KIZLAR ÇOK KÖTÜYÜM 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Bir insan değişmez işte bizde bir umut anne atsan atılmıyor diye konuşuyoruz ama gerçekten bazı şeylerde set cekeceksin sende annesin öyle düşün iyi bir anne evladının kötü olmasını istermi...kimileri istiyor işte... kardeşlerini görmek istiyorsan kendi evine annensiz çağır yada dışarıda yada parkta vakit geçirin annenizi kesinlikle evinize almayın bu yuvayida bozar aman diyim arkadaşim

Yani bilmiyorum gerekirse bi taksiye atlar yine giderim ben.
Bak işte empati kurmak çok önemli anlamıyorsun 6 ay önce yaptığım düşük sebebi belli değil o gün hastaneye evet gitmem gerekirdi ama imkanım el vermiyor ambulansı aradım ambulans gelene kadar konum araştırıyor köylüK yerdi . Ve hastaneye gidiyorsan eğer çocukların ile git beni uğraştırma demişti .
Ama şuan ki gebeliğim de zaten bu akşam yaşanan olayda ben annemi umursamadım ki direk kalktım hastaneye gittim zaten

İnsan 7 sinde ne ise 70 inde de olur.
Değişim öyle kolay değil.
İnsan kendini kandırmak istiyor.
Ama en ufak olayda yine duvara tosluyor.

En iyisi kabullenip ona göre sınır çizmek.
Benim annem de kV ye beni kötülemişti

Çok doğru söylüyorsun düşünsene ne demek ya eski eşim konusunu açıyor her seferinde şuan ki evlendigim insana
Ben eski damadima bunu yaptım şunu aldım ama nankör çıktı bir senedir evliyiz devamlı böyle konuşmuş benim haberim yok sonradan öğrendim bide beni küçük düşüyor devamlı eşimin yanında bende cevap verip konuşmaya başlayınca kötü insan rolüne sokuyor

Bazen oluyor boyle sen kendinyuvana bak anneni at diyemem ama yuvanda mutluysan mesafeni koy piskljisi bozuk fln degil osla ilk esindne bosan bosan diye diretmezdi evet annedir candir ama bu kadarida fazladr esine kotulemek nedir bu resmen ara bozmak doldurmk gbi bisey yarn bir gun kavganiz olsa senn annende boyle diyebilr canni sikacak hersyden uzak tut kendini yuvana bak derm ben

Olayın benim empati yapıp yapmamamla alakası yok. Kendimle alakalı bi mevzu olsa neysede hamileysem ve sorun bebeğimle alakalıysa kimseyi tınlamam. Tamam köylük yerdir,o an gidememişsindir falanda dışarı bari çıkmasaydın o halinle bari. Burda anlatmak istediğim şu,koskoca kadınsın neden annenin laflarıyla iş yapıyorsun? Neden annene gerektiği yerde haddini bildiremiyosun? Zarlı çıkan sen oluyosun.

Anneniz sizin mutlu olmanızı istemiyor size karşı bir kini falan mı var acaba yada ne bileyim babanızla ilgili bir durum mu vardı düşünüyorum insan bunu öz evladına neden yapar bide eski eş konusunu neden açar benimde 2evliligim ama annem yada ailem hiç bahsetmez eşime nede bana çünkü bitti gitti öldü diye söylüyorum ben...diyeceğim o ki hamilelikte sıkıntı çok kötü bir şey bebeğine yansıtma annenizede Allah akıl fikir versin diyecem ama bu saatten sonra zor siz eşinizle ve çocuklarinizla kapınızı kapatın kimseye minnet etmeyin hiçte vicdan azabı duymayın siz eş ve annesiniz sizin öncelikleriniz bunlar birde karnınızdaki minnoş uzulmesin

Yarrabbim ya sabır diyorum
Düşük mubabbetinde zaten annem böyle bir insan değildi devamlı her Allah'ın günü kötü konuşup yaklaşsa zaten ben duramazdim gidip gelemezdim ki
Düşük mubabbetinde bişey olmaz dedi düşük oldu bitti üzüldüğünü söyledi hatta bana destek çıktı . Ama öyle bir gel gitleri var ki artık insan psikolojisi ile oynuyor resmen. Düşükten 6 ay geçti bu akşam da böyle olay yaşattı konuşmaya başladık dan sonra 2 kez böyle bişey yaşadım ben anneme boyun eğen Susan bir insan olsaydım iki üç sene boyunca iki evladım ile arkadaşımın evinde kalıp çabalamazdim zaten ne analar var cocuklarini
Atıp evine geri dönüyorlar ben anneme karşı susan bir insan olsam evladını bırak gel dediğinde dinlerdim zaten

Doğru söylüyosun bende anlamıyorum neden eskiyi açıyor devamlı babam annemi hamileyken başka bir kadın ile aldatıp terk edip gitmiş annem beni anneannem ile beraber buyuttu sonra evlendi ikinciye ordan da iki kardeşim daha oldu annem ikinci kocası ile De anlaşamadı ayrıldı üç çocukla orta da kaldı annesiyle yaşadı işte durum bu zaten sırf bu yaşadıkları yüzünden toleranslı oldum

anneniz size yardim etmek istemedigini, sizin derdinizle ilgilenmedigini baska nasil anlatsin? uzucu ama gercek bu.

Anneniz tam bir psikopat o çok belli ama lafı ne kadar çevirirseniz çevirin düşüğünüz yüzünden resmen annenizi suçlamışsınız. Ay öyle bir şey mi dedim diyorsunuz. Ağrınız varsa neden doktora gitmemiştiniz ve böyle bir tecrübeden sonra yine yeniden niye doktora gitmek için annenizin keyfini bekliyorsunuz?

anneniz size yardim etmek istemedigini, sizin derdinizle ilgilenmedigini baska nasil anlatsin? uzucu ama gercek bu.
Yok öyle bir kişilik karakter ki her şey yapar para harcar torunlarına herşeyi alır ben istemesem evime yicek içecek getirir ben kabul etmem zorla getiriyor ama gel gelelim bana bunları da yapmadan eksik kalmıyor nasıl bir psikolojidir bu artık anlayamiyorum normal olması imkansız zaten eşime de dedim asla ne ben gideyim ne o bana gelsin değiştiğine son bir kez inandım sonuçta annem dir dedim ama değişmemiş yazıklar olsun ne diyim

Valla aynı sabrı ben diliyorum şu an. Sana kötü bir şey diyen yok. Burda annenle ilgili sorunun var ki konu açmışsın. Anneni hayatından uzaklaştır kafan rahat etsin diyorum bende. Allah'tan da boyun eğmiyomuşsun,düşük yaparken annen sana sızlanma demiş,sende kuzu kuzu anneni dinleyip onla dışarı çıkmışsın o ağrının sızının içinde sonrada düşük olmuş. Yazdığınız şey ortada insanlara salak muamelesi yapmayın ya. Madem her annenle ilgili her şeyi halledebiliyorsun,eyvallahın da yok o zaman buraya konu açma sebebin ne? Tamam böyle yaşamaya devam et. Vallaha insanın sinirlerini bozuyosunuz ya.

Sey galiba senin gece gece canın sıkıldı kime sarsam diye düşündün durdun karşına ben çıktım kurban ben oldum ne diyim ki sen olduğun yerde sinirlen o zaman daha da yorum yapmana gerek yok bence madem sen çok akıllısın ömür billah aynı adamla kal ve lütfen hayatın boyunca kendini kimseye ezdirme olurmu kimseden de salak muamelesi yapma ve görme . Yazdıklarin dan ötürü sen süper zeka profosor olmalısın ki bu kadar net konuşuyorsun inşallah hayatın boyunca hiç ezilmezsin boyun eymesin Çünkü hayat bu degilmi insan sağlığı kimin yarın ne durumda nasıl bir vakitte olucagi hiç belli olmuyor kimsenin hiç biseye garantisi yok bunları göz önünde bulundurarak yorum yaparsan sevinirim. Şuan beni yargı yapıyorsun Allah büyük belki öyle konuma gelirsin aklına bana yazdığın bencil yorumların gelir ne malum hadi hayırlı akşamlar sana işgal etme daha fazla burayı

Aynen işim gücüm yok canım sıkıldıkça millete sarıyorum. İşin içinden çıkmayınca da hemen "Allah senin başına da verirse görürsün" muhabbetleri. Ya şu boş edebiyatı bırakın abi ya. Seni ezdiğim falan yok aksine sana gayet yapıcı konuştum. Anneni dinleme sana zararı oluyor diyorum sen kalkmış bana aynısını yaşada gör .s .s diye laf sokmaya çalışıyorsun. Dediğim gibi ben seni ne ezdim ne de yargıladım tam tersi kendi kendini ezen sensin şu an şu laflarınla. Net konuşmamın zekayla da alakası yok kendime olan güvenimle alakası var sadece. Biri bana iyi gelmiyorsa onla arama mesafa koyarım. Bu kadar basit. Sana da aynısını tavsiye ettim ama nedense bi alındın,laf sokmaya başladın. Sinirlenmen gereken kişi ben değilim. Benle kavga etmeye çalışma o yüzden. Ayrıca ne zaman yorum yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim. Rahatsız oluyosan engellersin beni.

Yok neden engelliyim ki seni yüzsüz gibi soruma yorum yapan sensin devam da ediyorsun anlamış değilim . Senin ki de bozuk karakter yapıcı olmak değil sen egonu tatmin etmeye gelmişsin buraya okuyanlar da gayet iyi anlarlar zaten . Yapıcı olarak yorum yazanlar belli yukarda okursan gayet anlamış olursun . Kavga Etmiyorum ki Allah yüce rabbim adını geçirerek laf da söylemiyorum sadece öyle bir egolu halin var ki seni kimse yıkamaz gibi tavır alıyorsun bende sana şunu belirtmek istedim KENDINE HAYATINA bu kadar fazla güvenme bak kendine bile diyorum bu kadar fazla güven me bir gün yarı yolda kalmicagin ne malum dedim hani hayat bu her olasılık olabiliyor ya onu kast ettim ama anlayana tamam canım lütfen sen haklı ol ama sus olurmu teşekküler iyi geceler

Ya sen neyin kafasını yaşıyorsun ya? Bana laf sok ondan sonrada ben cevap hakkımı kullanınca bana yüzsüz de? Sana hakaret etmedim bile kalkıp bana yüzsüz diye hakaret edip sonrada karakteri bozuk diyorsun. Kimin karakterinin bozuk olduğu o kadar belli oluyor ki. İnsan gibi tartışmayı bile beceremiyorsun belliki o yüzden hakarete başladın. Herkes kendisine yakışanı yaparmış,sana da yakışan bu demek ki hakaret etmeye başladığına göre.

Dediklerim gayet yapıcı şeylerdi bu arada ama anlayabilene tabi. Anlayamadıysan o senin sorunun diyecek bir şeyim yok. He bu arada burası herkese açık bir plartfom hoşuna gitmeyen yorumlar gelince böyle çirkefleşeceksen konu açma burda derim. Bu da son tavsiyem. Güle güle.

önceki düşüğün sebebini bilmiyor musun? kaybın için başın sağ olsun. benim aklıma ilk pıhtılaşma sorunu geldi test yaptırdın mı bunun için? doktorun bu seferki ağrın için ne dedi? benim plasentam aşağıda, biraz fazla ayakta durduğumda sancı giriyor yatıyorum hep, şu an hele de 3 ay öncesi kendine dikkat edip stresten uzak durman ve dinlenmen lazım. ve beni dinlersen hamileliğin boyunca annenle bir daha görüşme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…