Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bakalım görelim :)
bence bu renkten hiç vazgeçme derim :)
ha eğer sıkılırsan violet var bi de :)
boşuna hiç diğer renklerle vakit kaybetme..benim gibi hüsrana uğramanı istemem :)

evet canım senin deneymlern olmsaydı bende şimdi kendime göre lens arıyor olacaktım çok tşşkr ederim sana

yokshire teşşkür ederim canım yorumun için a.s.kendi yüzüme ten rengime uyucak bir renk buldum :1rolleyes:

ooooooooo tatlısım yeni lenslerin hayırlı olsun cccccok guzel durmus bende bihterin gozlerinin rengine benzettim gule gule kullan sekerim =)

teşşkür edeirm güneşim freshlook pure hazel :1rolleyes:

canım harika duruyor..çok ama çok yakışmış :1shok:...güneş diyordu freshlook pure hazal doğal diye ama bukadarını beklemiyordum...bombeli durmuyor demişsin ki normalde freshlook lensleri bombeli durur bu harika birşey..ben gry sini kullanıyorum ve herkes lesn olduğunu her takışımda anlıyor..bu anlaşılmıyor mu acaba gry si kadar nekadar meseafeden anlaşılır mesefa canım..

bebegim bencede sadece ten rengini ya da sac rengi gibi faktorlerde bazı zaman dogru renk seciminde belirleyici olmuyor ......kısının yuz hatları kullandıgı makyaj renkleri onemli rol oynuyor ....dogru lens secimi oldukca zor cnm sen buldun seker darısı basımıza =)

canımlar rainbow hazel de pure hazel gibi duruyor ama ben foto çekerken makine hiç bu tonu göremedi
oda içinde aynı çiçekbahçesinin resmi gibi duruyor :)

anlaşılan sen de benim gibi renkleri ince ince araştırma meraklısısın...birbirimize çok benziyoruz tatlım :) dudak makyajı resimlerinde bi rujunu gördüm bayıldım...tam benlik şeyler seçmişsin :asigim:

evet bebisim gercekten birbirimize cok benziyoruz :1hug: tatlım genelde o tonları seviyorum nedense cok fazla makyajın yakısmadıgı bir hatunum .....kullandıgım tonlar uc asagı bes yukarı oyle =)sende cnm benim gibi sadelikten yanasın a.s.

canımlar rainbow hazel de pure hazel gibi duruyor ama ben foto çekerken makine hiç bu tonu göremedi
oda içinde aynı çiçekbahçesinin resmi gibi duruyor :)

cnm denemek için sabırsızlanıyorum ......aaaaah aaaah halen deneyecegim yere yeni testerler gelmedi kı deneyeyim =)

evet cnm denicem bende...hatta bikaç renk daha denicem hastalık oldu:)

cevremdekılerinin cok fazla sevkımı kırması nedeniyle sanırsam bende sadece denemekle kalacagım ....lens almak cok istiyorum ama 1 tane daha lens alırsam dillerinden kurtulamam asla ....tatlısım hangi markaların hangi renklerini deneyeceksin ?

bence çevredekileri takma canım önemli olan senin beğenmen...hazel rainbow açık yeşil ve gri bide tanita tikaram griyi tekrar denicem bu sefer iyice incelicem gün ışığında nasıl duruyo...

slm kızlar, ben b&l grey lens siparişi verdim ama hala biraz tereddütlerim var. kendi göz rengim kahverengi, gri lens nasıl durur merak ediyorum. Aranızda göz rengi kahverengi olup b&l gri lens kullanan var mı.

elite line açık yeşil iyi değil kullandım ben....emerald green diye geçiyor orijinal ismi..
pupili ve dokudaki damarları çok belli eden ben lensim diye bağıran bi renk..
ve herkese yakışmayacak bir mavi-yeşil

canım öncelikle teşşkür ediyorum yorumun için işin aslı şudurki freshlook lensler diğer rainbow solotica elegance gibi markalara göre daha bombeli bir yapısı var
fakat göz rengini yoğunlaştırmak için kullanırsan eğer bombe oranını dahada azaltmış olursun bende freshlook hareli gri kulanıyorum lens rengi olarak haresinden dolayı içinde bulunan kahve tonları gözümde korkunç derecede bir değişiklik yapmadı gözüme gidebilicek renklerden bitanesi olduğu aşikar fakat tam aradığım renk o deildi istersen onunda resmini koyarım senin için
hazeller beni memnun etti ve kolay kolay vazgeçiceğimde düşünmüyorum canım bombeli olmasına gelince gözümün rengiyle uyum içinde olduğu için bombe ben burdayım die bağırmıyoryerimseniben

ooooooooo tatlısım yeni lenslerin hayırlı olsun cccccok guzel durmus bende bihterin gozlerinin rengine benzettim gule gule kullan sekerim =)

canım teşşkür ederim bu flaşlı çekimdi bi arada flaşsız çekimde sabah ışıkta çekerim :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…