Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Eltiniz ilginç bir kişilik.Bunlarla avunuyor demek ki.Onu öyle kabul edeceksiniz.Siz de çok detaylara takılmışsınız.Sizinki de doğru değil.Kadının her hareketini takip eder olmuşsunuz.Bırakın naparsa yapsın.Kıskanıyor olabilir de.Niye bunları bu kadar dert ediyorsunuz.Bu ülkede amma elti sorunu var.
Bu arada size ait olmayan telefonu karıştırdığınız için sizin hakkınızda da olumlu düşünemem .Çok yanlış...
Takip etmiyorum belki de hiç takmıyorum diye böyle oldu daha da hırslandı bilmiyorum ben de bir yeter demek istedim artık. Telefonu karıştırma konusu tamamen tesadüf oldu ben de eltim sürekli benimle uğraştığı için merak ettim benimle ilgili yazdımı diye. Ayrıca gizlice yapmadım kayınvalidem sürekli al kızım karıştır der ben de hiç almadım ne yapcam onun telefonunu karıştırıp. Keşke bakmasaydım da görmeseydim

"Tam kavga" diye açıklama vardı bi de başlıkta 😂😂 Rükûya eğilir gibi eğilip yakaladım, diğer yandan kaynanamdan destek aldım, sonra vampir gibi dişledim..gibi detaylarla doluydu, kavga sonrasi gözyaşları içinde karnıyarık yapılmıştı falan 😂
Twilight pastoral edition 🤣🤣

"Tam kavga" diye açıklama vardı bi de başlıkta 😂😂 Rükûya eğilir gibi eğilip yakaladım, diğer yandan kaynanamdan destek aldım, sonra vampir gibi dişledim..gibi detaylarla doluydu, kavga sonrasi gözyaşları içinde karnıyarık yapılmıştı falan 😂
Efsane bir konuydu kavga ederkenki halleri vs

Takip etmiyorum belki de hiç takmıyorum diye böyle oldu daha da hırslandı bilmiyorum ben de bir yeter demek istedim artık. Telefonu karıştırma konusu tamamen tesadüf oldu ben de eltim sürekli benimle uğraştığı için merak ettim benimle ilgili yazdımı diye. Ayrıca gizlice yapmadım kayınvalidem sürekli al kızım karıştır der ben de hiç almadım ne yapcam onun telefonunu karıştırıp. Keşke bakmasaydım da görmeseydim
Kayinvalide de bir tuhafmis anneminde 2 gelini var hiç karıştırdıklarını görmedim yada annemin kayinvalidemin al karıştır kızım dedigini duymadım

Elestiriler gelmeden önce minnak tatli gelin modundaydi, yapilan kotuluklere anlam veremeyen 🥲 Telefon karistirma konusunda bile masum :KK53: Azicik yuzune vurdum gördüğüm yanlis kismi, hemen tırnaklar çıkmaya başladı 😂 Reelde neler dönüyor, Allah bilir.
Biliydim asıl masum olanın o elticağız olduğunu 😂 olayların gerçek versiyonu nasıl kim bilir Allah kıza sabır versin 😂

Kayinvalide de bir tuhafmis anneminde 2 gelini var hiç karıştırdıklarını görmedim yada annemin kayinvalidemin al karıştır kızım dedigini duymadım
8 yillik evliyim bi kere bile al kizim telefonumu karistir demeyen kvme her like bir tokat olsun

Biliydim asıl masum olanın o elticağız olduğunu 😂 olayların gerçek versiyonu nasıl kim bilir Allah kıza sabır versin 😂
Zaten aninda "kocan yok ondan bana saldirdin, sus kıskanç, iyi koca bulsaniz başınız göğe ererdi" diyerek çıktı tırnaklar 😂😂 Hiç sekmez, şaşırtmaz bu tiplerin çemkirme stili :KK53:

X