Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım öncelikle teşşkür ediyorum yorumun için işin aslı şudurki freshlook lensler diğer rainbow solotica elegance gibi markalara göre daha bombeli bir yapısı var
fakat göz rengini yoğunlaştırmak için kullanırsan eğer bombe oranını dahada azaltmış olursun bende freshlook hareli gri kulanıyorum lens rengi olarak haresinden dolayı içinde bulunan kahve tonları gözümde korkunç derecede bir değişiklik yapmadı gözüme gidebilicek renklerden bitanesi olduğu aşikar fakat tam aradığım renk o deildi istersen onunda resmini koyarım senin için
hazeller beni memnun etti ve kolay kolay vazgeçiceğimde düşünmüyorum canım bombeli olmasına gelince gözümün rengiyle uyum içinde olduğu için bombe ben burdayım die bağırmıyoryerimseniben
sağol canım anladım demek istediğini..rengin doğal olmasu bombeliği örtüyor demekki=)..gry e gerek yok canım bende de var aynısı ve nezaman taksam gözünüz lens dimi diye sorula geliyor..b&l da bile bukadar soru gelmedi...o yüzden özellikle sordum gry den daha doğal mı diye...
Şeniz

slm kızlar, ben b&l grey lens siparişi verdim ama hala biraz tereddütlerim var. kendi göz rengim kahverengi, gri lens nasıl durur merak ediyorum. Aranızda göz rengi kahverengi olup b&l gri lens kullanan var mı.

ben 4 yıldır kullanıyorum ve b&l gry lens en koyu bir gözü bile acayip derecede açacak bir lenstir..oldukça iddialı ve ilgi çeken bir lens...tek kötü yanı damarlı olması=(

bu arada söylemeden edemiyeceğim kızlar bu solisyon işi gerçekten lenslerde acayip fark yaratıyor..dün bi arkadaşımla buluştum ve bana gözümdeki lensleri gösterip bunlar daha güzel okulda kullandıkların çok cırtlaktı çok açıktı bu marka daha iyiymiş dedi..oysaki bahsettiği aynı lenslerdi..b6l gry..ben ilk kullanmaya başladığımda b&l un kendi solisyonunda kullanıyordum ve lensimin rengini gerçekten acayip açmıştı..ama ozamanlar bilgim olmaduğı için anlayamıyordum solisyondan kaynaklandığını..şimdi neredeyse 1 yıldır optii free yi kullanıyorum onlar için ve gerçektren renkte inanılmaz koyulaşma var ..bu halini daha çok seviyorum..düşünün yani arkadaşım bile ikisini farklı lens zannetmiş..

canım çok haklısın solüsyon yüzünden gözüm kör oluodu benim gerçkten kötü şeyler yaşadım şuanda solo kullanıyorum fakat bundan şikayeti var çünkü lesnleri opak gösterio hoşuma gitmio ama bitmesini bekliyorum güneş bi solüsyon önerdi onu alıcam cam gibi yapıomuş lensleri:1hug:

canım çok haklısın solüsyon yüzünden gözüm kör oluodu benim gerçkten kötü şeyler yaşadım şuanda solo kullanıyorum fakat bundan şikayeti var çünkü lesnleri opak gösterio hoşuma gitmio ama bitmesini bekliyorum güneş bi solüsyon önerdi onu alıcam cam gibi yapıomuş lensleri:1hug:

cnm neler yasadın anlatabilr mısn ?

bende solodan su an memnun deilm ...bugune kadar cokta memnun kaldıgım bi tek solusyon dahi olmadı ....dark greenleri ilk aldıgımda solonun ufacık bir solusyonunu vermıslerdi bi tek onda gozum rahat etmısti ....

gnz cnm ben daha önce sauflon kullandım iyiydi şimdi solocare aqua kullanıyorum ondan çok memnunum.sen solonun hangisini kullanıyosun...

cnm neler yasadın anlatabilr mısn ?

bende solodan su an memnun deilm ...bugune kadar cokta memnun kaldıgım bi tek solusyon dahi olmadı ....dark greenleri ilk aldıgımda solonun ufacık bir solusyonunu vermıslerdi bi tek onda gozum rahat etmısti ....

canım bana güya lensin yanında solüsyon verdiler böyle kocaman bişey markasıda horien die bişey ilk 4 gün lenslerimde bişi yoktu ufak tefek ağrılar sızılar oluodu ama alışk olmadığım için böyle olduğunu düşündüm:1shok:
sonra birgün lensin göz bebeğime değmesinle felaket bir yanma sızı ateş hisetim gözümde acaba ellerimi pis kaldı die düşüdüm bidaha yıkadım tekrar taktım aynı alışssın die 2sinide taktım ama hiç gözlermin bukdr acıyla yandığını hatrlamıyorum:çok üzgünüm:gözlermi açamadım zaten kan çanağına dönmüştü
lens kabındaki suyu deiştirdim bir gün bekleetim aynı problemler lens suyu elimde jöle gibi kalıntılar ellerim birbine yapışıo lens ellerime yapışıo yine aynı sızı yanma gözlerim kan gibi göz kapaklarımı açamıyorum deli gibi tuzlu tuzlu yaşlar akıyo
en sonunda lensçiye gittim lensi bir gün dezenfekte ettiler solo aqua aldım
az daha gözlerimden oluodumbu lens suyu iyi iyi olmasınada lenslerimin parlaklığını azaltı bir süre sonra..
şimdi bunun bitmesini bekliyorum çöpe atmıycam ziyan olmasın bakalım yeni deniyceğim nasıl cam gibi parlak oluyormuş onu netten sipariş vercem

Son düzenleme:
ay cnm geçmiş olsun bende hiç duymadım o markayı...yeni deniyeceğin sauflon sanırım güneşin dediği evet onunla daha parlak şeffaf gibi duruyolar...

kaldım cnm hassas gözler için zaten...solusyonum bittiğinde solocare aldım ...ben giallo kullanıyorum ya daha opak olsun diye aldım canım soloyu güneşin yazılarını okumuştum:)

canım bana güya lensin yanında solüsyon verdiler böyle kocaman bişey markasıda horien die bişey ilk 4 gün lenslerimde bişi yoktu ufak tefek ağrılar sızılar oluodu ama alışk olmadığım için böyle olduğunu düşündüm:1shok:
sonra birgün lensin göz bebeğime değmesinle felaket bir yanma sızı ateş hisetim gözümde acaba ellerimi pis kaldı die düşüdüm bidaha yıkadım tekrar taktım aynı alışssın die 2sinide taktım ama hiç gözlermin bukdr acıyla yandığını hatrlamıyorum:çok üzgünüm:gözlermi açamadım zaten kan çanağına dönmüştü
lens kabındaki suyu deiştirdim bir gün bekleetim aynı problemler lens suyu elimde jöle gibi kalıntılar ellerim birbine yapışıo lens ellerime yapışıo yine aynı sızı yanma gözlerim kan gibi göz kapaklarımı açamıyorum deli gibi tuzlu tuzlu yaşlar akıyo
en sonunda lensçiye gittim lensi bir gün dezenfekte ettiler solo aqua aldım
az daha gözlerimden oluodumbu lens suyu iyi iyi olmasınada lenslerimin parlaklığını azaltı bir süre sonra..
şimdi bunun bitmesini bekliyorum çöpe atmıycam ziyan olmasın bakalım yeni deniyceğim nasıl cam gibi parlak oluyormuş onu netten sipariş vercem

aaaaaaaah tatlısım benim kıyamam sana allahtan gozune birsey olmamıs

gnz sauflon kullandınmı cnm o hassas gözler için...bide denemedim ama opti free yi çok övüyolar...

tatlısım gunes in tavsiyesiyle onu kullanmıstım ondan da cok memnun kaldıgımı soyleyemem ....lensleri aldıgımda solo nun kucuk testerini vermıslerdi onda cok rahat etmısti acaba onun içerigi nasıl kı bizim kullandıgımız sololardan farklı galiba ......bi tek onda gozum rahat etmısti

aa bilmemki canım farklımı acaba...canım iyice ovalıyomusun lensleri çünkü ufak tefek şeyler yapışınca rahatsız ediyo gözü banada oluyo bazen iyice ovalıyorum bol solüsyonla sonra düzeliyo tatlım...

aa bilmemki canım farklımı acaba...canım iyice ovalıyomusun lensleri çünkü ufak tefek şeyler yapışınca rahatsız ediyo gözü banada oluyo bazen iyice ovalıyorum bol solüsyonla sonra düzeliyo tatlım...

tatlısım solusyonları su gibi kullanıyorum oldukca iyi temizliyorum ovalıyorum ...belki surekli farklı solusyon kullandıgım için olabilr ......tek solusyonla deavm etsem bi sorun olmaz belki .....

anladım cnm belkide öle sürekli değiştirmektendir...cnm ben kredi kartına 5 taksit 150 ytl ödedim yanında bide freshlook gri hediye istedim verdi:)nakitte 130 falandı sanırım...

cnm ben bi yerde solekoyu 120 ytl gordum telefon actım siz karar verin biz yardımcı olurz fln dediler ...kararsız kaldım

tatlısım ben denemeden alacagım için gun ısıgında solekonun yakından fot.ları cekebilr mısın

X