Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canımcım gözün benziyomuş bana...ışık ve solusyon farkı olabilir..tester ı b&l solusyonla ovuyolarsa rengi daha açık parlak gösterir...hem ayrıca canım resimlerde koyu çıktı bende lens ama her zaman öyle değiller ışığa göre açılıp koyulaşıyo gerçek ela göz gibi...
bendede bal sarısı gözüküyo bazen :)

Kızlar ben buarada Güneşte hazellerin duruşunu beren saat'in gözlerine benzettim sizcede benziyomu.Onun gözlerininde çok hoş bi rengi war..

Canım evet bide o lens mağazalarında öle bi ışık koyuyolarki acayip açık gösteriyo.Belkide bi pazarlama politikasıdır çünkü pupil boşluklarıda belli olmuyo orda pek=) Onun için kesin dışarı çıkıp dışardada bi bakmak lazım yoksa çok yanıltıcı sonuçlar çıkabiliyo

evet canım bende benzettim beren saatin gözlerine sölemeyi unuttum:)bayılıyorum o kızın gözlerine...

şimdide tanika tikaram çıktı..valla kafam allak bullak oldu benim..ne alacağımı şaşırdım ve kararsızlıktan hala birşey alamadım..elimdeki lenslerin süresi bitmek üzere..tanika tikaramı bende duymuştum..hatta sitede kullanan arkadaşlar vardı..ama acayip kalın birlensmiş..damar sorunu yada pupil büyüklüğü gibi bir sorunu yokmuş fakat çok kalınmış..biz ince lenslere alışık olduğumuz için zorlanabiliriz bunu kullanmakta...

canımlar hazel hakkında birşey daha ekleyim...bazen size gönderdiğim fotolardaki gibi duruyor fakat bildiğiniz bal sarısı da oluyor..bugün odanın içinde bile resmen bal sarısıydı....katalog resimlerinin genelde gerçek duruşlarla alakası yoktur bilirsiniz....ama bu lens resmen katalogdaki gibi bal sarısı da duruyor..haberiniz olsun :) ama fotolarımda bal olan hali çıkmadı demekki ışık farkı nedeniyle..
genelde ela (bal rengi) lensler ya gözde koyu yeşile döner yada hiç fark yaratmazdı yada yaratanı da tupturuncu olurdu ..bu yeşile de dönmüyo...fark yaratmazlık da yapmadı...ateş rengi gibi turuncu da olmadı

Beliatrix ciğim bende de bal sarısı oluyor o yüzden sende farklı duruyo diye düşünüp üzülme :)
hatta giallodan bile daha açık...catherine zeta jonesun gözüne göre de baya açık...öyle tahmin edyordum ama onun gözü bile daha koyu bu lensten...
gialloyu hazelle karşılaştırırsam giallolar daha pusluydu...bunlar da gerçi pastel renk ama gialloya göre sarısı daha net...çünkü en ufak şekilde yeşermiyor..ama sarısı mel gibi limon sarısı değil...

Son düzenleme:

evet canım bende lenslerin beğenilip satılması için özellikle öyle ışık konulduğunu düşünüyorum...mesela ben emerald greenleri alırken o bahsettiğin tarzda ışık altında denedim..loş ışık olduğu için tabi senin de dediğin gibi gerçek gözünün gözbebekleri büyüyor karanlık var diye...ve dolayısıyla pupil boşlukları belli olmuyor çünkü boşluğu kendi gözünün büyümüş gözbebeği dolduruyor anlamıyosun o an....ben de o ışığın yüzünden emerald greeni öyle satın almıştım...vede koyu renk gözümden sonra onları da öyle boncuk boncuk görüp radikal da değiştiriyo görünce almıştım....günışığında görseydim hayatta almazdım...üste para verseler yine almazdım...kanmamak lazım :)

evet cnm kalın bi lens gözünde olduğunu hissediyosun bazen ama abartıldığı kadarda diil:)zaten yıllık lensler zamanla yumuşuyo alışıyoun....gnz doğal bi mavi istediği için sölemiştim grisi mavi gibi duruyo.zaten yeşili ve mavisi gözde hiç belli olmuyo açık renk gözler için ideal ama grisi kendini belli ediyo eğer gri mavi lens istiyosan deneyebilirsin cnm...

cnm özelden sen denedigin yerin isimi yerini verebilr mısın ben bi telefon acaıp konusayım testerini belki gonderirler ....ben diamonds ları alırken oyle yapmıstım ...karsı odemeli olarak testerini yollamıslardı

evet cnm meller in rengi biraz limon sarısına benziyor ....benim koydugum fot.larda biraz koyu cıkmıstı normalde kat ve kat daha acık ......içinde yesillikte barındırıyordu ............

cnm iste bu harika puslu olmaması gercekten cok iyi :1hug:

evet cnm gry lensde düşünüyrum..şuan gry olarak b&l un gry simni kullanıyorum ve sırf damarları yüzünden sevmiyorum onu..ben lensi görmedim ama kullanan arkadaş kalın olduğunu söylemişti o yüzden benim de aklımda hep çok kalın diye kalmış..şuan almak istediğim okadar çok lesn var ki birinden başlasam iyi olucak sanırım..bir iddialı birde sade lens takıntım var benim..sade olarak giallo ve freshlook ile idare ediyorum ama sanırım giallonun yerini mel yada rainbow hazala , b&l u da tanikaya bırakıcam..solotica ıce a takmıştım bi ara ama ondan vazgeçtim..
bu arada güneş ben bu giallodan yine sıkıldım..rengi şimdide resmen askewr yeşiline dönmüş sinir oldum..sevmiyorum asker yeşili gibi durmasını..yapay geliyor o renk bana..
kızlar tanika hakkında ne düşünüyorsunuz..ben bir fiyat araştırması yapayım en iyisi..
canım yakından filan nasıl duruyor..lens olduğu mesela nekadar mesafeden anlaşılıyor..birde yandan kalın olduğu için pörtlek gibi durmasından koruyorum ben..

kıvılcım cnm tanitada damar sıfır ve göze cuk diye oturuyo hiç potluk yok.çok iddialı diil daha doğal bi gri mavi ama kesinlikle rengi belli oluyo lens olduğunuda sadece gözünün içine giren anlayabilir cnm..ama yanıltmak istemiyorum çünkü bi 5 dk taktım kafamdada yeşil olduğu için direk yeşile yöneldim gün ışığında çıkıp bakmadım cnm mutlaka denemeni öneriyorum eğer istanbuldaysan sana bikaç yer ismi verebilirim deneyebileceğin...

canım evet bende gialloyu o yüzden sevmiyorum...asker yeşili olunca çok sıkıcı bir renk oluyor bence...ben hazelleri daha çok sevdim canım...giallodan kat kat iyiler...hele bugün daha da sevdim...

kıvılcımım bu hazeller bence hem doğal hem iddialı duruyorlar...bence ayrı ayrı hem günlük hem iddialı lense ihtiyaç yok....ben ileride tek lense düşücem...hazelden başka almam artık...

kıvılcımım bu hazeller bence hem doğal hem iddialı duruyorlar...bence ayrı ayrı hem günlük hem iddialı lense ihtiyaç yok....ben ileride tek lense düşücem...hazelden başka almam artık...

cnm bende oyle bu deneyeceklerim olmazsa eger ya dark greenlerle devam edecegim ya da kendi gozumle =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…