Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Merhaba arkadaşlar ben 80-89 topiğindeki arkadaşlarla beraber diyet yapıyorum,ancak spora da bi yandan başlamak istiyorum,eliptik bisikletim var ama henüz vücudum biraz ham,önce bu leslie programıyla kaslarımı alıştırıp sonra bisiklete başlasam daha iyi olur herhalde.Ben leslieyi indirdim ama henüz hiç denemedim,bu hafta denemeyi ve burda sizinle paylaşmayı istiyorum,bu topiğin herhangi bir kuralı var mı acaba?

yok canım öyle bir kuralımız:)

leslie'ye başlayacaksan vücudun hamsa 2 mille başlamanı öneririm. her hafta birer mil arttırabilirsin. sonra hangi program sana daha uyuyorsa odan devam edebilirsin. ben mesela 3 mil + 5 milin son 3 milini yapmaya başladım. ama bayağı zaman oldu başlayalı.

leslie zayıflamak için haftada beş gün yapılmasını tavsiye ediyor bu arada canım. :KK8:

yok canım öyle bir kuralımız:)

leslie'ye başlayacaksan vücudun hamsa 2 mille başlamanı öneririm. her hafta birer mil arttırabilirsin. sonra hangi program sana daha uyuyorsa odan devam edebilirsin. ben mesela 3 mil + 5 milin son 3 milini yapmaya başladım. ama bayağı zaman oldu başlayalı.

leslie zayıflamak için haftada beş gün yapılmasını tavsiye ediyor bu arada canım. :KK8:

Cevap verdiğin ve önerilerin için teşekkürler,dikkate alıcam söylediklerini...inşaallah en kısa zamanda başlar arada da topiğinize uğrarım.:)

link konusunda malesef bir bilgim yok yardımcı olamıyorum,eğer linkleri bulup da sorun yaşıyorsanız ,partların hepsinin indirmedikçe hatta verir,partların hepsini indirin önce sonra sorunsuz açılın.Yeni gelen herkess hoşgeldiii:KK19:

yaptım dün 5 mil, süper ter attım. ama ben 5 mil videosunu yapmadım.
3 mil + 5 milin son 2 milini yaptım :KK1: çnkü 5 milde 5 kez aynı şeyleri yapıyor, amma 3 mil çok ii. hele o tombik kadınla yaparken nasıl nefes nefese kalıyorum :KK8:
leslie de diyor, kendi spor programınız, istediğiniz şekilde yapabilirsiniz diye :KK8:

canım özeline mesaj attım mesaj kutun doluymuş
zahmet olmazsa 5 miliğn linkini verebilirmisin

geçen hafta çok boş geçti, sanırım birkez yapabildim.
bu akşam evde olmayacağım, inşallah yarından itibaren tekrar düzene girerim :26:
şu ayakkabı-patik vs işine de el atsam iyi olacak.bu hafta yapmadığımdan herhalde, ayağımın altı o kadar sert değildi:44:

merhaba arkadaşlar..bende başka bi siteden indirdim 1-2-3-4-5 mil birde 5 dakikalık bi video..yeni başladım lesliye..umarım bi faydasını görürüm..

3 gün aradan sonra 4 mille başladım artık vücudum ham değil ara versem bile esneklik kazanmışım onu fark ettim,
yaklaşık 2 haftadır her gün olmasa da gün aşırı mutlaka yapıyorum en az 2 mil bir kiloya yakın verdim diyetsiz...
zaten ideal kilom için 3 kilo felan vermem gerekiyordu ama hedefim 2-3 kilo daha gitsin sıkılaşayım,
fark da ediliyor bu arada ...
demekki diyet yapılsa haftanın hergünü düzenli yapılsa ayda 2,3 rahat verilir.

bu arada evde spor yaparken kışlık ayakkabı tarzı pofuduk terliklerden giyiyorum,
ayakkabı gibi olduğu için çıkma derdi yok,çorapla yapamadım .

kızlar leslie'nin 3 mil express, advance, cardio gibi farklı programları da varmış.

haberi olan, yapan var mı acaba?

bende 2 tane 3 mil var biri power biri expres ama ne fark var bilmiyorum görüntü daha kaliteli diye expres olanı yapıyorum powerıda yapmıştım daha önce ama hatırlamıyorum orda leslie çekiliyor tombul bir kadın yaptırıyorya aynı kadın expreste bayaa zayıf görünüyor.

arkadaşlar merhaba,
ben de topiğinize katılmak istiyorum.. çok rica etsem biriniz bana da 5 milini atabilir mi özelden???? linkini yani??? çok heveslendim bugün okudum daha.. şimdiden teşekkürler :)

Arkadaslar evde yapıyor olmamızza ragmen yınede altı yumusak tabanlı spor ayakkabı gıymeye gayret edelım cunku yuruyus yapıyoruz en nıhayetınde ve tabanlar ciddi hasar görür ,deformasyona ugrar.Zayıflayacagız,sekle gireceğiz derken saglıgımızdan olmayalım.Sevgiler

Ben de 3 mil yapıyorum ama tam adını bilmiyorum hiç.2.. mili arkadaşı yaptırıyor onu uyguluyorum

Son düzenleme:
bende 2 tane 3 mil var biri power biri expres ama ne fark var bilmiyorum görüntü daha kaliteli diye expres olanı yapıyorum powerıda yapmıştım daha önce ama hatırlamıyorum orda leslie çekiliyor tombul bir kadın yaptırıyorya aynı kadın expreste bayaa zayıf görünüyor.

bende farkettim o kadını zayıflamış..ewet yeni görüntüler daha kaliteli leslie kaç yaşında acaba merak ettim

arkadaşlar merhaba,
ben de topiğinize katılmak istiyorum.. çok rica etsem biriniz bana da 5 milini atabilir mi özelden???? linkini yani??? çok heveslendim bugün okudum daha.. şimdiden teşekkürler :)

merhaba cnm gönderdim..

Arkadaslar evde yapıyor olmamızza ragmen yınede altı yumusak tabanlı spor ayakkabı gıymeye gayret edelım cunku yuruyus yapıyoruz en nıhayetınde ve tabanlar ciddi hasar görür ,deformasyona ugrar.Zayıflayacagız,sekle gireceğiz derken saglıgımızdan olmayalım.Sevgiler

ben ilk yaptığım zaman ayaklarım acıyodu şimdi ayakkabıyla yapıyorum daha rahat

X