Kocam beni beğenmiyor

Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım
Kendiniz için bakımlı olun eşiniz salakmıs da. Eşiniz neden bakamasın canım zeka engeli yoksa bakar üc saat kendi bebeğine. Bu kadar kontrolcü olmayın verin bebeği babasına gidin saç bakımı yaptırın. Tayt tişört evdeki en rahat giysi. Dikkat ediyoruma örnek vermeniz komik olmuş. Ben de severim ama esasen evde şort ya da elbise daha rahat oluyor ve güzel de duruyor. 9zellikle doğumdan sonra elbiseyi baya sevmiştim üstten dügneli elbiseler var emzirme açısından. Tayt yerine rahat tulum alabilirsiniz tşört tulum. Alışverişe vaktiniz yoksa internetten alın. Yani eşiniz için değil ama kendiniz için yapın bence

Kendiniz için bakımlı olun eşiniz salakmıs da. Eşiniz neden bakamasın canım zeka engeli yoksa bakar üc saat kendi bebeğine. Bu kadar kontrolcü olmayın verin bebeği babasına gidin saç bakımı yaptırın. Tayt tişört evdeki en rahat giysi. Dikkat ediyoruma örnek vermeniz komik olmuş. Ben de severim ama esasen evde şort ya da elbise daha rahat oluyor ve güzel de duruyor. 9zellikle doğumdan sonra elbiseyi baya sevmiştim üstten dügneli elbiseler var emzirme açısından. Tayt yerine rahat tulum alabilirsiniz tşört tulum. Alışverişe vaktiniz yoksa internetten alın. Yani eşiniz için değil ama kendiniz için yapın bence
Bir kadın güzel olmak ister güzellestikce mutlu olur enerjisi artar. Eşiniz sorunlu inu geçiyorum. Sizde hata buldum ben kendinizden bu jadra vazgeçecek bir durum yok bu kadar verici olmayın. Sürün sürüştürün yani ben kendimi güzel hissetmek için evde küpe falan takarım. Bebeği esa bırakıp manikür falan da yaptırın sefanız olsun yani boş dert ediyorsunuz.

Kaç kilosunuz ki ? Ben anlamıyorum bunlar çocuk doğurmayı kolay sanıyorlar galiba
Ben hamileyken 78 kiloya kadar çıktım, oğlum 1 yaşındayken 56 kiloydum 😃 bacaklarimda bir sürü çatlak var mesela şu an, ne biliyim biz çatlak konusunu da 1 kere konuşmadık eşimle. Selülitlerimde vardı, muhtemelen hala da var 😂
Konu sahibinin kocasına hak veren çıkarsa şaşırmam...yok kocasını çok ihmal etmiş falan filan...yahu adam kadını ihmal ediyor asıl. Muhtemelen kadından sıkılmış, aldatıyor. (Eşimin yorumu bu şekilde)

Ben hamileyken 78 kiloya kadar çıktım, oğlum 1 yaşındayken 56 kiloydum 😃 bacaklarimda bir sürü çatlak var mesela şu an, ne biliyim biz çatlak konusunu da 1 kere konuşmadık eşimle. Selülitlerimde vardı, muhtemelen hala da var 😂
Konu sahibinin kocasına hak veren çıkarsa şaşırmam...yok kocasını çok ihmal etmiş falan filan...yahu adam kadını ihmal ediyor asıl. Muhtemelen kadından sıkılmış, aldatıyor. (Eşimin yorumu bu şekilde)
Herşey bahane Bencede. İnşAllah konu sahibi nasıl mutlu olucaksa öyle yapar .

Bende Hint fakiri gibi gezmiyorum ortalarda 😂 dikkat ettigi kısmı kilo konusu, ben ona göre biraz daha rahatım. Diğer türlü öz bakım konusunda falan ikimizde çok dikkat ederiz. Düzenli duş alma, kıyafet değiştirme, dis fırçalama, kıl tüy bakımı, tuvaleti temizliği vs vs bunlar zaten kişinin kendisi için yapması gereken şeyler en başında. Evde eşofman t-shirt giyeriz ama ucuz bile olsa temiz olmasına, yırtık çamaşır sulu olmamasina özen gösteririz mesela. Yani bunlar sadece.
Evlenirken sadece dış görünüşe göre seçmedik birbirimizi. Eşim istese çok daha güzel, daha düzgün fizikli bir kadınla evlenebilirdi. Maddi imkanı ve mesleği buna uygundu ama dış görünüşun yanında zeka olarak, huy olarakta beğendiği için evlenmek istedi.
Ne pişkinsizin? nereden biliyorsun evlenebileceğini? Kimsenin parası var diye talip yağmıyor.buradaki kadınların da parası var, mesleği var.herkesin mesleği var.hani nerede? Kargaya yavrusu kuzgun görünürmüş ya sizinki de o hesap.

Ayy yeter.kendi ilişkinin övmek için mi geldin.sozde dert dinliyorsun

Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım
Bacım kocana de ki hiçbirimiz evde prenses gibi dolaşmıyoruz. Hepimiz eşofmanla dolaşıyoruz. Evde prenses gibi dolaşan varsa evde hiçbir işmyapmıyor demektir

Bacım kocana de ki hiçbirimiz evde prenses gibi dolaşmıyoruz. Hepimiz eşofmanla dolaşıyoruz. Evde prenses gibi dolaşan varsa evde hiçbir işmyapmıyor demektir
Evde eşofmanla gezmeyen var, ben😄
Kış ve bahar aylarında tayt, yaz aylarında şort giymeyi severim.
Eşofman benim ruh halimi dibe çekiyor. Hiç sevmem.

Evde eşofmanla gezmeyen var, ben😄
Kış ve bahar aylarında tayt, yaz aylarında şort giymeyi severim.
Eşofman benim ruh halimi dibe çekiyor. Hiç sevmem.
Netice de rahat şeyler giyiyorsunuz 😂 evde full makyaj yasak elma dizisi gibi gezen olduğunu sanmıyorum 😂😂

Erkekler ne degisikler. Evde cocuguma bakilsin, temizligim, yemegim yapilsin, camasirim yikansin, kiyafetim utulensin, ailemle ilgilenilsin, akrabalarim bos birakilmasin ustune bi de suslu, bakimli, cok seksi bi kadin olsun, gece gunduz beni ateslere salsin istiyolar. Ben de isteklerimi yazayim belki rabbim duyar. Kocamin boyu 195 olsun bi anda. Her yeri kas kas tas gibi olsun. Ise gitsin ama eve gelince sokak kokmasin, mis gibi koksun ama parfum sıkmasin. Vucudunda bi gram kıl olmasin. Sabah ise gitmeden kahvaltimi hazirlasin, aksam hazir yemek getirsin. Cocuklara bakici, eve temizlikci, mutfaga asci, arabaya sofor alsin. Annesi babasi akrabalari benmle muhatap olmasin mumkunse evime gelmesinler. Beni de beklemesinler. Yazin yazlikta kisin sicak iklimlerde yasayalim. Her mevsim baska bi tatilimiz olsun tatile 3 bakici goturelim ki cocuklarimiz bakilsin. Yilda 2 kere de gardrop yenileyim. Hadi insallah neden olmasin🤪

Ben ikinci doğumdan sonra hemen eski kiloma geri döndüm. Normal doğum yaptığım için sürekli korse taktım, makyajsız bakımsız asla gezmedim, herkes iki çocukla nasıl böylesin diye hayret ediyordu. Sonuç; önce eskortlarla sonra da iş arkadaşıyla aldatılma ve biten bir evlilik. Konu sahibi asla kendinden şüpheye düşme, eşin çok karaktersiz biri, bakımlı olsan başka bir bahane bulacak senin beş para etmez kocan. Benimki aileme iki yüzlü davrandın, seni o yüzden aldattım demişti. Lütfen adımlarını akıllıca at, kendinden şüpheye düşme, bu adamın da ağzının payını ver, şansına gözü dışarıda iğrenç biri düşmüş, bu adamın manipülasyonuna gelme, asla evden ayrılma.

Sayfalarca konuşulmuş ama konu sahibi içini döküp gitmiş, uğramamış bi daha , o da ilginç

Ne pişkinsizin? nereden biliyorsun evlenebileceğini? Kimsenin parası var diye talip yağmıyor.buradaki kadınların da parası var, mesleği var.herkesin mesleği var.hani nerede? Kargaya yavrusu kuzgun görünürmüş ya sizinki de o hesap.
Ferhanss bu ne celal yahuu... 😃😃😃 Zoruna giden ne, canın sıkıldı satasicak yer mi arıyorsun?

Sırf şu yazıya cevap vermek için siteye üye oldum. Herkesin aksine yeni bebeğin olduğu ve full manipüle edildiğin için, içine atıldığın bu konumdan özgüvenle çık diye sana %100 işe yaramalı bir kaç adımdan bahsedeceğim.

1. Adım: eşin bu şekilde her konuştuğunda üzülsen bile ciddiye almamış gibi gülerek onu aşağıla. ( sende onun beğenmediğin veya eksik olduğu noktaları bastırarak söyle.) Özellikle erkekler para konusunda hassaslar maaşı yetmiyorsa maaşından gir konuya sonra dış görünüşü kılığı kıyafeti onu hor görecek ne gerekiyorsa aslaa sinirle değil böyle gelişi güzel gülerek eğlenerek söyle. Şoka gireceğine eminim. :)) burdaki tek taktik hakaret etmeden sinirle öfkeyle değil gerçek düşüncen gibi kaale almadan söylemen.

2. Adım: bu aşamaya geldiğinde ilk aşamada özgüveni kırılan kocanın sana her laf söylediğinde karşılığında olumsuz birşey duyacağını bildiği için 10 kez söylediği kötü sözü 5e indirdiğini göreceksin. Burada devreye “kendin için” bakımlı olmak giriyor. Eminim 1 yaşındaki bir bebekle hiç kolay değil. Adım adım özellikle eşinin çok beğeneceğine inandığın şeyleri yap. Bunu yap diyorum çünkü sendeki değişimi farketsin. Amacımız kırılan özgüvenimizi yükseltmek. Özellikle vaktin yoksa kalıcı tırnak yaptır ayaklarına ellerine, saç için düzenli olarak boya yaptır mutlaka eğer bakımsız duran bir saçın varsa keratin bakım öneririm. Hatta alerjin yoksa yüz yapına uygun cat eye şeklinde ipek kirpikler var gözü çekik gösteriyor. Bunu da yaptırmanı öneririm eğer kaşların dolu değilse kalıcı kaş yaptır. Bunları dandik yerlerde yaptırma. Evet maddiyat önemli gerekirse parça parça yap, zaten bir kısmı kalıcı, bir kısmıda 1-2 ayda 1yenilemen gereken şeyler. Kılık kıyafet çok önemli eğer fazla kilon varsa mutlaka kilo vermek için çaba göster ve kendine çekici kıyafetler al. Bütün bunları yaptığında kendini çok iyi hissedeceğine eminim. Fakat şunuda unutma, istiyorsan yap bunları.

3. Adım: artık her konuda özgüveni yüksek, kocasını beğenmeyen bir kadın var. Peki bu ilişkin için çözüm olacak mı? Hayır. Karşındaki insan malesef ve üzülerek kendini her saldığında seni beğenmemeye devam edecek. Bu yüzden sana dünyadaki bütün erkekler için geçerli tek maddeyi söylüyorum: ÖZGÜVEN. Bunu kazanmak için elinden geleni yap. Özgüvenin olduğunda eşinde arkadaşlarında herkes çevrende olacak. Seni aşağılayanı da hiç bir zaman affetme hemen şak diye ver cevabını. ❤️

Valla genelleme yapicam istisna vardır ama dışarıdaki ful bakımlı güzel giyinen yakışıklı erkekler de, bakımlı süslü kizlar da eve girince rahat bı tişört bı şort giyip yayiliyorlardir. Ha bu demek değil ki kendine özen gostermiceksin. tabiki.. ama önce kendin için kendine özen göster. Beyefendiye de söyle o da evde manken gibi dolansin ha.

Annesin sen çiçeğim, eminim her halin güzeldir. Evin için nasıl çabaladığını tahmin ediyorum, Tez vakit para biriktirmeye başla. Çocuğun az büyüsün boşa bunu. G.tü başı oynayan birisi belli ki. Çok üzgünüm ama hiç kendini üzme böyle biri için.

Başkası için değil kendin nasıl iyi hissediyorsan öyle yap. Bana da sorarsan elalemin karısını kızını kesip, onlara şehvet duyan adamı adam diye koynuma sokmam. Adam yürüyen cibiliyetsiz.

X