kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
normalde ter, çok keskin kokusu olan bişey değil
vücuttaki bakteriyle falan birleşince ortaya o kötü koku çıkıyor
kesif biçimde ter kokuyorsa bir kişi, pis olduğu için kokuyordur muhtemelen

Hangi ulke ki yahu o. Tamam gunluk dus aliyorlar genelde ama. Asla sabah dus almadigim icin linclenmedim simdiye kadar ben. Eski sevgililerim hep gece yatmadan once dus alirlardi. Sabah dusa girme gibi bi adetleri yoktu. Kisiden kisiye degisiyor bence. O kisiler sizi dislamak icin yer aramis gib geldi bana.

Fransa. Yok valla 15 senedir tanıdığım insanlar çok da sevişiriz ama adam hafiften şok oldu benim ilk iş duş almıyor oluşuma

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
Bunun Müslümanlıkla Müslüman olmamakla alakası yok, eşiniz dümdüz pis. Bu kadar Müslüman dolu ülke, neden marketten toplu taşımaya kadar her yer leş gibi kokuyor? Sabah kalkan bir insan ilk iş olarak duş alıp diş bakımı yapmadan geziyorsa, benim gözümde pistir. Temiz olması için ikazda bulunun, kırılacak ne var; bir insan önce kendine sonra partnerine saygısından temiz olmalı.

Ben sabah akşam çok kısa duş alırım, diş ve dil bakımımı yapar, vajinamı uygun bir jelle temizlerim. Hiçbir şekilde kılım yok özel bölgemde. Ne koku problemim ne mantarım ne akıntım var, tertemizim; üstelik Müslüman değilim.

Fransa. Yok valla 15 senedir tanıdığım insanlar çok da sevişiriz ama adam hafiften şok oldu benim ilk iş duş almıyor oluşuma
Anladimm, cesitli milletlerle bir takim muhabbetlerim oldu ama boyle bir seyle karsilasmadim su ana kadar. Henuz bir aile ile christmas tecrubem olmadi bakalim belki ondan kaynakli

Yüzüne karşı açık açık söylemeniz gerekir. Yabancı söylerse rencide edici olur. Sizden başka kim söyleyecek. Yabancının söylemesi doğru olmaz

kızlar gusul abdestini sorduğu için din dedim ama okumadan yorum yapıyorsunuz. Duş kısmı da kendisi depresif bir insan ve ağır depresyon dönemlerinde duşunu vs aksatıyor ondan dolayı seffaf olmak amacıyla diyorum. Yoksa elbette duşun öneminin biliyorum ve pis falan da değilim. Kokuyu nedenlendiremediğim için size sordum duş alsa bile kokuyor çünkü ama doktorlul bir durum gibi duruyor kıl dönmesi bile olabilir biraz kıllı çünkü. Kıl dönmesini bahane edip doktora götürmeyi düşünüyorum

Günlük boşaltıyorum yıllandırmıyorum. Hobi olarak da gün içinde açıp koklamazsam sıkıntı olmuyor
Özellikle koklamasan da ortama kokuyu yayar.. Burda bir konu vardı seneler önce Kadının Doktor kaynı tuvaletlerine girince kovaya bol kakalı tuvalet kağıdı atıyordu. Kadında öğüre öğüre boşaltıyordu.

O konudan sonra fobim başladı

G.tünü silmiyor muhtemelen tuvaletten sonra. Kalıntı kalıyorsa kokuyordur. Söyleyeceksiniz mecbur. Bu yaştan sonra tuvalet eğitimi vereceksiniz maalesef

Adamı oyunu getirip kokunun nedenini kendi kendinize araştırmaya çalışmayı bırakmanız lazım. Kendi kokusunu kendi araştırmalı. Yahu insan kocasına kokuyorsun da diyemeyecek mi? Bence hastalıktan değil pislikten kokuyordur. Seksten sonra duş almıyormuş dolayısıyla alt bölgesini temizlemiyomuş. Taharet de almıyodur bu adam. Büyük tuvaletini yaptıktan sonra o bölgesini doğru düzgün temizlemeyen insanın tabiyki kokar. Söyleyin kendi düşünsün kokusunu

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…