Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bende geçen hafta 2 ve 3 mil yaptım 3 gün haftasonu ara verdim haftaiçi tekrar başlıycam 4 milden ...
ama hergün üst üste zor oluyor iki üç gün arayla ya da günaşırı yapmak daha iyi ,
ben on beş dak dan sonra felaket terliyorum bakalım 4 mil nası olacak
bu arada o kadının sesine tahammül çok güç cidden

Son düzenleme:

3 milden fazlası hakkaten her gün çok sıkıcı oluyor ya da ben mazeret üretiyorum
ben de günaşırı yapıcam valla,leslie yapmadığım günlerde de kendi egzersizlerim var,bir de plasit lastiğiyle falan hareketlerimi yaparım yeter diye düşünüyorum

Bol su içmem lazım off offff her gün de 2 kuru kayısıyı unutmayın ve dee yeşil çay tabiiiii

dediklerin çok doğru canım.3 milden fazlası sıkılıyor
bol su içmeye başladım bende günde 2 kupa yeşil çay içiyorum.ama kuru kayısısı anlamadım tatlım?kızlar bu arada göbeğim 2 cm inceldi.oleyy be

ya kızlar lütfen bana şu videoyu bulun..bulamadım deliricem

"walk away your waistline 3 mil"

oof aksattım iyice, h.sonu hastalıklarla uğraştık,şimdi de bende bi kırgınlık var
geçen hafta sonlarda yapamadım, bu hafta ptesi başlıcaktım e başlayamadım halsizlikten
üffff :2:

pazar günü 2 mili yaptım bu sefer sonuna kadar.
ama dün akşam gözüm kesmedi.
işten sonra çarşıya indim azcık bacak ağrımdan zor yürüdüm.
üstüne yaparsam daha kötü olur diye dün izin verdim kendime.
ama akşam inşşş devam...

dün 4 mil yaptım,indirdiğim baya eski bir video sanırım leslie çok genç ve daha zayıf kıyafetler felan
çok komikti mayo altına tayt giymişler bunların yenisi yok mu yahu
şu kısaltılmış tek linkler şeysinden indirdiğim bu ama baya göz zevkimi bozdu..
bu arada dün akşam baya tutuldum yorucu oldu hergün 4 mil yapmıycam araya 2 ve 3 mil sıkıştırcam
bende su içiyorum ,yeşil çaya başlamadım bi ara düzenli içerdim araya yaz girdi sıcakta içmedim sonra kaldı gitti
tekrar başlasam iyi olur ,
diyet yapmıyorum sadece abur cubur yemiyorum ,beyaz ekmek yerine tam buğday tarzı yiyiorum
kilodan çok amacım sıkılaşmak,

o video benim de hiç hoşuma gitmedi, 4 mile geçtiğimde o videodan yapmadım o yüzden, 5 mil videosunu 4 mile kadr yaptım.
istersen atıyorum 2 mil yaparsin 2 defa yada 1 mil + 3 mil videolarnı yaparsın.. senin zevkine kalmış.

geçmiş olsun ,
bilirim geçen haftada ben öyleydim,kendini iyi hissetmeden yapmak zor oluyor

teşekkürler canım, inşallah bu akşam sahalara döneceğim, inşş

Pazartesiden beri her gün 3 mil yapıyorum,1 lt su anca içebiliyorum bazen hiç içmediğim olurdu benim için iyi bir aşama

kuru kayısı hazmı kolaylaştırır,sindirim sistemine ve cilde faydalıdır.Metabolizmanız yavaşsa 2 kayısı yiyin

pazartesi 3 mil yaptım bugünde 4 mil gün aşırı yapıyorum artık çünkü vücudumun sıkılaştığını hissediyorum ve fazla yormak istemiyorum gün aşırı bile iyi geliyor
bunun yanında yeşil çay içmekte baya bi işe yarıyor
bakalım cuma günü ölçü alıcam bi gelişme var mı yok mu daha iyi anlarım

yaptım dün 5 mil, süper ter attım. ama ben 5 mil videosunu yapmadım.
3 mil + 5 milin son 2 milini yaptım çnkü 5 milde 5 kez aynı şeyleri yapıyor, amma 3 mil çok ii. hele o tombik kadınla yaparken nasıl nefes nefese kalıyorum
leslie de diyor, kendi spor programınız, istediğiniz şekilde yapabilirsiniz diye

evet ben de o arakadaşında çok ter atıyorum

ama şu 5 mildei kıvrıla kıvrıla yürüyen bi tip varya, sinir oluyorum onun yürüyüşüne ya tööbee YaRabbiimm!
bacakları birleşmiyo sanırım, herhalde omurilikten de bitane omur çekilmiş

toplum arasında biz ona çarpuh bacaklı diyoruk...
ona bende sinir oluyom ama leslie bacımın hatrına katlanıveriyom napalım...

ben her gün 5 mil olaanını 3 ve 2 millik parçalar halinde yapıyorum ...hem sıkılmıyorum hemde sabah ve akşam yediklerimi yakmamda yardımcı oluyor kilo vermem de hızlanıyor.....

ben de lesli'nin 5 milini yaptım ama jogging kısmında zıplarken göğüslerim çok acıdı. mecburen bir taraftan koşarken diğer taraftan onları tutmak zorunda kaldım acaba buna bir çözümü olan var mı?

sonra 3 mil artık 5 milden iki mil yapıp beş mile tamamladım ama bel bölgemdeki incelmeyi farkettim. hatta bayramda daha başlayalı iki hafta olmuştu herkes kilo vermişsin dedi daha çok gaza geldim.

arkadaşlar merhaba bana da indirme linkini mesaj atabilecek arkadaş var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…