kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya Avrupalialr taharet almıyor yani wclerinde taharet musluğu yok. Onlar silip kalkinca kokmuyor mu acaba

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
İnançsız da olsa birliktelik sonrası teri kokuyu vücuda yapışan sıvıları atmak için insan yine duş alır. Benim için boşanma sebebi bu. Midem kalktı

Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor
Çevredekiler alsaydı şayet, konu;kocamın arka taraf kokusu değil de sevgilimin arka taraf kokusu olurdu🙄 koku sıkıntı gercekten cekinmeyin söyleyin kisisel bakımına daha cok dikkat etsin..

Benim esim cok terliyordu hemen uyardim rollununu cok daha kuvvetli aldim gomleklerinin hepsini 100de100 pamuklu urunle degistirdim polyester iceriklileri attim is yerinde baskasi diyemez benden duy dedim. Bir ara dişi çürümüş agiz kokusu aldim hassasiyetim olduğu icin daha basindayken alirim kokulari hemen ondada uyardim disciye gitti dis tedavisi oldu. Siz esiniz uyarmaniz lazim eşler boyle seyler icin birbirine kusmez ki alinmaz da
teşekkür ederim yapıcı yorumunuz için. Ben de bu aksam konusacağım . Burda konu bana kadar gelmiş :KK43: çok üzüldüm açıkçası ben bir çözüm ararken bir de suçlu oldum her neyse önemli değil samimiyetle cevaplayan tüm kadınlara teşekkür ederimm. <3

Gülmekten çenem ağrıdı 🤣🤣🤣 tövbe tövbe Yorum sahibi adına üzüldüm koku hassasiyeti olarak çok iyi anlıyorum Valla adamı karşına al guzellikle konuş o koku çekilecek gibi değil bacım ter kokusu yetmiyor birde o kokuya nasıl dayanılır 😐 Ayrıca 2 3 güne bir banyo mu yapılır zorla sok adamı

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
Bu Müslümanlıkla değil insanlıkla ilgili bir şey. 4-5 günde bir duş almak nedir ya? Siz de şaka gibisiniz. Götü kokan adamla zorla sevişmek için cam pencere açıyorsunuz. Şurada okuduğum en cringe şeylerden biri. Çok şükür bugün de başkası adına utandık. 🥀

İnançtan dolayı değil insan terlediği için zaten duş almalı.
Yabancı mı kocan taharet nedir bilmiyordur leş gibi

çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda
5 günde bir yikaniyorsa kokar tabi özellikle şu sıcaklarda hergun duş almalı iş yerinde ki insanlarada yazık sizin aldığınız kokuyu onlarda alıyordur.

sormayın ben de kendime çok sordum bunu özellikle koku oldu mu ben duramam normalde :KK43: o zamanlar yoktu ya da çok uzun süre geçiyormiyoruz kafede orda burda diye belki de farkedemedim. eşim çok alıngan burdaki bir çok yorum empatiden yoksun
Canım adam keyfi yere duş almıyor. Empatilik bir durum kalmış mı? Şunun onda birini kadın yapsa herifler empati yaparak mi söylerler hiç sanmam. Birlikte olmak için cam açma durumuna gelmişsin kokudan sana yazık değil mi?

Konu sahibi konunun sana kadar gelmesinin sebebi eşini hiç uyarmamış olman. Bu kokuya nasıl tahammül ettiğini sorgulamışlar aslında. Eşinle konuş ivedilikle. Yarın dip köşe temizlik yap koltuklara falan da sinmiştir çünkü. Sinmemesi mümkün değil sandalye falan ne varsa yıka hepsini. Hatta eşinin tüm çamaşırlarını at yenisini al. Gerekirse 2 günde 1 zorla tekmele duşa sok. Ya adam olursun ya olursun yoksa seni öldürürüm de ciddiyim.

sormayın ben de kendime çok sordum bunu özellikle koku oldu mu ben duramam normalde :KK43: o zamanlar yoktu ya da çok uzun süre geçiyormiyoruz kafede orda burda diye belki de farkedemedim. eşim çok alıngan burdaki bir çok yorum empatiden yoksun

Şu durıma sadece İş arkadaşı olarak empati yapabilirim.
Çünkü benim yanımda da çalışan var böyle 70 m2 odanın havasını o pis kokusı ile değiştiren bir erkek.
Ne diyoruz biliyor musunuz? Bu adamın karısı bunu hissetmiyor mu? Uyarmıyor mu? Yanında nasıl yatıyor?????? İnanın 15 kişiyiz odada çözemedik.

merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Kurulamıyor mi ? Açık açık söyleyeceksiniz günlük gerekirse sabah akşam iki kez duş alacak.asiri terliyordur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X