Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sadece bikaç arkadaşım bi değişiklik var diye yüzüme baktılar lens taktığımı söledim hepsi bayıldı... kimsede lensmi diye sormuyo çünkü çok doğal cnm bi kaç kere iltifatta aldım özellikle göz makyajıyla çok güzel oluyo tatlım...

slm kızlar bende hazel renk almayı düşünküyorum ama sizden bir ricam var acaba baush lomb hazel kullanan varmı varsa kızlar fotonuzu ekleyin lütfen çünkü fresh look ile baush lomb arasında takılı kaldım bende

tatlım gecenlerde cicekbahcesi yanılmıyorsam hazel fot.larını eklemıstı cok guzel duruyordu ona bakabilrsın

canım sen bu solekoyu kullanırken etraftan nasıl yorumlar aldın biraz anlatırmısın?Lensmi diye gözünün içine giren oldumu hiç mesela(en nefret ettiğim şey heralde)=)

soylemeden edemeyecegim dark green kullanırken insanlarla burun mesefesinden konusmaktan oldukca hoslanıyorum ....lens olmadıgı belli oldugu için hem kendimi rahat hissediyorum hemde karsımdakının gozleriniz cok guzelmıs demesi hosuma gidiyor ....insanların sosyal yasantısını etkileyecek lense oldukca karsıyım ....mavi lensle dısarıya cıktıgımda birisi gozume bakacak lens diyecek diye tedirginligim olmustur ....mavi lensleri takarak kendimi huursuz etmektense su an hiç takmamayı tercih ediyorum.....bu yuzden de dogru lens secimi insanın sosyal yasantısında onemli rol oynuyor.....

Son düzenleme:

ben kullandımcanım..daha doğrusu kullanamadım çünkü berbattı süresi bitmeden çöpe gitiler..birkez bile dışarda takmadım..denemeden siparşş vermiştim ne çıkarsa bahtıma diye ama bukadar kötü olacağını beklemiyordum ben ya..

kesinlikle katılıyorum..bende b&l grylerle insanların gözünün içine bakmaya çekiniyorum adeta..göz temasından hep kaçıyorum..bu bende takıntı haline geldi resmen..

tatlım aynen insanın başından aşşa kaynar su dökülür gibi oluyo.Çok rahatsız edici geliyo bana bu.Zaten klişe soru;
''Gözleriniz nekdr güzel..Lensmi?''

Lens işte lens rahatsızmı etti seni diye bağırasım geliyo bazen=)cadılığımın kusurna bakmayın kimseye böle demedim şimdiye kadar
Bide gerçekten gözlerinin içine bakamıyosunuz insanların.Rainbowlarında bu doğallığını ondan seviyorum zaten.Al bak gözümün içine diyebiliyosunuz=)

Son düzenleme:
kızlar mellerime kavuştum...dün bütün gün gözümdeydi öncelikle hayatımda taktığım en rahat lens ben böle bişi görmedim...renk olarak çok tatlı bi yeşil oldukça doğal çok yakından bakıldığında biraz lens olduğu anlaşılıyo..korktuğum başıma gelmedi lensler taşmadı gözümden bu çok hoşuma gitti...ancak soleko giallo kadar doğal diil.onun lens olduğu hiç belli diil...kendi gözüm gibi olsun diyenlere giallo öneriyorum...gnz canım sende melleri doğal bulmuştun o zaman gialloya bayılıcaksın...giallo günlük kullanım için ideal mel ise akşam süper oluyo.bugün ikisininde resimlerini çekip koyucam...

Ya size bir sey danismak istiyorum.
Rainbow marka lenslere ankarada neredeyse hic rastlayamıyorum sadece bir optikte buldum karumda Onun da ciftine 240 TL dediler.
cok degil mi sizce? Bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslardan bilgi istiyorum:uhm:

canım çok fazla fiyat vermişler sana intenette daha uygun fiyata alabilirsin...

canım çok fazla fiyat vermişler sana intenette daha uygun fiyata alabilirsin...

Peki normalde fiyatları ne arasinda degişiyor ben özellikle giallo ya da acık yesil istiyorum ama göz rengim koyu kahve.
Gerci hic deneme yapmadim ama resimlerinizden baktigimda en güzeli ve dogali rainbow gibi duruyor.
Siz ne dersiniz koyu kahve göze bu dediklerim nasil olur.
Kötü mü durur acaba:uhm:

cnm koyu kahve göze giallo güzel oluyo çok doğal duruyo...açık yeşilini denemedim onu bende merak ediyorum...

cnm deneme tercihlerinin arasına dark greenleride al derim =)

=)hayırlı olsun cnm tekrardan=)
biliyorsun cnm baya bi sıkıntı cektik ama sonunda kavustun =)
evet cnm bizim diger lensler gibi deil daha yumusak deil mı ? bi de cogu kısı bana noktaları belli oluyor mu diye sormustu belli olmadıgını soylemıstım senin gozunde nasıldı noktaları fln belli mıydı ?

giallo ile mel arasındakı renk farklı nasıl ?hangisinin hangi tonları daha baskın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…