Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm bende oyle bu deneyeceklerim olmazsa eger ya dark greenlerle devam edecegim ya da kendi gozumle =)

yani canım üstelik lensler çoğaldıkça solusyon masrafı da artıyor..bakımı da zorlaşıyor..bir de hepsinin lens kapları da aynıysa hangisinin içinde ne renk var onu da karıştırıyosun..zorluğu çok yani :)

güneş cnm hazelleri çok merak ediyorum makyaja göre renk değiştiriyomu...

canımcım makyajla denemedim daha ama makyajsızken bile renk değiştiriyor :)
bazen açık bal sarısı (katalog rengi gibi) bazen koyu bal-açık kahve gibi...bazen de koyu gri oluyorlar...içinde bi tek yeşille mavi eksik :)
ama hiçbir şartta gözde hiç lens yokmuşcasına kendi gözünle aynı renk duran bi halini görmedim..en azından en koyu ortamda bile 1 ton açık gösteriyo...

kesinlikle alıyorum o zaman:)eminim makyajla çok daha belirgin olucaktır...ruyama lensler giriyo artık kafayı yedim:)

b&l kadar iddialı olmasını da istemiyorum aslında..b&l çok parlak birlens..of çok merak ettim şimdi..canım izmitteyim ben..ve burada maalesef blindik lenslewr dışında tester bulaıyorum..rainbow filan yok..tanika hiç yoktur diye düşünüyorum ben..sanıım her lenste olduğu gibi yine denemeden sipariş vericem..ozaman çifti 124 oluyor bulduğum sitede..zaten normalde de rainbow filan o civarda..sağol canım aydınlayttığın için..
güneşcim ben tek lense istesemde düşüremiyorum:) elimdekile yetinemiyorum biliyorsun.çünkü sıkılıyorum..o yüzden kafamda tasarladıklarımı almak istiyorum...

kesinlikle alıyorum o zaman:)eminim makyajla çok daha belirgin olucaktır...ruyama lensler giriyo artık kafayı yedim:)

benim de giriyo valla...hatta boyutları çok büyük falan geliyo gözüme sığdıramıyorum falan..böyle çarşaf gibi esniyo büyüyo falan :roflol::roflol::roflol:

canım bende senin gibiyim farklı renkler denemeyi seviyorum ancak bu hazeller hepsinin karışımı gibi...zaten dikkat edersen bu açık bir renk yada bu koyu bir renk diye kesin hüküm koyamıyorum...çünkü hem açık gibi hem koyu gibi....aynı şekilde sadece bal rengi duruyo da diyemiyorum...aynı anda griyi andıran da bi havası var diyorum...ama kimi zaman sadece bal kimi zaman sadece gri olarak da değil...aynı anda 2 rengin karışımı gibi duruyor...gri gibiyken tam anlamıyla gri değil...yada balken tam anlamıyla sapsarı değil.....ayrıca cart veya berrak diyebileceğim bir rengi yok...fakat çamurlu da diyemiyorum...pastelimsi gibi...kırlardaki toprağın rengi gibi...
bazen grisi daha önplanda oluyo bazen bal hali...

Son düzenleme:

cnm eger testerini bulamazsan tekini al bence eger begenirsen diger tekinide ısmarlarsın ......begenmedigin takdirde sadece tek lensin fiyatını cope atmıs olursun ....

aynen ya :):)dün gecede bi lens gördüm yeşil pupil boşluğu minicikti çok güzeldi:roflol:
kıvılcım canım iyice sor orda hiç ummadığın yerde tanita olabiliyo cnm...denemeden alma lütfen sonra begenmezsen çok üzülürüm b&l renkleri çok güzel ama çok damarlı o kadar renkli durmayabilir...

bide canım eğer tester bulamazsanız biraz daha bekleyin ben bu hafta hazel denemeye gidicem tanitayıda tekrar dener gün ışığında bakar ayrıntılı yazarım kızlar...

bide canım eğer tester bulamazsanız biraz daha bekleyin ben bu hafta hazel denemeye gidicem tanitayıda tekrar dener gün ışığında bakar ayrıntılı yazarım kızlar...

cnm bende hazel deneyecegim gunes e yakıstıgı gibi bana yakısacagını dusunmuyorum ama yinede deneyecegim bende ayrıntılı olarak sizinle paylasırım =)

cnm bende hazel deneyecegim gunes e yakıstıgı gibi bana yakısacagını dusunmuyorum ama yinede deneyecegim bende ayrıntılı olarak sizinle paylasırım =)

yakışır bitanem niye yakışmasın....senin yarım yüz olarak sarı oda ışığında çekilmiş bi mel resmin vardı uzaktan...tek o resimde yakıştırmıştım sana...hazelin duruşlarından birisi o resimdeki haline de benziyo canım :)

cnm eger testerini bulamazsan tekini al bence eger begenirsen diger tekinide ısmarlarsın ......begenmedigin takdirde sadece tek lensin fiyatını cope atmıs olursun ....
canım çok iyi fikir ya haklısın .sanırım böylesi daha doğru olur..en azından giden 64 ytl olur..valla doğru lensi bulana kadar sanırım biraz paraya kıymamız zarar etmemzi gerekicek:)

cnmcım dun soyledigin bana senin sacların, kasların benimkısınden daha koyuymus dolayısıylada senin direkt gozlerin on plana cıkıyor bende oyle bi durum olmaz biliyorum mellerde oyleydi artık lens deneye deneye neyin yakısacgını az cok kestirebiliyorum ......benim mellerin için cildin sarı kasların acık bi de lensler sarı oldugu için pek olmamamıs cunku herseyin sarı olmus demıstın dogruda soyledin cnm içinde grey lik ya da sarılılıgın yogun oldugu bi lens beni ölü gibi gosteriyor o yuzden biraz daha canlı bi lens istiyorum .....ama tatlım genede deneyecegim belki bana tahmın ettigimden daha farklı olur =)

Son düzenleme:
bitanem cok saol fot. için =)

cnm burcu84 burayada uye deil mıydı ....onceden birisi benim diamondsları tanita grey benzetmıstı sankı o burcuydı gibime geldi yanılıyorda olabilrim ........

cnm pupılı biraz genis gibi bi de sol gozde biraz kayma olmus .......kahverengi ile mavinin kaynasması guzel durmadıgı için kayma olması durumunda hiç guzel bi goruntu olmayabilir ......

googledan arattım burdan buldum cnm resimlerini evet üyeymiş:) cnm o yüzden denemeden alınmaz çünkü açık renk kendi gözün ortaya çıkarsa belli olabilir...burcu ayrıntılı bilgi verir sanırım...

evet kızlar burcu arkadaşımız buraya üyeydi..tanika kullanıordu ve de çok memnundu..ama gry mi kullanıyordu unuttum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…