Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar nedense bu bombe ve patlaklık genelde bütün lenslerde var ve gözümüze lens takmış olmamızın anlaşılmasını sağlayan bu. Bombe freshlook bal rengi, baush lom green ocean, sophistck lens denedim hepsinde var bombe acua2 colors green aldım sadece onda bu bombe ve patlaklık yok fakat ela göz hastası olduğumdan bu yeşilide kendime yakıştıramadım acua2 colorsun hazel rengini almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa resimlerini gönderirlerse çok sevinirim çok doğal bir lens ve göz ile kaynaşııyor patlaklık hiç yok gözde tam oturuyo rçok doğal

cnm bombeli durmasını ıstemıyorsan gozunun dogal rengine yakın bir tercih yapman ve bunun yanısıra dia capına ve base capınıda dikkate alıp lens secimini ona göre yapman daha dogru olur

Son düzenleme:
cnm bombeli durmasını ıstemıyorsan gozunun dogal rengine yakın bir tercih yapman ve bunun yanısıra dia capına ve base capınıda dikkate alıp lens secimini ona göre yapman daha dogru olur

evet bende aynen katılıyorum buda çok önemlia.s

açık renkler daima bombeli ve geniş durur...çünkü açık renklere sahip yüzeyler daha geniş görünür..
mesela kilolu insanlara koyu kıyafetler önerilmesinin nedeni bu...
kilolu olan birisinin beyaz pantolon giydiğini düşünün...birde siyah pantolonla düşünün...

acuvue2 colors gri nasıl cnm...yabancı forumda birisinde gördüm bayıldım gerçekte nasıl dokusu...

canım o lenslerin markası solotıca mel rengi gitti gidiyordan vetman isimli bir satıcıda aldım çok güzel aynısı bende var .kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5:1no2:

sen mısn o satıcı yoksa ikide bir her yere aynı seyi yazıyorsun .......

gecenlerde yazdıgında kotu içerikten bildirmıstım ....diger topıgede aynısı yazmıs ...işi ticarete dokmekse amacı bu sekilde olmamalı yanlıs ...2 de bir girip aynısını yazıyor ......

bi de ne alaka yani mel nereden cıktı hayret ...pat diye girdi o mel surada satılıyor kullanıcısı su fln dedi ......oldukca tuhaf

hemde yalnıs bilgilendirme onceden turkıyede var diye yazmıstı yok oyle birsey.....kımse o satıcı o da sankı yurtdısından getirmıyor mu ....turkıyede yok elinde stokta bulunduramaz cunku butun herkesin dioptrisi farklı .....cok tav oldum aaaaaaaa

Son düzenleme:
evet türkiyede yok bende fazladan aldı burda satıyo diye düşünmüştüm...ama baktım yok öle biri yazıyo çıkıyo anlam veremedim...evet melle alakalı bişi yokken mel dedi bide:)

cnm işte fazladan almaz kı alırsa bile numarasız almak zorunda .....cunku herkesin dioptrisi farklı ....evet cnm ya cok komıktı =)

aa banada çok doğal gelmişti tam oturmuş göze...benide soğuttun şimdi:)ama yinede bi denicem...

aa banada çok doğal gelmişti tam oturmuş göze...benide soğuttun şimdi:)ama yinede bi denicem...

dene cnm içinde kalmasın ben sadece fikrimi soylemek istedim damarlı lensleri cok sevmıyorum ...belki sende hos durur .....

cnm yesilden sonra gride sıra galiba =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…