Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bana da öyle geliyo canım o yüzden o lenslerin konuşulduğu sıra konuyla hiç ilgilenmedim..
soloticayı beğenmeyişimi alamadığım için çamur atıyorum diye düşünenler var biliyorum ama hiçbir serinin hiçbir rengine alıcı gözüyle bakamadım ben...çünkü bana göre renkler yapmamışlar...

cnm beğenmeye bilirsin tabikide en doğal hakkın..birisi yazmıştı sanırım lens fiyatlarından haberi yok onun soloticayı ne sandıysa:)bende her rengini beğenmiyorum bazılarına bayılıyorum mesela hidrocorda sadece mel hoşuma gidiyo kahve gözlerde...

cnm beğenmeye bilirsin tabikide en doğal hakkın..birisi yazmıştı sanırım lens fiyatlarından haberi yok onun soloticayı ne sandıysa:)bende her rengini beğenmiyorum bazılarına bayılıyorum mesela hidrocorda sadece mel hoşuma gidiyo kahve gözlerde...

evet canım :) opak olan serisi hem dokusu hem de rengiyle resmen ben lensim diye bağırıyor...hani şu topaziolar esmeraldalar quartzolar falan...
şeffaf seridede senin dediğin gibi bi yüzüne bakılabilir renk mel var ama o da herkese gitmeyen bir renk....bak mesela ocre rengi yarı-şeffaf dokuda seride olmasına rağmen hiç beğenmedim hatta berbat buldum...ama benzer rengi şu an rainbow hazel olarak bayıla bayıla kullanıyorum....doku çok farkediyo yani....markanın üstünlüğü tamamen dokusuyla ilgili bence..fiyatıyla değil...ona bakarsan diamond colorsu da gördük...

evet cnm ocrenin hidrocor olanından nefret ediyorum karaktersiz bi renk ne olduğu belirsiz:)charmlarda hoş durabiliyo bazen..bencede fiyatıyla hiç alakası yok zaten soloticalarda bi çok lense göre çok ucuz..diamond maviyi gnzde çok beğendim ama o çok sevmiyo sanırım..

ha bu arada gnzcim alınma sakın :) fiyatı dokusuna göre abartılı demek istedim tatlışım :)

merhba güneş bir lens delisi olarak bende aranıza yeni katıldım honey lensin hayırlı olsun resmi göremedim özelden mi mesaj atıyorsun çok merak ediyorum lüften banada gönderir misin

sonuncu resim tek göz lens tek göz kendimin...sanırım onu yazmayı unuttum ekleyim dedim :)

günescim gelmiş senin lensleer hiç farkında bile değilim kaydirigubbakcemile3 almayı düşündügüm bir renk degil hazel ama çok merak ettim nasıl olduklarını banada gönderirmisin :eek:

kullanıcı paneline gir...ayarlar ve özellikler kısmından seçenekleri düzenleye gir..
sonra özel mesaj sistemi aktif kutucuğunu işaretle...ve sayfanın en aşağısına gidip değişiklikleri kaydet de :)

merhaba kızlar ,,
bu sitede hazelerin farklı markalarda bir çok rengi mevcut ve yakın planda resimlerini gösteriyorlar ancak nasıl sipariş verilir kredi kartı olmadan olur mu ingz yok vs hiç bir şy bilmiyorum pc dende pek anladığım yok zor bela buraya üye oldum siz bir bakar mısınız fiyatlarıda çok ucuz yalnız senelik mi aylık mı onuda bilmiyorum

X