Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet denemeden de almaya asla cesaret edemem çünkü zaten daha önce hiç lens takmadım... o kadar çok yeri dolandım ki, en sonunda bir tane yer buldum, ordaki adam da acayip isteksizdi lens takıp çıkarmaya, ben de rahatsız oldum maksimum 3 tane lens denedim ve gittim. alamadım tabi ki o kadar denemeyle. daha önceden takıp fikir edinmişliğim olsa 3 takmayla alırdım da, hangi rengin bana yakışcağını bile kestiremiyorum ki...:uhm:

yaa evet öle kutudan bakarak iş mi olur, capı var bunun göruunusu var kendo goz rengın var ohooo,
bazı lens satan yerlerde de mesela acayıp bır ısık oyunu kullanılıyor ne taksan super gorunuyorsun böle
demın evde annemın lenslerı vardı o da takmıyor batıyor dıye,
taktım ben capı galba buyuk mu ne geldı kayıyordu bıraz, cıkardım mor renklı aslında ama mavı gıbı durdu gozumde, gozlerım koyu kave ..

türkçe yabancı baya bi siteden araştırdığım kadarıyla gördüğüm resimlere dayanarak asla b&l almam... gerçekten dokusu çok kötü çok damarlı.aylık lens almayı düşündüğüm için amazon colors(yeşil veya mavi) ve freshlook(gri veya pure hazel) arasında kararsızım..amazon blue veya yeşil "net" resmi olan yollayabilir mi lütfen?!

kızlar bi siteden bulduğum resimleri yolluyorum. freshlook gri. benim gözlerim çok koyu kahve ve taktığımda bende de aynı bu renk durmuştu. yani bazılarında yeşil ağırlıklı duruyo ama bende açık mavi baskın durmuştu.ama sizce de dokusu çok rahatsız edici durmuyor mu?? resmi ekleyebilmişimdir umarım...CADIARZU
freshlookcolorblendsgrezk7.jpg

freshlookcolorblendsgrezk7.76d63544d3.jpg

ankarada lens deneyebileceğim bir yer bilen var mı??? her yerde yasaklanmış da:kızgın:

canım ben yaklaşık 15 optikci gezdim yok ama bi tanesi toptancıya yönlendirdi orda hepsini denetiyolar ve çok uygun fiatları ben özelden sana adresi yazıyım kapatma cezası olduğu için böyle ulu orta yazıp insanları tehlikeye atmıyım

canım ben yaklaşık 15 optikci gezdim yok ama bi tanesi toptancıya yönlendirdi orda hepsini denetiyolar ve çok uygun fiatları ben özelden sana adresi yazıyım kapatma cezası olduğu için böyle ulu orta yazıp insanları tehlikeye atmıyım
cnm saçma bi soru olcak ama, acaba özelden cvp attın mı da ben mi göremiyorum yoksa yanlış yere mi bakıyorum?! :uhm:nerden bakılıyo?!

arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum..
siyah renkli lens kullanan oldu mu??
olduysa hangi marka??

arkadaslar bn bausch and lomb light green kullanıorm ve cok memnunum gayet doğal duruo tavsiye edeblrm

arkadaslar bn bausch and lomb light green kullanıorm ve cok memnunum gayet doğal duruo tavsiye edeblrm

ben b&l denediğimde gözümden fırlatıp atasım gelmişti.gözlerimi açamayacak derecede çok batma yaptı.rengine bakmak için gözlerimi zar zor açtım, pek de güzel gelmedi bana, çok damarlıydı.ordaki kızlar güzel durdu dediler ama uzaktan bile damarları gözüküyodu nerdeyse :1no2: kızlar lensi satmak için güzel dediler sanırım... direk eledim b&l 'u

cnm saçma bi soru olcak ama, acaba özelden cvp attın mı da ben mi göremiyorum yoksa yanlış yere mi bakıyorum?! :uhm:nerden bakılıyo?!

yaaa bende çok yeniyim bu sitede msjın nerden atılıcağını bulamadım offf ne sinir oldum yaa normalde avatarın altında msj atma yeri olur bu sitede nerde :kızgın:

Özel Mesaj kullanımını kapatmışsınız. Bu nedenle Profilinizden tekrar Özel Mesaj kullanımına izin verene kadar, Özel Mesaj gönderemez ve alamazsınız.

böyle bi yazı çıkıyo özel msj atmak istediğim zaman nerden yapıcam bunu yaa:1shok:

Özel Mesaj kullanımını kapatmışsınız. Bu nedenle Profilinizden tekrar Özel Mesaj kullanımına izin verene kadar, Özel Mesaj gönderemez ve alamazsınız.

böyle bi yazı çıkıyo özel msj atmak istediğim zaman nerden yapıcam bunu yaa:1shok:

canım yukarıda sola doğru, kullanıcı paneli var oraya gir önce,daha sonra alta doğru inerken solda, ayarlar başlığı altında seçenekler var, oraya gir. sonra da sağda Özel Mesaj ayarları başlığı altındaki Özel Mesaj Sistemi Aktif seçeneğini işaretle.sanırım böyle oluyo…ben de biraz önce açtım, kapalıymış benimki de haberim yoktu…:1hug:
ayarları yaptıktan sonra, sağ üstte, Hoş Geldiniz, *Burcu84*.
Son Ziyaretiniz: vıdı vıdı vıdı vıdı vıdı yazan yerin hemen yanında, "Özel Mesaj:" yazıyor, oraya tıklayarak girebilirsin ttlmmm

Son düzenleme:
ooff lenss mııı ben lens kullanıyordum normal ama bugun yag sıcradı galba yanıyo sımdı kac saattır,
sımdı ptesı denıcektım dımı lens, bılmıom bakabılırsem gıdıp bakayım
ne marka dedıydınız son?
ben bal rengı ıstıyom yesıle döner belkı öle durur,

gözler koyu kave benım sarısınım.

rainbow fun dediği sanırım bu eğlence amaçlı korkutucu tipler falan..benim gözlerimin rengi farklı biri açık kahwe biri koyu kahwe fazla belli olmuyor ama ben yine de siyah lens alıp renk farkını kapatabilir miyim diye düşünüyorum...
sizce bu sorunumu çözebilecek bi lens bulabilecek miyim??

canım yukarıda sola doğru, kullanıcı paneli var oraya gir önce,daha sonra alta doğru inerken solda, ayarlar başlığı altında seçenekler var, oraya gir. sonra da sağda Özel Mesaj ayarları başlığı altındaki Özel Mesaj Sistemi Aktif seçeneğini işaretle.sanırım böyle oluyo…ben de biraz önce açtım, kapalıymış benimki de haberim yoktu…:1hug:
ayarları yaptıktan sonra, sağ üstte, Hoş Geldiniz, *Burcu84*.
Son Ziyaretiniz: vıdı vıdı vıdı vıdı vıdı yazan yerin hemen yanında, "Özel Mesaj:" yazıyor, oraya tıklayarak girebilirsin ttlmmm

gönderdim sonundaaa umarım ulaşmıştır yaa

kızlar bi siteden bulduğum resimleri yolluyorum. freshlook gri. benim gözlerim çok koyu kahve ve taktığımda bende de aynı bu renk durmuştu. yani bazılarında yeşil ağırlıklı duruyo ama bende açık mavi baskın durmuştu.ama sizce de dokusu çok rahatsız edici durmuyor mu?? resmi ekleyebilmişimdir umarım...CADIARZU
freshlookcolorblendsgrezk7.jpg

freshlookcolorblendsgrezk7.76d63544d3.jpg
cnm bu gri lens harelimi haresizmi cok hoşuma gitti.uzaktanda bellı oluomu

X