KIZLAR ÇOK KÖTÜYÜM 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

walla buradan cok seviyormus gibi gozukmuyor.

Annedir.Atsan atılmaz satsan satılmaz.Sabirdan başka careniz yok.

Görüşmeyin engelleyin telefonları eve de almayın. Ayip yahu

Sahiplendi beni ne demek ya
Kedi köpek gibi

Düşürmeyin şöyle kendinizi

Ne mutlu size ki mutlu bir evlilik yapmışsınız bence önünüze bakın artık , eski defterleri açmayın gerçekten insanın enerjisini düşürüyor direkt negatif enerji zaten böyle insanlarla sık sık görüşmek evinde sizinde enerjiğinizi ağırlaştırır … benim de annemle problemlerim var , doğum yaptım asla yardıma gelmedi (yan binamda oturur ) iki çocuğum var çok zorlandığım zamanlar oldu , istediğim şey gelip temizlik yemek yapması da değildi yaptırmamda zaten ama çok acil işim olduğunda hastane vs çocukları bile rica minnet bırakıyordum , ama abimin çocuklarına çok içten bakar gıkı çıkmaz mesela , 7 aydır görüşmüyorum annemle , hayatımda böyle bir radikal karar aldım , hayatım yeterince zor , beni yıpratan kim varsa çıkardım hayatımdan hafifledim , gerçekten çok zor oluyor ama çok da güçleniyorsunuz … ha bu arada çok özenirim bazı anneannelere babaannelere, derler ya torunumu çok özledim getir biraz sevelim , işte bugün yemeğe gel beraber yiyelim vs offfff böyle annem olsaydı ya

Belli ki annen yokmuş gibi yaşayacaksın canım. Sana misafir gibi gelecek misafir gibi gidecek. İnşallah Allah muhtaç etmez

Bu durumu bu dediklerinizi ben de annem tarafından çok yaşadım...
(((Annenizle toksik bir ilişkiniz var sanırım.
Davranışlarınızı, hayatınızı ve çevrenizdeki insanların düşüncelerini kontrol etmeye çalışıyor yazınızdan anladığım kadarıyla.
Annenizin konuşmalarında aşağılama, rekabetçilik, mahremiyet ihlali, hayatınızı ve bedeninizi aşırı kontrol etme eğilimi var var.))) Ve gerçekten katılıyorum size konu sahibine de önerim şu. Asla ve asla ev içi konu ne olursa olsun anlatma mesafeni ağırlığını annene koy sana şuan çocuk gözüyle bile bakıyor bu da yetiştirilme tarzı ile alakalı baktığı için ama ona anne olduğunuzu yaşınızı hatırlatın eşinize de kısacık ta olsa durumu izah edin

Bu mesajınız bana şifa oldu
Son bir yıldır terapi görüyorum. Annemin olgunlaşmamış bir ebeveyn ve narsist olduğunu öğrendim. Şu yaşıma kadar nasıl da duygu sömürüleri ile beni ve kardeşlerimi manipüle etmiş daha yeni anladım. Annemle ilişkimi kesmeden önce anlatmaya çalıştım, terapistime götürdüm. Bir kez gitti benim bir şeyim yok dedi kestirip attı. En son bana, “vasiyetimdir, ne hastalığıma ne de cenazeme gel” dedi. Bir ay oldu görüşmüyorum. Onca yıl işlediği suçluluk duygusu ara ara içime düşüyor.
Velhasıl, iyi ki şu mesajınıza rastladım. Size duacıyım.

Rica ederim Omni
Hepimiz hayatımız boyunca bu tarz kişiliklerle karşılaşıyoruz, kiminin ebeveyni, kiminin kardeşi, kiminin patronu, kiminin öğretmeni/müdürü, kiminin de maalesef hayat arkadaşı... Bazıları kısacık sürede derin izler bırakıyor, bazıları çekip çıkarsak acıyacak bir bandaj gibi hayatımızda öylece duruyor, içten içe bizi enkaza dönüştürüyor da adını koyamıyoruz.

Annelik, babalık örf ve adetler sebebiyle "kutsal" adlandırıldığı için çoğu insan "şeytani ebeveynler"e karşı vicdan azabı çekiyor. Anne, baba, çocuk ilişkisi tabuydu daha düne kadar. "Sorgulanamaz, eleştirilemez, değiştirilemez". Çocuklar bunun altında ezile ezile büyüyor.

Kendi zincirlerinin farkına varıp bunu koparabilen insanlar birbirine ilaç olabilir. Siz de atlatacaksınız. Belki ileride siz de deneyimlerinizden yola çıkarak başkalarına ilaç olacaksınız.

Farkına varmak, çözüm aramak, iyileşmeye çalışmak çok büyük adımlar... Huzurlu bir yolculuk diliyorum size, içinizdeki çocuğa sarılıyorum KOCAMAN.

Vallaha bazen bazı anneleri anlamak çok zor psikolojik sıkıntıları var kesinlikle.bu tür annelere sahip bayanlar annesinden uzak durup mesafeli olmalı.
Bu davranışları düşman yapmaz bee.
_eski kocasinada böyleydi .
_sen ayvayı yedin.
ne demek bunalr Allah aşkına.hicbir anne çocuğu için bunu dermi ya bide ikinci eşe.
İnanın ne yaptığını bilmiyor bazı anneler.
Siz yuvanıza sahip çıkıp çocuklarınıza odaklanın bosverin anneniz başkalarını bebeğinize odaklanin

En kötü ambulans çagırır insan neden bekliyorsunuz

Anneniz hiç normal değil ara bozan kaynanadan bin beter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…