Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu arada biliyorum o forumu bende orda duydum zaten sırnaşık şey resimlerinide gördüm hiç dedigi gibi değil aslında gayet ice gibi durmus begendim ben ama alan kişi ısrarla fotolardaki gibi değil diyodu yaaa ordan resim alıp ekleyemiyorum çünkü izinsiz alamam sanırım fisfisfis resimlerdeki gibi durmuyorsa neye güvenicez şimdi biz ?????

cnm demin iice inceledim siteyi capla ilgili birsey yazmamıslar 14.50 fln sa oldukca buyuk gelebilr bize

gnz sana güzel bi çift gelmiş canım şansına:)bazı kişilere uyuyo bazılarına uymuyo solotica...yabancı forumda bi çocuk var her taktığı soloticada pupil boşluğu büyük oluyo ve noktaları belli oluyo göz yapısından belkide ..ama genelde gördüklerimde muhteşem duruyo...yazada natural colors topazio yada esmeralda düşünüyorum bakalım:)

cnm pupıl boslugu mu buyuk oluyormus vallaha cnm benim kendi gozlerimle guzel kaynastı noktaları gercekten belli olmadı belki kendi gozlerim cok parlak oldugu için olabilr dark greenlerde muhtesem kaynasmıstı digerleride yarı saydam lensler guzel duruyor sanırsam

bende zaten tek göz biraz daha açık digerine göre o yüzden alttan çıkmaması gerek tonların solotica bana göre tehlikeli ya o yüzden vazgeçtim aslında fisfisfis ama o kişiden başkada nokta olayını türklerden hiç duymadım, resimleride gayet güzel görünüyor... millet aynı renkten almasın diye mi öyle dedi acaba CADIARZU kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 amma fesadım yahu :mymeka:

günizcim sen mavileri kesin alacakmısın? eger kesinse sende bi göreyim uff çok kafam karısıyo böyle ya

fantasy acık mavileri mı ?cnm ilk once bi deneyecegim ama buyuk ihtimal alırım ....duzgun adam akıllı bi mavi istiyorum en iyiside fantasy line acık mavi gibi ...cnm istiyorsan beni bi bekle ona gore alırsın

gnz canım attım ben mail şimdi:)bu arada gözlerinin parlak olmasına sevindim benimkilerde parlak çünkü benlede kaynaşıcağını düşünüyorum melin:)....

kızlar bu renk oldukca hosuma gitti ...rengi cok hos duruyor ...gunescim cnm senin hazellerde gun içinde bu renk oluyorlar mı :1hug:

hayır canım bal sarısı dediysem bu kadar da değil :) yada resimdeki göz haresiz belki ondan açık açık geldi bana...lensler hareli duruyo bende çünkü..ve az da olsa koyuluk yapıyo...ama buna yakın...malum koyu göz üzerine takıyorum ben..daha açık gözlerde hazel belki böyle durur belli olmaz...

Son düzenleme:
solotica lenslerde noktaların belli olduğu gözler opak yapıdaki gözler olabilir...mesela zencilerin gözleri opak oluyor..onlarda bariz belli olur...

daha önce değinmiştim zaten gözü opak olan opak lens..parlak olan da yarı şeffaf lensler tercih etmeli diye :)

benimde gözlerim parlak canım yarı opak lensler daha ii oluyo sanırım..acaba topazio esmaralda nasıl olur bende onlar tam opak sanırım hidrocor gibi diil

benimde gözlerim parlak canım yarı opak lensler daha ii oluyo sanırım..acaba topazio esmaralda nasıl olur bende onlar tam opak sanırım hidrocor gibi diil

evet canım onlar daha opak...esmeralda ve topazio nun bulunduğu seri hangi seriyse....

natural colors serisi canım...en koyu gözleri bile açıyomuş..renkler canlı güzel görünüyo ama lens olduğu çok belli olur diye korkuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…