kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Özellikle koklamasan da ortama kokuyu yayar.. Burda bir konu vardı seneler önce Kadının Doktor kaynı tuvaletlerine girince kovaya bol kakalı tuvalet kağıdı atıyordu. Kadında öğüre öğüre boşaltıyordu🤢🤢.

O konudan sonra fobim başladı🤢😂😂
İyi de direkt ona silmiyoruz ki. Tuvalet kağıdıyla normal olarak silip pis tuvalet kağıdını tuvalete atıyoruz. En son ıslak mendille siliyorsun üstünde bişey olmuyo yani dediğin kokuyu yapması mümkün değil

kızlar gusul abdestini sorduğu için din dedim ama okumadan yorum yapıyorsunuz. Duş kısmı da kendisi depresif bir insan ve ağır depresyon dönemlerinde duşunu vs aksatıyor ondan dolayı seffaf olmak amacıyla diyorum. Yoksa elbette duşun öneminin biliyorum ve pis falan da değilim. Kokuyu nedenlendiremediğim için size sordum duş alsa bile kokuyor çünkü ama doktorlul bir durum gibi duruyor kıl dönmesi bile olabilir biraz kıllı çünkü. Kıl dönmesini bahane edip doktora götürmeyi düşünüyorum
Kıl dönmesi çok ağrılı olur. Eşim çok ağrı çekti. Oturamaz bile. Doktorluksa gidecek o zaman. Hem sağlığı hem de etrafındaki insanların ruh sağlığı için. Gusülden bağımsız günlük duş alsa zaten ilişki öncesi sonrası da temiz olur. Rahatsızlığı varsa bilemem ama günlük duş konusunda da dr napsın😕

İyi de direkt ona silmiyoruz ki. Tuvalet kağıdıyla normal olarak silip pis tuvalet kağıdını tuvalete atıyoruz. En son ıslak mendille siliyorsun üstünde bişey olmuyo yani dediğin kokuyu yapması mümkün değil
Kıçımı da nası temizliğimi bilmeyen duymayan kalmasın koş ahali bu bilgi başka yerde yok bxbxbxb :KK70:

Kıl dönmesi çok ağrılı olur. Eşim çok ağrı çekti. Oturamaz bile. Doktorluksa gidecek o zaman. Hem sağlığı hem de etrafındaki insanların ruh sağlığı için. Gusülden bağımsız günlük duş alsa zaten ilişki öncesi sonrası da temiz olur. Rahatsızlığı varsa bilemem ama günlük duş konusunda da dr napsın😕
Doktor olmak da zor iş be 😐

Doktor olmak da zor iş be 😐
Gaz sıkışması ile giden bir hasta bir anda doktorun üzerine gelecek şekilde tuvaletini yapmış sedyede. Tutamamış yani adam. O doktor da tanıdığım bi dr. Hep üzülürüm aklıma geldikçe 😂😕o değil de acces kulüp olarak nasıl taharetlendiğinizi aşama aşama hepimiz biliyoz😂😂😂😂

Yav birkaç sene önce burada gene temizlikle ilgili konu açılmıştı. Biri de şey yazmıştı sağ mı sol mu hatırlamıyorum ama ellerden birinin kendi kendini dezenfekte etme özelliği var demişti. Ekşi sözlükte konu başlığı olmuştuk o konu yüzünden. Bu konu da öyle patlamaz inşAllah.😬
O ne demek yahu bxbxbdb elimi lağıma sokaam kendi kendine dezenfekte mi oluyo şimdi bfhdh

Yav birkaç sene önce burada gene temizlikle ilgili konu açılmıştı. Biri de şey yazmıştı sağ mı sol mu hatırlamıyorum ama ellerden birinin kendi kendini dezenfekte etme özelliği var demişti. Ekşi sözlükte konu başlığı olmuştuk o konu yüzünden. Bu konu da öyle patlamaz inşAllah.😬
Sol el diye derler burda da :olamaz:

Gaz sıkışması ile giden bir hasta bir anda doktorun üzerine gelecek şekilde tuvaletini yapmış sedyede. Tutamamış yani adam. O doktor da tanıdığım bi dr. Hep üzülürüm aklıma geldikçe 😂😕o değil de acces kulüp olarak nasıl taharetlendiğinizi aşama aşama hepimiz biliyoz😂😂😂😂
Öğrenmeyen kalmasın gene de yayalım mümkün olduğunca jdjdhs

kızlar açıkçası kaka değil daha farklı bir koku nasıl tarif edilir inanın bilmiyorum.
Temizliğini düzgün yapmıyorsa kıl tüy vs kir ter duşu az alma tuvalette hijyene dikkat etmiyor iç çamaşırı düzenli değişmeyince fantastik bir koku çıkabilir

Burada sanayide çok güzel tost yapıyorlar artık yiyebilir miyim bilemiyorum sanayitostu sanayitostu 🙄
Yediklerime yavaş yavaş dikkat edeyim diyordum artık iştah vs kalmadı :KK70: iyi oldu
Emzirirken ufaktan eski kiloya dönmek için arada bu başlığa bakarım ben🤣

Burada sanayide çok güzel tost yapıyorlar artık yiyebilir miyim bilemiyorum sanayitostu sanayitostu 🙄
Döner ye aşkım sen hijyenik hxhxhx
IMG_5948.jpeg

Tuvalette lavabo musluğuna hortum mu takam napam yani hdhdhdj bu arada İran’da taharet muslukları duş başlığı gibi hortumlu ama ucu daha küçük bdbsh annem kullanmayı beceremeyip tuvaletten duş alarak çıkmıştı bu da böyle bir taharet anımdır hdjdjd
Deme duş başlığı deme :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X