Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm cok tesekkur ederım gordum.haresız grı resımlerıde varmı onlarıda koyarmısın.haresizde cokmu acık oluodur acaba

Kendi göz rengine göre değişiyor rengi, eğer göz rengin koyuysa biraz daha açık oluyor, göz rengin koyu değilse daha az açık oluyor. açıktan kastım daha parlak ve mavimsi olması. Haresiz gri, hareli griden renk olarak biraz daha açık.Senin için birkaç resim yolluyorum cnm

Benim lenslerim aylikti bir ayi geciyo alalli ama 3 ay kullana bilirsin dendi bana guzel temiz bakarsan gozum gibi baktim lenslerime :d ama bakmaa yapiyo ya

kızlaaar ben de bişey sorcam size. aylık lensimi bu ay içinde 2-3 defa kullandım anca. gözlük taktım hep. ay doldu diye yeni kutu açmam gerekir mi yoksa bu kullanımla mı alakalı?

kızlaaar ben de bişey sorcam size. aylık lensimi bu ay içinde 2-3 defa kullandım anca. gözlük taktım hep. ay doldu diye yeni kutu açmam gerekir mi yoksa bu kullanımla mı alakalı?

Kullanımla alakalı bildiğim kadarıyla. Yeni kutu açmana gerek yok..

kızlar yeni öğrendim...tanika tikaram diye bi marka varmış yorumlar harika çok doğal duruyormuş yakından bile belli olmuyormui lens olduğu kolay kolay duyan bilen varmı acaba?

burda bi arkadas kullanıyordu cvp vericektir. bende yıllardır hep freshlook aldım. ama göz için en iyisi hangisi bilmiyorum arkadaslar yardımcı olurmusunuz

cnm cok tesekkr ederım gercekten sayende karar verebıldım.kesınlıkle haresız grı alıcam

kızlar yeni öğrendim...tanika tikaram diye bi marka varmış yorumlar harika çok doğal duruyormuş yakından bile belli olmuyormui lens olduğu kolay kolay duyan bilen varmı acaba?

ben mavi renk tanita kullanmıştım canım. şimdiki şeffaf da gerçi o renge dönmeyi düşünüyorum bazen. bu arada mavi fresh look da kullanmıştım o berbattı gözlerimi mahvetmişti hemde len solduğu çok belliydi. tanitanın hepsi değil ama bazı renkleri gerçekten doğal gözmüş gibi duruyor hepsinden pahalı ama değer..

galpal meraba ben ezmina yeni üyeym ve lenslere acayip meraklıyım türkyedelki tüm markalrı kullandm nerdeyse ama benm dıa (göz çapım) standartların üstnde ve bu bahsettiğin circle lensler tam bana göre ben steye baktm almak istyorum ama bikaç endişem var 1 çift için 2 kutu spariş etmemiz gerekyor değilmi birde ben circelens2u sitesnden alıcm ne kadar sürede elne ulaşıyor yardmcı olursan sewnrm şimdiden tşklr

Tanita Tikaram

Tanita Tikaram doğal hareli dizaynı ile özellikle açık renkli gözlerde, kişinin göz rengi ile bütünleşmekte ve doğal görünmektedir. 3 farklı rengi vardır. Bu lensin dioptri aralığı geniş olduğundan, yüksek miyop ve hipermetroplara da çözüm sunmaktadır.

Kızlar bi lens satış sitesinde, " Reçetesiz Lens Satışımız Yoktur" diye bir yazı gördüm.. :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…