kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi de direkt ona silmiyoruz ki. Tuvalet kağıdıyla normal olarak silip pis tuvalet kağıdını tuvalete atıyoruz. En son ıslak mendille siliyorsun üstünde bişey olmuyo yani dediğin kokuyu yapması mümkün değil

Kıl dönmesi çok ağrılı olur. Eşim çok ağrı çekti. Oturamaz bile. Doktorluksa gidecek o zaman. Hem sağlığı hem de etrafındaki insanların ruh sağlığı için. Gusülden bağımsız günlük duş alsa zaten ilişki öncesi sonrası da temiz olur. Rahatsızlığı varsa bilemem ama günlük duş konusunda da dr napsın

Kıçımı da nası temizliğimi bilmeyen duymayan kalmasın koş ahali bu bilgi başka yerde yok bxbxbxb

Doktor olmak da zor iş be

Doktor olmak da zor iş be
Gaz sıkışması ile giden bir hasta bir anda doktorun üzerine gelecek şekilde tuvaletini yapmış sedyede. Tutamamış yani adam. O doktor da tanıdığım bi dr. Hep üzülürüm aklıma geldikçe o değil de acces kulüp olarak nasıl taharetlendiğinizi aşama aşama hepimiz biliyoz

O ne demek yahu bxbxbdb elimi lağıma sokaam kendi kendine dezenfekte mi oluyo şimdi bfhdh

Sol el diye derler burda da

Öğrenmeyen kalmasın gene de yayalım mümkün olduğunca jdjdhs

kızlar açıkçası kaka değil daha farklı bir koku nasıl tarif edilir inanın bilmiyorum.
Temizliğini düzgün yapmıyorsa kıl tüy vs kir ter duşu az alma tuvalette hijyene dikkat etmiyor iç çamaşırı düzenli değişmeyince fantastik bir koku çıkabilir

Burada sanayide çok güzel tost yapıyorlar artık yiyebilir miyim bilemiyorum sanayitostu
Yediklerime yavaş yavaş dikkat edeyim diyordum artık iştah vs kalmadı iyi oldu
Emzirirken ufaktan eski kiloya dönmek için arada bu başlığa bakarım ben

Deme duş başlığı deme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…