Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

meraba arkidişler bu da bizden :)

Bu lens sophistic lovely grey hakkatten cok doğal ama pahalı

Bu lenste freshlook hareli yeşil sophistic kadar doğal ve rahat değil tabi ama kötüd değil tabi fiyat olarata cok cok uygun

merhaba canim sophistic yillik bir lens saniyorum peki canim soloatika kulandinmi kulandiysan dogal ve rahat olarak hangisi agir basar sana göre! ve birde fiyati pahali demisin fiyatini ögrene bilirmiyim kaca aldin canim ama dogalik önemli birde 1-2saat gecdikten sonra rahatsizlik veriyormu ben 4marka kulandim rahatlik ve dogalik konusunda tanita tikaram yellow du ama renk beni ikna etmedi diyer renkleri cok koyu oldugu icin almadim,soloticanin gloss azulunu aldim beni son derece rahatsiz eti,,,,senden ricam gercekten rahatmi dogalmi bide harelimi degilmi damarlimi bunlari söylersen sevinirim canim sevgiler....

rainbow giallo yada light blue ile solotica cristal arasında kaldım ama elimde adore bi grey var zaten cristalin renginemi benziyor acaba:26:

Merhaba arkadaşlar bende bir yıldır nc mel kullanıyorum fotografı en yakın zamanda yükleyeceğim fakat gözlerimin cevresi küçük oldugundan mıdır lens biraz büyük geliyor. Şimdi yeni sipariş verdim quartzo ve esmeraldayı. Acaba yeniden mel mi verseydim çok kararsız kaldım. Bir de sizce hydrocharmlar mı daha doğal yoksa normal ncler mi?

İşte bu da nc mellerim gözüme biraz büyük geliyorlar ama..Eki Görüntüle 660026

Merhaba canim isine karismak gibi olmasin ama sadece fikrimi söylemek istiyorum sakin hydrocharm alma cünkü senin göz yapinda benimgibi ve onlarin cercevesi cok kalin dogal durmuyor canim benim, bendede mel var haresiz hidrocor var benimkide bana biraz büyük geliyordu dis cercevesi sefah yeri demi ayni dert bendede vardi ama herkes bayiliyordu benim göz resngim saniyolardi beni tanimayanlar ama beli bir zaman cercevesinde bana sidedtli bas agrilari ve dumanli bir görüs veriyordu renginden memundum ama basimi agritiyor dumanli görüyordum sonrada tanita tikaram yellow aldim rengi cok yakindan beli oluyordu gözümle kaynasti ve 0-00 numarasiz diye geciyordu bu lensler beni rahatsiz etmedi cam gibi görüyordum ama rengi beni ikna etmedi tanita tikaramin diyer renkleri cok koyu oldugu icin onlardan almadim simdide derin arastirma yapiyorum baktim etim melin natural color nu alayim diyorum cünkü bunun cercevesi daha ince ve dogal duruyor ayni seninkinden diyorum senin kulandigindaN tam olarak cercevenin büyüklügünden mi rahatsizin gercek göz rengin orta kahve biraz daha acik gibi saniyorum göz renginide ekle lütfen cünkü almayi düsünüyorum tabi 0-00 varsa cünkü bu numarasiz cam gibi görmeme neden oluyo miyop oldugum icin sende beni aydinlat sevgiler

Son düzenleme:

Ozaman iyiki hydrocharm almamışım sağol uyarın için canım. Evet göz çerçevesi büyük geldiği için biraz sorun oluyor onun dışında çok doğal ve çok rahatlar tavsiye ederim yani canım. Gözümün resmini koyuyorum şimdi bakabilirsin :) benimde gözlerim miyop ve bende lenslerimi numaralı kullanıyorum canım :)

Eklentiler

• $image.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 97
Ben yıllardır baush&lomb green ocean kullanıyordum ama artık yeni imalatları çok kötü renkleri kopkoyu olmuş eskiden cam gibi masmaviydi ve çok yanma batma ve kızarıklık yapıyor...aslında yurtdışında platinum diye bi modeli var burda yok sanırım onu alabilceğimiz bi yer biliyomusuz arkadaşlar yada green ocean rengine yakın başka bi marka önerebilirmisiniz

aaaa senin gözrenginde benimki gibi ama sen melin nc serisini kulaniyordun yani haresi cok ince olani ondan memunmuydun bide sendemi 0.00 kulandin senin göz numaran nedir ,sen nc yi tavsiye ediyormusun bana cünkü ikimizinde göz yapis,sen melin hangisi siparis etin Hidrocor Melimi aldin yani haresiz olanimi aldin eyer onu aldinsa eyvahhh cünkü batiyodu bende ama belki sende batmaz ama dogal ilk basta gözüne tuaf geliyor beni gicik yapmak istiyenler balik gibi felan laflar diyolardi ama herkes bayiliyordu o yüzden herkesin lafina bakma en dogal duran o ama bende batiyordu bide bas agrisi yapiyordu belirtmistim ben bunu sana, solotica nc serisini kulandin ya kimden aldin kaca aldin 1 sise fiyatinami 2 sise fiyatinami aldin belki senin aldigin yer daha hesaplidir bide kargo ücretsizmi bunlarida belirsen canim cok iyligin dokunur bana bak burda senin sordugun lens var haresi kalin olan bi bak [video=youtube;D520qJnx2iw]http://www.youtube.com/watch?v=D520qJnx2iw&feature=player_embedded[/video]

Son düzenleme:
1 yılı aşkındır lens kullanıyorum fakat son aldığım lensleri taktığımdan bu yana gözlerimde sürekli beyaz sıvı çapaklanma oluyor ve kızarıyor. sebebi nedir bilen var mı ? Bu arada sürekli aynı marka lens ve solüsyon kullanıyorum

konjonktivit olmuşsun canım hemen lens kullanmayı bırak ve doktora git damlalar vericek onları kullanıcaksın

fresh look yeşil ve gri de güzel duruyor. ama almadan once gözünüzün çapını bilmeniz şart uyum problemi olabilir.

kontek lens almadan once gözünüzün mutlaka çapına baktırın, ona göre lens alın yoksa sorun olur.

fresh look yeşil ve gri de güzel duruyor. ama almadan once gözünüzün çapını bilmeniz şart uyum problemi olabilir.

Canim ben fresh kulandim damarli oldugu icin sevmiyorum yesilini taktim grinide taktim hazelinide taktim ama dedigim gibi damarli ve net bir görüs saglamiyor ve ELEGANCE KONTAKT lens yeşil de damarli cok beli lens oldugu biz dogalik ariyoruuz kim ister gözüme bakin ben lens takiyorum diye!!! bu lensler ben lensim diye bagran lensler ... damarsiz gözle kaynasan solotica birde tanita var ama iste onlarin capida büyük oluyor sorunumuz bu

Son düzenleme:
amazon blue veya aqua kullanan var mı? mavisi bazı fotolarda çok parlak duruyor,ben belirgin ama soft bir mavi istiyorum.kullanan varsa fikir verirseniz sevinirim kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…