Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bugünde 3 mil yaptım artık yarın 4 mil günüm bu şekilde programlı gitmek bana iyi geliyor

leslie nin hiçbir milinde ben bacaklarımın yandığını hissetmiyorum yalnız dün 5 mil yaptım bugün kemiklerim acıyo:KK1:

3,4 gündür yapamıyorum feci hastalandım,boğaz ağrısı ,ateş yeni yeni kendime geliyorum,bakalım
bugün 3 milden tekrar başlamayı düşünüyorum ara uzadıkça soğuyor insan ,
o yüzden her şey düzenli olunca iyi kolay gelsin herkese...

benim vücudum bünyem çok hassas,5 mil yapıyorum ama her gün duş alınca bu havalrda hemen bademciklerim şişiyor,ben de mecburen iki güne bir yapıcam

3,4 gündür yapamıyorum feci hastalandım,boğaz ağrısı ,ateş yeni yeni kendime geliyorum,bakalım
bugün 3 milden tekrar başlamayı düşünüyorum ara uzadıkça soğuyor insan ,
o yüzden her şey düzenli olunca iyi kolay gelsin herkese...

aynen ya bende 4 gündür yapamıyorum.hastayım.bugün başlayacağım

yaa kızlar ben anlamadım bu mil işini şimdi sayfanın başındaki videolar kaç mil siz onumu yapıyosunuz bana yardım edin bende yapmak istiyorum

yaa kızlar ben anlamadım bu mil işini şimdi sayfanın başındaki videolar kaç mil siz onumu yapıyosunuz bana yardım edin bende yapmak istiyorum

ilk baştakileri bilmiyorum bakmadım ama nette videolar mevcut cnm. 3 mil olanı öneriyorum netten indirebilirsin

ilk baştakileri bilmiyorum bakmadım ama nette videolar mevcut cnm. 3 mil olanı öneriyorum netten indirebilirsin

eger çok olmazsam bana lınk atabiliirmisin burdan bende buldum yaptım youtube dan 3 mildi ama bayagı bi yorucu sonrada burda paylaşılanların 2.kısmını yaptım toplamda 30 dk 3+2 mıl yürümüşmü oldum şimdi

ben de artık haftada 6 gün değil de birer gün arayla yapmaya karar verdim.
zor oluyor 4 milden sonra hergün yapmak...
sanki inceliyor gibi bacaklarım, psikolojik mi fizyolojik mi bilmiyorum, ay sonunda ölçülerimi alınca belli olur galibbaa :26:

çok önceden indirdiğim için linkler konusunda yardımcı olamıyorum kusura bakmayın kızlar.

Dün ilk defa 2 mili yaptım,hareketleri çok dada farklı daha çok hoşuma gitti 35 dk sürüyor.Ama beni 5 mil paklar:KK1:

kızlar link veremiyorum ama dietcenterda çok güzel linkleri var ordan indirin isterseniz.
dietcenterleslie yazın goglede çıkıyor.
ben ordan 500 adım 1,2,3,4,5 mili indirdim.
dün akşam 2 mili denedik,sonuna kadar yapamadık nefes nefese kaldık.
mesela şuansağ bacağımın kas ağrısından ölüyorum:KK31:

kızlar link veremiyorum ama dietcenterda çok güzel linkleri var ordan indirin isterseniz.
dietcenterleslie yazın goglede çıkıyor.
ben ordan 500 adım 1,2,3,4,5 mili indirdim.
dün akşam 2 mili denedik,sonuna kadar yapamadık nefes nefese kaldık.
mesela şuansağ bacağımın kas ağrısından ölüyorum:KK31:

ben de indirdim 3 mile yaıcan az sonra yazarım halet-i ruhiyemi :KK9:

3 mile yaptım 45 dk.lık ..

gayet keyifliydi şimdi de form çayımı yudumluyorum :KK34:

basenlerimde birileri halay çekiyor gibi oluyo :KK9:

Allahm bu kadın ne çok konuşuyo ya valla insanda spor aşkı falan bırakmıyo.sesi kısıp şarkı açıyorum :KK1::KK1:

X