Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

B&L colors green

B&L star colors emerald green

B&L star colors amazon green

coopervision expression green

B&L star colors jade green

coopervision expressions gray

acuvue 2 colors hazel-green

freshlook colors gray

freshlook colors blue

freshlook colors hazel

B&L star colors pacific blue

freshlook CB turquoise

freshlook CB green

freshlook colors green

freshlook colors hazel güzelmiş ama taban rengi benmkinden açık ben de nasıl durur acaba denemek lazım Deneyen varmı acaba turuncumsu etki yaratmasın sonra _???

çok teşekkür ederim arkadaşlarıma ilk fotodan göstermiştim gerçekte gördüklerinde fotodakiyle alakası yok çok daha güzelmiş dediler damar olayı hiç yok benim göz rengimde koyu kahve sendede bu şekilde durucağını düşünüyorum ben bazı formlarda yeşil ve mavininde bu kadar doğal durduğunu okumuştum alıcaksan onlarıda dene bence içinde kalmasın bunlar harika ya beni çok mutlu ediyolar bi tane daha alıcam moralinmi bozuk al tak bak aynaya düzelsin moralin :lepi:

kaydirigubbakcemile3 moral düzeltiyorsa ben de aliyim hemen yaaa :sm_cool: damar olayının olmamasına çok sevindim gerçekten. ankaraya döner dönmez gidip denicem. çok merak ettim! Yanlız bir de şu var,ben göz çapımı bilmiyorum.Doktora gitmiştim ama adam renkli lense karşıyım diye, tutturdu ölçmedi göz çapımı falan:mymeka: Tanitalar tek çapta mı oluyor acaba freshlook gibi?Senin lensin kutusunda kaç yazıyor cnm?

baktım 8.60 yazıyo ben çapa bakmadım alırken gözeme taktım baktım güzel durdu aldım valla:) yani o kadarını bilmiyorum

sağol burcucum.. ben de aynen senin gibi yapcam sanırım :)

hiç önemli değil canım paralar boşa gitmesinde nolursa olsun kolay kazanılmıyo alıyoruz bari severek kullanalım ama bişey diyimmi ben bugün lensimin tekini lavobaya düşürdüm 1.30 saat aradım en sonunda musluğun üstüne fırlamış nasıl mutlu oldum ya kafamçokkarıştı ama o korku yetti bana

kızlarr lens temizleyici bi alet varmış galiba?varmış değil varda kullanan var mı aranızdaa??

canııım kusura bakmaa şimdi gördüm teşekkür ederim yorumun için ben sana aldığım yerin adresini özelden göndericem şimdi orda her türlü yardımda bulunuyolar almadan önce deniyebiliyosunda

cnm msn adresimi yolladım sana özel msj olarak eklersen çook sevinirim cnm:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…