Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

slm kizlar hatirlarsaniz kizima taktigim lensler vardi artik o lensler yok cok ucuza giti ama birini sevindirdim lensleri takinca resim istedim verdi sag olsun sadece gözlerimi koy dedi bende öyle yaptim ve burda sizinle paylasmak istedim bakin bakim ...

Son düzenleme:
bendeki duruslari yazi yazmistim cok kücük cikmis okunmuyor sag blue,sol solotica haresiz,diyerinde beli yazim sevgiler......

Eklentiler

• $Fotoğraf1782.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 107
  • $Fotoğraf0123E001 (2).jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:
bendeki duruslari yazi yazmistim cok kücük cikmis okunmuyor sag blue,sol solotica haresiz,diyerinde beli yazim sevgiler......

selam lar çok yakışmış güle güle kulansın bende siz lens severlerle nacizhane bilgimi paylaşmak istişyorum piyasadaki en iyi slens solisyonu solo care aqua bütün solisyonları kulandım ama solo care aqua gibi solisyon yok tam konfor mikrop kırıyor bakteri öldürüyor proteini yok ediyor herşeyden önemlisi nemlendirici etkisi çok yüksek bu bile onun mükemel oldugunu nun kanıtıdır fxeyes te solo care aqua.yı öneriyor sevgiler

bayanlar bana kızmayın her topiğe yazdım ama buradan da görenler olsun diye yazıyorum :)
ben 19 mart salı yani geçen hafta bugün arzu abladan son seri 02-1018 cor mel sipariş ettim çarşamba kargolandı perşembe geldi
1 saat kadar anca kaldı gözümde, taktım foto çektim eşime gösterdim falan bana tenime yakışmadığını söyledi bende oturdum inceledim hakkaten olmadı esmer olduğum için... ben aylık cristal kullanıyodum onu beğeniyodu herkes ama o mavimsiydi, cor meli fotosunu görenler de yakıştırmadılar,

bu lensi hiç kullanamicam, sorusu olanlar mesaj atabilirler bayanlar..
şuanda yıllık cristal istiyorum !!!!

kendi göz rengimi ve cor melli fotoları koyuyorum

güzel aciklaman icin tessekür ederiz lensler kadar solosyonunda önemi büyük,ben biseyi de ayrica merak ediyorum bilen varsada cevaplarsa ayrica sevinirim,lens alirken mesela solotica solo care solosyonunu öneriyor, tanita tikaram baska solosyonu fresh care kulanin diyor!! lenslerin solosyonlari lenslere göremi oluyor eyer öyle olsaydi bir sürü lens kulanicilar yumusak ve sert lenslerde ayri ayri marka niye kulaniyor yani demem suki sert lense ila bu solosyonu kulanin, yumusak lense bunu kulanin ,diyenlerin aksine,, hangi solosyon gözüne iy geliyorsa memunsa onu kulaniyor!!! lensin önerdigi solosyonu kulnmasam gözüme iy gelen solosyonu kulanirsam arkadasimizin dedigi gibi lensler zarar görürmü bunun cevabini verirseniz mutlu olurum

Güzel kardesim cok yakismis gözün alismadigi icin o rengi sevmemis olabilirsin ama zamanla renge cok alisiyorsun sürekli ayni renk lensi kulandigin icin insalar yadirgiyor ilkbasta hata bana yakismamis diyen bir cok arkadas cevrem sakasina satacam dedigimde o beyenmiyen arkadas lar... bana sat diyenlerdi !!!neyse orasi fasa fiso eyer sen beyenmediysen icine sinmediyse gözünün tansiyonunu düsürüyorsa benimgibi takinca rahatsiz oluyorsan sat güzel kardesim ayrica seninle msnede görüsmek isterim bana mail adresini verirsen sevinirim Bisey kafama takildi sormak icin mümkünse sevgiler...

Son düzenleme:
BU soloticanin yeni lenslerimi--- solflex--- kulanan varmi

[video=youtube;e1Xg6COibJo]http://www.youtube.com/watch?v=e1Xg6COibJo[/video]

canım benim gözüme hiiç rahatsızlık vermiyo aksine gözümde yok gibi, ama renge alışmaktan ziyade renk bi insana hiç olmazsa alışana kadar da sabrederek takamıyosun, eşim bu ne ya sana hiç gitmedi dedi iş yerindekiler de , nasıl takıcam ki o günden beri kutuda duruyo. gözümün beyazına sarılar taşmadı açıkçası öyle taşıyo mu ya corlar??
bi de bi arkadaş taşmış demiş , solflexler opak olduğu için gerçekte hiçbişey görünmüyo taşkınlık gibi, gözümün beyazına gelen kısımlar da aynı renk duruyodur demekki, circle lenslerden daha doğal olarak gözü büyütüyolar

en msn kullanmıyorum mail atar mısın? pelusyuceer gmail adresim

Son düzenleme:
elegance_ canım benimde senin gibi yeni aldığım hatta konusunu açtığım
Tanita yellow lenslerim elimde kaldı doğru düzgün takmadım faturası duruyor:)
Arkdaşım yeni lens aldığımdan habersiz yeni gri lensler almış bana,griyi herkes daha çok yakıştırdı bana
Tanitalar kaldı elimde bari birinin işine yarasın
İlgilenenler tanita konuma bakıp msj atarbilirler

yerim o gözleri ben cok güzel ,ben solotica melin natural color lensiyle cristal arasinda kaldim (cristalermi gri oluyor) arkadaslar benim oglumun göz rengini istiyorum onun göz rengi gri yesil bu soloticanin hangi lensinde var !!! Tanita tikaram yellow bendede var evet cok dogal duruyor ama rengi yakindan beli oluyor ...Bak canim (sahibinden.com gir üye ol) orda satIN lenslerinizi ücretsiz ilan veriyorsun ( Elgance SENDE ORAYA GIR ÜYE OL, Lensini ORDA SAT CANIM , alan olur sahibinden .com umarim yardimci olabilmisimdir yaa k.i.b mucuk...

Son düzenleme:

selamlar güzel soru cevaplamaya çalişim tanita ti caram olsun fresh olsun rainvow olsun durasoft olsun her lensçi bildigi markayı öneriri derin çaplı araştırma yapmaz kulaktan dolma birşey duymuştur mesela renu iyi sana teredütsüz renuyu önerir aksine renu çok kötü bi marka bikaç saat sonra gözde kuruma yapar ve dolaysıyla kuuyan lens rahatsız etmeye başlar ne renu nede baush.lomp ürünleri kulanmayın hem lensinizin rengini solduruyor hemde yeterince nem oranı vermiyor yumuşak ve sert lens solisyonu all ın onne light ama bu gerçekten kaçmayalımki solotica arzu hanım efendimi sana söyledi solo care aquayı dogru söylemiş çok bilinçli bir hanım efendidir herşeyi derinden araştırıyor gerçekten işini bilinçli yapıyor solotica dogru söyliyor solo care aqua gibisi yok kısa bir örnek vericem dün yaşandı ve birebir şahidim ben arkadaşım sıkı bir lens kulanıcısı ikki çift kulanamadıgı lensi vardı onlarıda çok seviyordu ama lensler ölmüş deyip takamıyordu çünkü aman amam batıp rahatsız ediyordu lens temizleme makinaları var ultra sonic lens temizleme cihazıyla bile lensleri yıkadı ama ma.alesef lensler batmaya devam açıklama yapim ultra sonic lens temizleme cihazı 5.5 dakikada lensi temizliyor içine solisyon dökülüyor ve elektrige takılıyor solisyonla buharlaştırıp ısıtıp temizliyor bu makina bile arkadaşımın lensini temizleyemedi dedi,gim gibi solo care aquayla lenslerinin arka yüzünü ön yüzünü tahmini bir ikki dakika ovup solo care aqua solisyona koyduk şaka gibi akşam aman aman batan lensleri gözündeydi nasıl mutluydu bilemezsin ya artık solo care aquadan başka kulanmayacakmış opti free pure most kulanıyordu bende opti free pure most kulanıyodum solisyonumun bitmesini bekliyodum nihayetinde fxeyes önermişti solo care aqua alacaktım solisyonum bitmesini bekliyodum .bitmeden dünkü olaydan sonra daha dogrusu solo care aquanın arkadaşımın lensini kulanılır hale getirdigini görünce bugün neten lens marketen solo care aqua sipariş verdim hemde ikki kutu daha ekonomik oluyor dün çarşıdan 27 milyon 500 tl almıştık tek paket lens optikte 19 milyon ikki paket 35 milyon opti free çöpe lensim daha kıymetli önemli bir açıklama daha yapıcam fxeyes dedi onlar nihayetinde bilim adamı lensimizi önce 6 saat yada bir gece aosepte aosepten sonra solo care aquaya bırakalım aosepten göze aman aman sakın takmayalım bilmeyenler kafadan çok bilmiş gibi salıyor aosept lens rengini solduruyormuş küllü yalan aosept plas lensinizi ilk aldıgınız güne getiriyor nötüriz ediyor bu arada bugün çooook mutluyum fxeyes light blueden sonra fxeyes adriana lenslerim memleketimize geldi inşalah yarın ellimde olacak lensini ve gözünü sevenler lensler önce aosepte aosepten çıkarıp solo care aquaya bırakılmalı aosept mükemel bi çözüm aosept nasıl kulanılır youtupta videosu var ögrenmek için izleyelim ben önce aosept sonrada solo care aquaya koyucam lensimi herkese tavsiyem budur fxeyes uzmanlarının benimle paylaştıgı bilgiyi siz lens severlerle paylaşmak istedim lens kulanan bir insan günde 2 defa birer damla alerji için efemoline kulanmalı ve günde 3 defa systane suni göz yaşı kulanmalı nihayetinde lens alerji yapabilir alerji istemiyosak alerji damlası kulanmalıyız ve suni gözyaşı sevgiler

soloticanin SOLFLEX i nedir bu lensler yenimi solflex diye geciyor kulanlar varmi cok güzeler

canım solflexler 3-6 aylık soloticalardır benim cristalim solflex :) yeni değil vardı arzu hanım da satıyo. bunlar daaha opak rengini daha net veriyo renkleri standart yıllıklar gibi açılıp koyulmuyo ama dezavantajı çapının büyük oılması :) üstünde yıllıklarla aynı yazıyo ama gözde taşma oluyo, fakat lens opak olduğundan gözün beyazına gelen kısımlar da aynı renk duruyo hiç belli olmuyo yani gözü doğal bi şekilde büyük gösteriyo
bunlar benim solflex cristaller
siyah olan da kendi gözm

adrianaları merakla bekliyoruuuuuz handegül hanım :)

saol canım sahibinden de ilanım var zaten :)

tesekkür ederim simdi anladim solflexleri

bu güzel aciklamalar icin tesekkür ederiz

mrb canım sahibinden sitesine nasıl ilan verdin lens için
çünki benim ilanım kabul edilmedi

numarasız olduğunu belirt, sıfır- ikinci el kısmında ikinci el i işaretle , ne zaman aldığını belirt serisini belirt, ozaman kabul olur

Kızlar gözlerim astigmatlı yani torik lens aldım lakin ; 2 farklı lens markası denememe rağmen hala gözlük kadar net göremiyorum , bulanık görüyorum.Neden böyle oluyor bir çare deyiverin gaffayı yiycem yav

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…