Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kopyaskopyas0001070gv7.th.jpg

rainbow fun dediği sanırım bu eğlence amaçlı korkutucu tipler falan..benim gözlerimin rengi farklı biri açık kahwe biri koyu kahwe fazla belli olmuyor ama ben yine de siyah lens alıp renk farkını kapatabilir miyim diye düşünüyorum...
sizce bu sorunumu çözebilecek bi lens bulabilecek miyim??

gözlerinizin rengi farklı mı, çok ilginç.benim gözlerim öyle olsa asla lens takmazdım :p. fun serisinin siyahının öyle korkutucu olduğunu pek zannetmiyorum,korkutucu olanlar daha çok kedi gözü, beyaz ya da fosforlu mavi renkte gibi olanlar sanırım.Bir de ZARACCOM markasının siyah lensi var diye biliyorum. Deneme şansınız varsa deneyin derim.Hatta bulabilirsem ben de denemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
cnm bu gri lens harelimi haresizmi cok hoşuma gitti.uzaktanda bellı oluomu

Bu freshlook colorblends hareli gri. gözünüz çok koyu kahveyse,yakından daha çok gri -açık mavi duruyor, uzaktan bulanık bir koyu gri-mavi duruyor.Eğer göz renginiz daha açık kahve veya ela gibiyse, daha gri-yeşil duruyor.Taban rengine göre çok farklı renklerde durabilen bir lens.ancak uzaktan fazla belli olmadığını söyleyebilirim.benim gözlerim koyu kahve olduğundan mı bilmiyorum ama,iki adım öteden bile sanki gözümde hiç lens yokmuş gibi koyu duruyordu.Bu lensi tercih etmememin nedeni de buydu ama, şimdi acaba tekrar alsam mı diye düşünüyorum...bir kaç resim daha yoliiyim isterseniz. belki daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

cnm bu gri lens harelimi haresizmi cok hoşuma gitti.uzaktanda bellı oluomu

senin için bir kaç tane daha freshlook hareli gri resimleri yolluorum. Rengin herkeste farklı durduğunu göstermek için bu resimleri seçtim. Ama alttaki son iki resimden görebilirsin,azıcık uzaktan hiç belli olmuyor malesef. (ayrıca resimlerin çoğunun flashlı olduğunu da göz ardı etmeyelim..)
freshlookcolorblendsgreaw8.jpg

w800.png

freshlookcolorblendsgrebx0.jpg

w584.png

freshlookcolorblendsgrelb1.png

w540.png

freshlookcolorblendsgreuh3.jpg

w600.png

freshlookcolorblendsgremp6.png

w686.png

Son düzenleme:
süpermişş
bende daha karar veremedim gözlerimin rengi koyu kahve ne yapsam yardımcı olun bana lütfeeen

Arkadaşlar rainbow elite line mavi renkleri nasil acaba güneşçim sen bilirsin gök mavisi nasil duruyo acaba veya okyanus mavisi resimlerini koyarsaiz sevinirim

kızlar sipariş vericem sizden haber bekliyorum göz rengim koyu kahve yeşil olsun istiyorum ama böyle ben lensim diye bağıran yeşil değil tabiii ne önerirsiniz

Bu freshlook colorblends hareli gri. gözünüz çok koyu kahveyse,yakından daha çok gri -açık mavi duruyor, uzaktan bulanık bir koyu gri-mavi duruyor.Eğer göz renginiz daha açık kahve veya ela gibiyse, daha gri-yeşil duruyor.Taban rengine göre çok farklı renklerde durabilen bir lens.ancak uzaktan fazla belli olmadığını söyleyebilirim.benim gözlerim koyu kahve olduğundan mı bilmiyorum ama,iki adım öteden bile sanki gözümde hiç lens yokmuş gibi koyu duruyordu.Bu lensi tercih etmememin nedeni de buydu ama, şimdi acaba tekrar alsam mı diye düşünüyorum...bir kaç resim daha yoliiyim isterseniz. belki daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.
teşekkur ederım varsa baska resımler ıyı olur.harelımı haresızmı karar veremedım

senin için bir kaç tane daha freshlook hareli gri resimleri yolluorum. Rengin herkeste farklı durduğunu göstermek için bu resimleri seçtim. Ama alttaki son iki resimden görebilirsin,azıcık uzaktan hiç belli olmuyor malesef. (ayrıca resimlerin çoğunun flashlı olduğunu da göz ardı etmeyelim..)

w800.png

w584.png

w540.png

w600.png

w686.png
cnm ekledıgın resımler gorunmuyo tekrar koyarmısın

cnm ekledıgın resımler gorunmuyo tekrar koyarmısın

Gözükmüyor mu?!Neden ki acaba?benneyaptımki bi arkadaş yorum yapmıştı resimlere hatta, belki sende mi gözükmüyor sadece? Arkadaşlar resimler gözüküyor mu bi msj atabilrseniz iyi olur. ona göre özelden fln atiyim olmazsa resimleri...

w800.png

w584.png

w540.png

w600.png

w686.png
cnm cok tesekkur ederım gordum.haresız grı resımlerıde varmı onlarıda koyarmısın.haresizde cokmu acık oluodur acaba

kızlar ben gri hastasıyım freshlook gri ve rainbow fantasy line açık gri kullandım ikiside hoştu resimlerinide koyabilirim ama bu sefer pretty eyes yada zaraccom almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz yada kullanan arkadaşlar resimlerini koyabilirlermi
şimdi bu kendi göz rengim
resim128gf7.jpg

bu freshlook hareli gri
rqeryv5.jpg

buda rainbow açık gri
bilgemkz6.jpg

cnm bence kendi göz rengin grilerden daha güzel duruyor

kızlar ben gri hastasıyım freshlook gri ve rainbow fantasy line açık gri kullandım ikiside hoştu resimlerinide koyabilirim ama bu sefer pretty eyes yada zaraccom almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz yada kullanan arkadaşlar resimlerini koyabilirlermi
şimdi bu kendi göz rengim
bilgemkz6.jpg

VAllla YAAAA BU NE BEE KARDESIM GERCEK GOZUN DAHAH GUZEEL HATTA COOOK GUZELLL

X