Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

hangileri cnm?

canım ama denemden almak biraz cesaret işi değilmi eminmisinn:1hug:
evet 2numarada harika gözküyor

kızlar baktınız mı verdiğim siteye bir sürü markanın fotoyla beraber tanıtımını yapmışlar ben bu markanın bu rengini çok beğendimde nasıl sipariş edilir kredi kartı olmadan oluyor mu ing yok vs bakıp başka renk almayı düşünen varsa banada yardımcı olablir mi sipariş verme konusunda online.fantasyeyes.net

hım evet çok uygunmuş nerdeyse damar sıfır gözküyor fakat resim oldupu için biraz şüpheye düştüm doğrusu neyse sen bilgi aldığın zaman banada ulaşırsın çok merak ettim şimdi tşşkür ederim cnma.s.

canım benim pek bir bilgim yok daha önce hiç sipariş vermedim nettena.s.

inşallah resimde göründüğü gibidir cnm gerçekten çok hoş görünüyolar:)maile cevap gelince özelden msj atarım sana....lauder cnm baktım biraz kartla sipariş veriyosun cnm...ama bana çok doğal gibi gelmediler..ne renk istiyosun tatlım

güneşcim tam istedigin gibi olmuşlar canım çok yakışmışlar hiç farkedilmiyor lens oldugu güle güle kullan :1hug:

evet cnm ama çok beğendiğimi söleyemicem...ben daha yumuşak renkleri beğeniyorum.bu rengi elegance hazel e benzettim sanki...

Güneeşşş lenslerin hayırlı olsun canım beğenmene sevindimyerimseniben ayyy 2 gün bakmadım neler olmuş.Ben de fantasy line light hazel aldım ama daha açık bekliodum bende de fümemsi kahve durdu fena değil yani tam ben de elite line alacaktım ki yoktu aldığım yerde fantasy aldım.Banada yollar mısın resimleri lütfeeeeeeeeeen :Saruboceq: çoooooooook merak ediyorum düzgün bi makina bulabilirsem çekip ben de koycam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…