kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Allah aşkına ya buraya böyle konularda açmayın
Söyleyin kocanıza yıkasın orasını burasını üstünü başını değişsin günlük. Normal yıkamayla çıkmıyorda yüksek ayarda yıkayın.
İnsanların midesini kaldırmayın ya şurda iğrenç

o kadar çok yorum geldi ki gözümden kaçıyor. 180 100 kilo falan. Tam olarak ateist değil bi Allah inancı var ama büyük dinler gibi değil deist denebillir.

Bende söylerim, hiç çekinmem, bana da söylese rahatsız olmam yani.

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
E kışın soğukta da mı cam pencere açıyorsun birlikte olurken. Hadi şimdi yaz açarsın da

Empatik yaklaşıyorum sevgili eşinizin mabadında ki bu nispeten nahoş koku şişko olmasından ötürü olabilir mi?

Benim ki kalktı bile Ankara yolunda ilerliyor

o kadar çok yorum geldi ki gözümden kaçıyor. 180 100 kilo falan. Tam olarak ateist değil bi Allah inancı var ama büyük dinler gibi değil deist denebillir.
Türkiye'de buyuduyse taharetlenmekten bi haber degildir.

Tamam esinizin sorununu ben anladim, killi bolge ve sıkışık et sonucu (kilolu cunku) koku olusuyor, cunku popomuzda da ter bezleri var illaki :)

Esinize bunu anlatmalisiniz, cam acarak sevismek nereye kadar?

Onun gobek deligi de kokuyordur haberiniz olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…