kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karısı kocasının gönlünü kırmak istemiyormuş, Allah iş arkadaşlarına, kendisiyle birarada bulunmak zorunda olanlara sabır versin. Çok zor bu insanlarla aynı ortamlarda vakit geçirmek zorunda kalmak.
ya ne gönlü allah aşkına, insan 4 5 gün yıkanmazsa kokarcadan beter olur. ona da gönlü kırılmasın bi zahmet yahu rezil ederim adamı

Eşim çok alıngan demiş bide ah canııımm kıyamam aman eşin kırılmasın ozaman sana b*k kokulu hayatınızda mutluluklar canım bide yorumlar empatiden uzak demişsin açtığın konuya bak herkesin midesi iptal şuan sayende neyin empatisi Allah'ın suyu akıyo yıkanın gidinde ne dini imanı görende başka dinlerde su yok sanır

Benim esim cok terliyordu hemen uyardim rollununu cok daha kuvvetli aldim gomleklerinin hepsini 100de100 pamuklu urunle degistirdim polyester iceriklileri attim is yerinde baskasi diyemez benden duy dedim. Bir ara dişi çürümüş agiz kokusu aldim hassasiyetim olduğu icin daha basindayken alirim kokulari hemen ondada uyardim disciye gitti dis tedavisi oldu. Siz esiniz uyarmaniz lazim eşler boyle seyler icin birbirine kusmez ki alinmaz da

4-5 günde bir yıkanıyor demişsiniz o yüzdendir.
Sevişirken hergün yıkanınca seni daha çok istiyorum felan mı deseniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…