Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tatlıslarım mellerin cep telefonu ile cekilmıs fot.ları koyuyorum pek net olmamıs kusura bakmayın ama gecen koydugum fot.lar biraz koyu cıkmıstı normalde rengi bu renk aslında dahada acık
fotoraf0603.jpg

fotoraf0601.jpg

mellerin bir harika günizciğim fakat telfon camı olduğu için bulanık duruyor birazcık =)
ben mel rengini hep mora kaçan bir renk sanardım biliyormusunuz buda bnm cahiliğim sayenizde öğrendim =)

Son düzenleme:
cnmlarım bugun neredeyse heryere telefon actım testeri gondermıyorlar ...rainbowlarda karar kıldım rainbow dısında baska bi lens almayı dusunmuyorum ...aklımda fantasy acık yesil ya da acık mavi bi de elite line hazel ve fıstık yesili var ....izmirde denedigim yere yeni testeri geldigi an deneyıp kesin bi tanesi alacagım ....aslında su an en cok kafama yatan fantasy acık mavi

kızlar bu renk oldukca hosuma gitti ...rengi cok hos duruyor ...gunescim cnm senin hazellerde gun içinde bu renk oluyorlar mı :1hug:
rv8doxk8u3yctnlyddroh.jpg

cnmlarım bugun neredeyse heryere telefon actım testeri gondermıyorlar ...rainbowlarda karar kıldım rainbow dısında baska bi lens almayı dusunmuyorum ...aklımda fantasy acık yesil ya da acık mavi bi de elite line hazel ve fıstık yesili var ....izmirde denedigim yere yeni testeri geldigi an deneyıp kesin bi tanesi alacagım ....aslında su an en cok kafama yatan fantasy acık mavi[/QUOT
bencede canım sakın denemeden alma...bende fantasy açık yeşili ve elit hazeli merak ediyorum tatlım bu hafta denicem bakalım...

Fusion markası cnm nereden buldun bu siteyi lensler super gorunuyor fakat aylık lenslermıs =(....cnm banada fiyat cok uygun geldi bi de gemi ile 24 saat içinde elinizde olur diye yazmıslar cokta beklemek gerekmıyor guzelmıs =)
cnm ama diası ve capı yazmıyor ben goremedim sen gorebildin mı

punk_chick cnm nerelerdesin sen =)?

burdayım kızlar takipteyim sizi en son soloticalara karar vermiştim ama yine vazgeçtim ya sırnaşık şey bu kararsızlıkla ben çook zor lens alırım hala liv in gözleri gibi ve doğal duracak bir renk bulamadım grafiteler de istedigim gibi değil bence :1no2:

burdayım kızlar takipteyim sizi en son soloticalara karar vermiştim ama yine vazgeçtim ya sırnaşık şey bu kararsızlıkla ben çook zor lens alırım hala liv in gözleri gibi ve doğal duracak bir renk bulamadım grafiteler de istedigim gibi değil bence :1no2:

cnm bende livin gozleri gibi bi lens bulsam hemen atlıcam ama yok kı ......hem dogal hemde guzel bi mavi yok gibi

canım peki soloticaların güneş vurdugu zaman nasıllar nokta nokta görünüyor mu ? en çok da o kafamı bulandırıyo bazı resimlerde hala rastlıyorum o nokta nokta görüntüye ve şikayet edenler de çıkıyo hala sende durum nasıl?

canım benim ekledigim resimde resmen lacivertler bu çocugun göz rengi yeşil falan bence kahve gözde çok koyu bellibelirsiz bir mavi gibi duruyor

başka bir forumda hidocor ıce alan biri hiç beğenmemiş..güneşte resmen alttan kendi renginin gözüktüğünü ve de sadece gözüün üzerinde noktlar varmış gibi gözüktüğünü yazmış..ıce çok açık bir renk olmasına rağmen onda hiç belli bile olmamış..kafam iyice karıştı..

Fusion markası cnm nereden buldun bu siteyi lensler super gorunuyor fakat aylık lenslermıs =(....cnm banada fiyat cok uygun geldi bi de gemi ile 24 saat içinde elinizde olur diye yazmıslar cokta beklemek gerekmıyor guzelmıs =)
cnm ama diası ve capı yazmıyor ben goremedim sen gorebildin mı

googleda honey lens diye aratınca buldum cnm çok ilgimi çekti:)bende göremedim cnm çapını kaç acaba...birsürü lens var cnm orda hepsine ayrı ayrı bayıldım:)ama honey aynı yolladığın resim gibi geldi bana...

ice da güzel bir renk hatta ben çok açık olur diye vazgeçmiştim yaa :uhm: kafam karısıo böle işte deneyememek çok kötü

canım peki soloticaların güneş vurdugu zaman nasıllar nokta nokta görünüyor mu ? en çok da o kafamı bulandırıyo bazı resimlerde hala rastlıyorum o nokta nokta görüntüye ve şikayet edenler de çıkıyo hala sende durum nasıl?

hyr hyr cnm kesinlikle noktaları belli olmuyor yani meller için konusuyorum digerlerini bilemem ...benimde lensler elime gecmeden once tek sıkıntım oydu fakat bekledigim gibi cıkmadı gayet iyi kaynasıyor ama renk videolardakınden daha acık geldi bana koydugum fot.larda biraz koyu cıkıyor ama aslında cok acık

başka bir forumda hidocor ıce alan biri hiç beğenmemiş..güneşte resmen alttan kendi renginin gözüktüğünü ve de sadece gözüün üzerinde noktlar varmış gibi gözüktüğünü yazmış..ıce çok açık bir renk olmasına rağmen onda hiç belli bile olmamış..kafam iyice karıştı..

evet canım alttan kendi gözünün göründüğünü bende okudum...hatta kızın gözleri açık kahveymiş resminide koymuştu resimdekinden çok farklı çok renk değiştiriyo yazmış...soloticalarda bazen hata olabiliyo galiba canım renk farklılığı falan okumuştum...

X