Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gözlerinizin rengi farklı mı, çok ilginç.benim gözlerim öyle olsa asla lens takmazdım . fun serisinin siyahının öyle korkutucu olduğunu pek zannetmiyorum,korkutucu olanlar daha çok kedi gözü, beyaz ya da fosforlu mavi renkte gibi olanlar sanırım.Bir de ZARACCOM markasının siyah lensi var diye biliyorum. Deneme şansınız varsa deneyin derim.Hatta bulabilirsem ben de denemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
cnm bu gri lens harelimi haresizmi cok hoşuma gitti.uzaktanda bellı oluomu

Bu freshlook colorblends hareli gri. gözünüz çok koyu kahveyse,yakından daha çok gri -açık mavi duruyor, uzaktan bulanık bir koyu gri-mavi duruyor.Eğer göz renginiz daha açık kahve veya ela gibiyse, daha gri-yeşil duruyor.Taban rengine göre çok farklı renklerde durabilen bir lens.ancak uzaktan fazla belli olmadığını söyleyebilirim.benim gözlerim koyu kahve olduğundan mı bilmiyorum ama,iki adım öteden bile sanki gözümde hiç lens yokmuş gibi koyu duruyordu.Bu lensi tercih etmememin nedeni de buydu ama, şimdi acaba tekrar alsam mı diye düşünüyorum...bir kaç resim daha yoliiyim isterseniz. belki daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

cnm bu gri lens harelimi haresizmi cok hoşuma gitti.uzaktanda bellı oluomu

senin için bir kaç tane daha freshlook hareli gri resimleri yolluorum. Rengin herkeste farklı durduğunu göstermek için bu resimleri seçtim. Ama alttaki son iki resimden görebilirsin,azıcık uzaktan hiç belli olmuyor malesef. (ayrıca resimlerin çoğunun flashlı olduğunu da göz ardı etmeyelim..)

Son düzenleme:
süpermişş
bende daha karar veremedim gözlerimin rengi koyu kahve ne yapsam yardımcı olun bana lütfeeen

Arkadaşlar rainbow elite line mavi renkleri nasil acaba güneşçim sen bilirsin gök mavisi nasil duruyo acaba veya okyanus mavisi resimlerini koyarsaiz sevinirim

kızlar sipariş vericem sizden haber bekliyorum göz rengim koyu kahve yeşil olsun istiyorum ama böyle ben lensim diye bağıran yeşil değil tabiii ne önerirsiniz

teşekkur ederım varsa baska resımler ıyı olur.harelımı haresızmı karar veremedım

cnm ekledıgın resımler gorunmuyo tekrar koyarmısın

cnm ekledıgın resımler gorunmuyo tekrar koyarmısın

Gözükmüyor mu?!Neden ki acaba?benneyaptımki bi arkadaş yorum yapmıştı resimlere hatta, belki sende mi gözükmüyor sadece? Arkadaşlar resimler gözüküyor mu bi msj atabilrseniz iyi olur. ona göre özelden fln atiyim olmazsa resimleri...

cnm cok tesekkur ederım gordum.haresız grı resımlerıde varmı onlarıda koyarmısın.haresizde cokmu acık oluodur acaba

cnm bence kendi göz rengin grilerden daha güzel duruyor

VAllla YAAAA BU NE BEE KARDESIM GERCEK GOZUN DAHAH GUZEEL HATTA COOOK GUZELLL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…