kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda
Ne demek 4-5? Kendi kokusundan rahatsız olmuyor mu? Ablam biz işe giderken bi yıkanıyoruz gece terliyoruz diye işten gelince bi yıkanıyoruz. Kocam bazen abartıyor ben terledim deyip günde 7-8 kere suyun altına girip yıkandığı oluyor ya

Bak hele sana çözüm, akşam sevişirken şey de, anah bu ne koku osurdun mu falan de sonra yok derse aşkım bu ne her yer b*k kokuyor tuvaletten çikinca yıkamadın mı de.
Yine anlamazsa salağa yatarsa başımız sağolsun aşkım g*tün ölmüş de.

kocama şak diye her şeyi söylerim o da bana söyler anamız babamız arkamızı görmüyorken biz birbirimizin önünü de arkasını da görüyoruz aynı yatağı paylaşıp benden onunla birlikte olmamı bekliyorsa dediklerime kıymet verecek lazere de gidecek parfümünü de sıkacak tırnakları da bakımlı olacak, her gün yıkanacak da. ben niye makyaj yapıp manikür pedikur yapıp saçıma bile ayrı koku spreyleri sıkıyorum. O zaman gelin dağa ormana yerleşelim kediler bile günde 10 kere kendini yalıyor temizliyor ayıptır yav. Kocanıza bişey söylerken utanacaksanız niye evlendiniz. Başka şeyler yaparken utanmıyorsunuz ama :KK70:

Senelerdir yurtdisinda yasiyorum ve bu taharet muslugu yok yabancilar kokuyor dusuncesi kadar komik buldugum cok az sey var. Bizdeki temizlik anlayisi tuvaletten sonra taharetlenmek (onu da duzgun yapabilirlerse) ve sadece sevistikten sonra yikanmak oldugu icin, Turkiye'ye geldigimde aldigim kokunun %10'da birini buralarda almiyorum🙈

Taharet musluğu isteyen taktiriyor zaten. Benim evimde var mesela. Amazon bile satıyor.
Ayrica italya, ispanya, fransa gibi avrupa ülkelerinde Bidet kullaniliyor.
Bu lafi hangi pazardan pazara yikanan yurdum insani çıkardı bilmiyorum ama avrupada kokana fazla denk gelmedim bende :)

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
Müslümanlıkla alakası yok, yabancılar da gayet duş alıyor ilişki sonrası. Sizin kocanız pismiş. Açık açık kokuyorsun deyin. Eşim veya ben terlersek duş almamışsak hemen uyarırız birbirimizi.

Tuvalette lavabo musluğuna hortum mu takam napam yani hdhdhdj bu arada İran’da taharet muslukları duş başlığı gibi hortumlu ama ucu daha küçük bdbsh annem kullanmayı beceremeyip tuvaletten duş alarak çıkmıştı bu da böyle bir taharet anımdır hdjdjd
1000431861.jpg
Bizde de böyle🤣miss gibi paklan çık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X