini var hiç karıştırdıklarını görmedim yada annemin kayinvalidemin al karıştır kızım dedigini duymadım

Biliydim asıl masum olanın o elticağız olduğunu olayların gerçek versiyonu nasıl kim bilir Allah kıza sabır versin

Kayinvalide de bir tuhafmis anneminde 2 gelini var hiç karıştırdıklarını görmedim yada annemin kayinvalidemin al karıştır kızım dedigini duymadım
8 yillik evliyim bi kere bile al kizim telefonumu karistir demeyen kvme her like bir tokat olsun

Biliydim asıl masum olanın o elticağız olduğunu olayların gerçek versiyonu nasıl kim bilir Allah kıza sabır versin
Zaten aninda "kocan yok ondan bana saldirdin, sus kıskanç, iyi koca bulsaniz başınız göğe ererdi" diyerek çıktı tırnaklar Hiç sekmez, şaşırtmaz bu tiplerin çemkirme stili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…