Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

fxeyes lenslerimizin saglıgı için en az 6 saat aosept. Aosepten sonra solo care aqua lens solüsyona bırakılmasını tavsiye ediyor aosepten direk göze asla en iyi solisyon solo care aqua herkese öneririm

Eklentiler

• $IMG-20130409-WA0000.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
5-6 yıl lens kullanan biri olarak kesinlikle önermiyorum kızlar yazık etmeyin gözlerinize

Oncelikle merhaba. Arkadaslar ben bir sey sormak istiyorum. Henuz 18 yasındayım ve bir senedir lens kullanıyorum. fakat su an yogunlastırıcı lenslere fena sardım. Cok ta arastırma yaptım. Acueve 2 almak istiyorum. focus zaten artık uretilmiyor. acueve 2 satan guvenilir bir internet sitesi var mı bildiginiz? hic bir yerde bulamadım. Lutfen biri bana yardımcı olsun bu konudaa

ben lazer olmadan önce bütün lenslerimi lensci.comdan alıyordum bir bak istersen çok güvenilir ve uygun bir yerdir

selam aır optıx almanı tavsiye ederin focuxun üreticisi üretiyor ciba vision bende genelde cibanın ürünlerini kulanırım yılardır göz üzeri çalışıyolar yılardır bu arada solisyonunda solo care aqua kulan inanılmaz memnun kalacaksın

Çok tesekkur ederim. İnternet üzerinde çoğu sitelerde yoğunlaştırıcı lens bulunmuyor. Bulabilicegim bir site biliyor musun? bir de daha önce hiç kutusunu gormedim. Focus u biliyorum fqakat uretimi durduruldu. ACUEVE 2 ise pek bulunmuyor acaba resmi varsa internetten atabilir misin?

Kızlar bu lensler bugüne kadar gördüğüm en doğal lensler aşık oldum nerden buluruz aceba yaaa

youtube a Avatar Inspired Look yazın makyaj videosunda harika ama lenslere dikkat

merhaba kızlaaarrrr. ben de kullandım lens. 5 yıldır farklı markalar da kullanıyorum. bugün gözlerimi açamıyordum. doktora gittim. lens artık göz damarlarımı (göz bebeğinin etrafını) kesmiş. baya tahrip var. lens çok rahat bir şey. özellikle bayanlar için. ama çok dikkatli kullanılması gerekiyor. aman dikkat !

merhaba kızlar,ben 2 gün önce renklilens.com dan solotica marka ocre ve mel rengi lengi lens aldım, ocre rengi lengimin çiftini 177 liraya aldım ama benim göz rengim normalde de ela olduğundan mel rengi beni daha değişik gösterdi.be şekilde lensini satanlar oluyomuş hiç kullanmadım sadece sağ gözümde tekini denedim ve 1 yıllık lens.İsteyen olursa lensimi yarı fiyatına satabilirim.

Acueve 2 lenslerini buldun mu acaba? bende bulamadım hic bir yerde?

Canlarım gözlerim açık kahverengi rainbow giallo lens almayı düşünüyorum daha önce hiç kullanmadım sizce güzel durur mu :)

slm
ben ilgilenirim kaça satıyorsunuz acaba
bendede nc cristal var rengi güzel ama ben mel kullanıyorum o renge alışamadım
takas da edebilirim

simge sakin kirilma lütfen ama bu senin aldigin dünyanin parasini verdigin lensler hic dogal durmuyor damarli ve göz bebeklerinden cok beli oluyor lens oldugu uzaktan beli oluyorsa yakinina gelen haydi haydi anlar soloticalarin renklerinden yada diyer lenslerden kulnansana lensi seven birisin renkli gözüde seven birisin daha dogal duran bu renkte lensler bula bilirsin sadece fikir ben sana sadece ayna tutuyorum güzel yakisiyor diyenler bence masal okadar makyajina ragmen lenslerin beli oluyor kirmak seni üzmek icin inan demiyorm sevgiler

arkadaslar lens kullanmak yerine göz rengini lazer teknolojisi ile kalici olarak degistirmek isteyen varmi aranizda?

Kızlaarrr gözlerim açık kahve giallo nasıl durur yardımm edin tanita tikaram yellow da düşünüyorum bi yardımcı olun

Merhaba herkese,arkadaşlar lens almayı düşünüyorum fakat hiçbir tecrübem yok.Survıvorı izleyenler Fatmagül diye bi kız var gözlerinin lens olduğunu öğrendim ama çok güzel doğal duruyo,işi bilenler bi el atsınlar hangi renk ne marka bi lens olabilir acaba :) (çok mu saçma oldu acaba sorum )

Resim koy canım belki o zaman daha kolay yardımcı olur herkes :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…