kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan

Eşiniz pislikten kokuyor anlaşılan
Günlerce tuvalete gidiyor, terliyor kapalı bölge kokar tabi
Yıkanmasını söyleyin kırılırsa da kırılsın, insan vücudunun kokmasına izin verir mi hiç ağır saygısızlık bu
Eli ayağı tutan adam yıkansın bi zahmet şımartmayın şunu kırılırmış kırılsın aman göbeği kanar belki töbe yarabbim ya
Çekilir mi böyle bir şey sinirlendim şimdi
İnsan olan her gün yıkanır bu sıcaklarda iki kez bile yıkanılır aklını başına alsın pisss

Adam tuvaletten sonra g*tünü yıkamıyor mu . Ay paslı demir gibi kokar o be

Bizde de yok taharet musluğu, ıslak mendil koyarım her zaman, kullanan çöp kutusuna atar. Yapacak bişey yok

Senelerdir yurtdisinda yasiyorum ve bu taharet muslugu yok yabancilar kokuyor dusuncesi kadar komik buldugum cok az sey var. Bizdeki temizlik anlayisi tuvaletten sonra taharetlenmek (onu da duzgun yapabilirlerse) ve sadece sevistikten sonra yikanmak oldugu icin, Turkiye'ye geldigimde aldigim kokunun %10'da birini buralarda almiyorum

Bizde de yok taharet musluğu, ıslak mendil koyarım her zaman, kullanan çöp kutusuna atar. Yapacak bişey yok
Bence eşi Avrupalı değil zaten. Memurmuş. Muhtemelen inançsız olduğu için önemsemiyor demeye getirmiş ama bu ateyizlik değil, pislik.

çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda
Iki günde bir? Ay yok hergün dus alsin hava cok sicak ya dedorant kullanmiyorsa kullansin muhakkak ter kokusu kimse dayanamaz aciksa söylersin ama arka taraf kokusu pek anlayamadim b*k mu kokuyor?

Sen hiç Çinli kabileye denk geldin mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…