Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559

kusura bakma ancak bugün gördüm yazdıklarını ,buldum doğru dürüst bir video sonunda :) dediğin gibi 5 mil
iyiyimiş bugün onun 4 mile kadarını yaptım hepsi var süpermiş diğer parça parça milleri yapmam artık .

dün ara vermiştim bugün 4 mil yaptım,yarın da 3 mil ..haftasonu ara...

tartılmadım ama hareketlerim bu hafta daha hızlandı sıkılaştığımı hissediyorum,iyi ter atıyorum ,
belki psikolojik bilmem ama birkaç aya baya fayda görcez iki haftada bile etki etti

1 lt de hiç içmeyene göre baya iyi bir aşama tebrikler....zamanla arttırırsın,
kuru kayısı,kuru incir seviyorum bende genelde yemeye çalışıyorum ,

ama şu 5 mildei kıvrıla kıvrıla yürüyen bi tip varya, sinir oluyorum onun yürüyüşüne ya tööbee YaRabbiimm!
bacakları birleşmiyo sanırım, herhalde omurilikten de bitane omur çekilmiş

ay aynen ben de delioluyorum nasıl da kıvıırıyo hınzır

göğüslerim koşarken benim de çok acıyor bantlasak nasıl olur ki tutmaktan yoruluyo insan

kızlar bu milleri nasıl buluyorsunuz netten indirmek istiyorum pcye ama beceremedim bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?
bugun keşfettim bunu 9 aylık oldu bebegim 10 kilo fazlam var ve artık gitmesi gerekiyor kilolarımın

ay aynen ben de delioluyorum nasıl da kıvıırıyo hınzır

göğüslerim koşarken benim de çok acıyor bantlasak nasıl olur ki tutmaktan yoruluyo insan

walla bi seferinde üzerimdeki tişörtün üstünden sütyen taktım çok komik oldum ama
bantla sen, çekerken nasıl acır kimbilir
ben bu hafta çok boşladım, haftaya yine sıkı düzene geçmem lazım

Bugün 3 mil olandan yükledim ancak 2 mile kadar dayanabildim sıkıldım ve yoruldum

Evde böyle spor yapmak güzelde işte Allahtan aşağıda kimse oturmuyor. Vaklaya vaklaya bi güzel tependim
Biri olsa bu ne gürültü diye kapıma dayanmıştı çoktan

Son düzenleme:
merhabalar...
ben de 2 hf dır başladım .hf da 4 gün yapıyorum...
5 millik olan hoşuma gidiyor..5 mil olanı genelde 3.5 mil yaptım..ölçülerimde değişiklik yok gibi..ayrıca yediklerimede dikkt ediyorum...yalnı zçevreden güzel tepkiler aldım..2 hf önce görenler çok inceldiğimi söylediler..
dediğim gibi ölçülerde değişiklik yok ama ben de anlamadım bişey,,

ya evde yürürken ayakkabı giyiyo musunuz kızlar, ayaklarımın altı sertleşiyor
çorap giysem de bi zamansonra kayıp gidiyo, çıplak ayakta da bu sorun var :26:

Ben de yapıyorum bir haftadır düzenli olarak. Yediklerime biraz dikkat ederek ve sabah uyanınca ve gece yatmadan önce form bitki çayı içerek gördüm ki bir haftada belim bir cm de olsa incelmiş :) Bu benim için deneme haftasıydı. Bugünden itibaren daha ağır bir programa başladım.

Ben spora yatkın biri olduğum için 3 mil'den başladım ama sadece bir gün yaptım çünkü beni pek kesmedi Ertesi günden itibaren 5 mili yaptım, 5 mil ilk iki yapışımda çok zorladı ama birkaç gün geçti ve ona da alıştım. Hatta bugün 5 milin son mili yavaş ve sıkıcı olduğu için o milde leslie yürürken ben ip atladım Sonra boosted walk bölümünü yaptım ama..

Bir de artık leslie'nin sesini kısıp müzik açıyorum çünkü bir yerden sonra çok sıkıyor.

Ayy bir de kıvrıla kıvrıla yürüyen kız dediğiniz o sarı atletli mi ben de ona gıcık oluyorum yahu

ya evde yürürken ayakkabı giyiyo musunuz kızlar, ayaklarımın altı sertleşiyor
çorap giysem de bi zamansonra kayıp gidiyo, çıplak ayakta da bu sorun var :26:

ben de çıplak ayakla yürüyorum ama benim de ayaklarım sertleşmeye başladı..en yakın zamanda ayakkabı almam lazım ev için..

Yürüyüşün etkisini alabilmeniz için ayakkabı gşymeniz şart, bacaklar çok daha iyi çalışır,ayrıca özzellikle çıplak ayakla yaparsanız tabanlarınız sertleşir,zaman geçtikçe nasır olmaya başlar,muhakkak ayakkabı giyin,benim dışarı kullanmadığım spor ayakkabılarım vardı onları giyiiyorum leslie yapareken,bugün 5 saat temizlik yaptım çok yoruldum bi de leslie yapamadım valla

Bayanlar ben hala indiremedim
Ne zaman özelden indirme linki gönderir misiniz desem sağolsun bayanlar hep yolladılar
Ama indiremedim bi türlü
İndirme değilde 5mil falan izleyebileceğim site var mı ?
Yada günde 2 kere ilk mesajdaki 2mili yapsam yeterli olur mu ?

bayanlar rica etsem lütfen indirme linkini banada özelden mesaj atarmısınızzz

niye kimse benim sesimi duymuyor

lütfen biri benim sesimi duysun

iki gündür bu leslie videosunu pcye indirmeye ugraşıyorum pc ye virüs sokacağım artık yakında

bi siteden indirdim sanıyordum acmaya calışıyorum hata veriyo acılmıyor bile

evimde pc var net yok o yüzden pc ye indirip evde yapmak istiyorum lütfen ama lütfen bir arkadaşım bana yardım etsinnnn:2:

indirmek istediğiniz linkleri bana özel mesaj atarsanız belki yardımcı olabilirim

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 80-89 topiğindeki arkadaşlarla beraber diyet yapıyorum,ancak spora da bi yandan başlamak istiyorum,eliptik bisikletim var ama henüz vücudum biraz ham,önce bu leslie programıyla kaslarımı alıştırıp sonra bisiklete başlasam daha iyi olur herhalde.Ben leslieyi indirdim ama henüz hiç denemedim,bu hafta denemeyi ve burda sizinle paylaşmayı istiyorum,bu topiğin herhangi bir kuralı var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…