Şiddet sayılırmı nasıl kıyar bir insan eşine

Benim ki doğum sonrası depresyinuydu anne olan her kadın bilir ki o süreçte ilk iki sene düşünülen hicbirsey normalde egildir şimdi öyle bir topladım ki kendimi sukurki sağlığı yerinde.eski konumu okumuş bana saldırıyor sende ayrı bir psikolojik vakasin bence.
Tamam da biraz agır olmadı mı? Siz de teyzeniz bebeginizi kaçıracak diye korkuyormuşsunuz, kendinizden ornek verin o halde. Ben de boyle boyle sıkıntılar yasadım, insan içindeyken anlamıyor, tedavi oldum iyiyim şeklinde. Daha faydalı olur bence

Bendemi sorun var gerçekten çocuğuma yemek yedirdim kendi rahat rahat yedi sonradan yanımdan gitmesimi gerekiyordu ve tek başıma masada kalma fobim olduğunu da biliyor
fobi?
bunun da mı fobisi var nasıl bir fobi bu?
merak ettiğim için sordum

ciddi acilen yardım alın
siz böyle boğuşurken çocuk nasıl korkar kimbilir :KK43:

Benim ki doğum sonrası depresyinuydu anne olan her kadın bilir ki o süreçte ilk iki sene düşünülen hicbirsey normalde egildir şimdi öyle bir topladım ki kendimi sukurki sağlığı yerinde.eski konumu okumuş bana saldırıyor sende ayrı bir psikolojik vakasin bence.
Bence düzelmemişsiniz, kendinizi kelimelerinizde yansıtıyorsunız, uslubunuzda saldırgan bir tavır sergiliyorsunuz. Herkes farklı bir durum yasayabılır, fakat hepsinin kökenınde saglıklı olmayan psikoloji yatıyor. Etrafa teshis dagıtmayı bırakın da hastaneye koşun konu sahıbıne yazdıgınız gibi.

Bence düzelmemişsiniz, kendinizi kelimelerinizde yansıtıyorsunız, uslubunuzda saldırgan bir tavır sergiliyorsunuz. Herkes farklı bir durum yasayabılır, fakat hepsinin kökenınde saglıklı olmayan psikoloji yatıyor. Etrafa teshis dagıtmayı bırakın da hastaneye koşun konu sahıbıne yazdıgınız gibi.
Saldırgan sensin.insanlari deserek ahlaksız noktalardan saldırmaya çalışmakta sağlıksız psikoloji konu sahibinin elinden tutup ikiniz de hastaneye hadi :)buradan ayiklamayla en az 200 tane psikolojik vaka bulurum çok konuşma hastaneye hadi

Niye sırayla yiyorsunuz ki
2 çocuk büyüttüm,dışarda çok kez yemeğe çıktıl hep beraber yedik.
Eşimde sigaraya girdi çıktı.Keşke adamı darlamasaydınız.
Siz stres olmuşsunuz.
Mama sandalyesine oturtun,yiyebileceği şeyleri verin eline sevdiği bir oyuncak o yerken sizde yerdiniz yavaş yavaş.
Sinirleriniz bozulmuş
Toparlarsınız inşallah

Eşinizin davranışlarında sıkıntı var ama oraya gelmeden önce sizinle başlayalım önce insan kendisini tedavi etmeli kendinizdeki sorunları hallettikten sonra diğerine bakılmalı bence;
1- sizi sevmediğini düşündüğünüz biri ile mecburi bir evliliğiniz var diyelim. E bu sevdirme çabası neden yani ?
2- Eşinizi gittiği yerde aramanıza kızmış ama anladığım kadarı ile bence sizde normal bir arama değil çok ısrarlı taciz eder şeklinde aramış olabilir misiniz ?
3- Yatıp uyumuş birini yatağın içinde dürtme, tahrik etme seviyesine neden geliyorsunuz ? Karşınızdakinin şiddete meğili olduğunu bilip kendinizi savunamayacak ve hatta tepki koyamayacakken kavgayı büyütme çabanız nedir ?
4- Kendinizi sinir krizine sokup ağlayıp ortalığı ayağa kaldırdığınızda çocuğunuz ne yapıyor ve nasıl etkileniyor ?
5- Dışarda durmayan, rahat vermeyen bir çocukla ve anlayışsız bir eşle dışarda yemek yeme çabası nedir ? evde yemek yoksa ve anladığım kadarı ile eşte sizi hayır demeyip dışarı götürdüğüne göre eve yemek söyleme imkanıda varsa neden daha rahat olacağınız bir ortamı tercih etmeyip.. Yooook ben illede dışarda yiyeceğim kocamla ama onuda istediğim kıvama sokacağım derdi nedir ?
Eşiniz sizi hiç sevmiyorsa diyeceğim ama sanki hiçte sevmiyor değilde siz kavga başlatan birisiniz ve eşiniz bu durumdan yorulmuş mu ben bunuda anlamadım. sizi sevmeyen biri dışarı yemeğe de götürmez ki
Adamın yerine koydum kendimi öyle yada böyle kadın istedi diye dışarı yemeğe getirdim. Ama yemeğini yiyemedi yerken de ille başında beklememi istedi bi sigara içecek biliyorsunuzda e çocuğu vermiyorsunuz adamı çıkarmıyorsunuz eee adam napmış masayı terkeden de sizsiniz. masada sap gibi kalanda adam. Sigara içinde size yalan bile söylemiş lavaboya gidiyorum diye. Adam o kadar baskın bir karakter olsa yalan niye söylesin hatta sana bişey söylemeden kalkar sigaraya çıkar içincede gelir. Hatta senin burnundan getirip daha yemedin mi hadi hadi yapar.

Siz biraz eksik birşeyler anlatıyorsunuz. Olayı çıkartıp körükleyip eşim benden özür dilemiyor diyorsunuz.

Adamın yaptığı %100 şiddet. Onu da ayrıca incelemeli ama sizde şiddete meyillisiniz sizi aynalama yapıyor olabilir.

Seni duymak istemeyen sen ne kadar kriz de geçirsen bağırsan da duymaz. Seni anlıyorum istiyosun ki senin ona verdiğin değeri o da sana versin çocuk zaten seni yeterince yoruyordur eminim. Bidaha öyle yemeye gittiğiniz de ver çocuğu o yedirsin madem o kadar çabuk yiyebiliyor kendisi. Çok net bişey söyleyeyim mi umursama sen ne kadar umursarsan o kadar ne oldum delisi oluyorlar. Seni ne kadar görmezden geliyosa sen de onu görmezden gel başka şeylerle ilgilen çocuğa git babanla oyna falan de. Al maske falan mesela benim bugün bakım günüm falan de biraz değiş korksun noluyo bu kadına diye kocamda kocam deme kendine dön biraz telaşa kapılıyolar sonra noluyo bu kadına diye telefonla uğraş ya da başka bişeyle ondan başka ilgi odağının olduğunu görsün o sinir krizi geçirir.

Ayrıca burada sadece yemek olayı olarak bakanlar var duruma kızın yakındığı genel bir davranış biçimi zaten kriz öyle 1 kere olan bir olaydan geçirilmiyor. Partneriniz narsist bir kişilikse karşısındakini delirtebiliyor. Her haltı yapıp sonra suçlu senmişsin gibi davranıyor. Düzgünce konuşamıyorsun çünkü karşındaki sen konuşurken duvar. Sonra sende sesini duyurmak için yükseltiyorsun ama o duymuyor. Sonrası bu işte.

Saldırgan sensin.insanlari deserek ahlaksız noktalardan saldırmaya çalışmakta sağlıksız psikoloji konu sahibinin elinden tutup ikiniz de hastaneye hadi :)buradan ayiklamayla en az 200 tane psikolojik vaka bulurum çok konuşma hastaneye hadi
Demiştim, yanılmadıgımı biliyordum, devlet insallah o cocugu senin elinden alır,ve normal bir birey olarak büyütür, hiç saglıklı degilsin. Sen onu yasarsın, konu sahibi bunu yaşar. Sana hüküm hakkını kimse vermedi. Ben konu sahıbıni de haklı bulmuyorum, fakat senin terbiyesizliğin de savunulacak yanı yok. Oysa en iyi sen anlamalı ve fikir vermeliydin. Ne de olsa yasamıssın. Aştım diyorsan yolunu gosterip destek olabılırdın . Tabii ki aşamadıgın için o çocuga yazık olmadan tedbirini al.

Ha, ahlaksız noktan oldugunu bilmiyordum, oldugunu sen söylüyorsun, kendi kendini ifşa diye buna deniyor sanırım :kahve:

Demiştim, yanılmadıgımı biliyordum, devlet insallah o cocugu senin elinden alır,ve normal bir birey olarak büyütür, hiç saglıklı degilsin. Sen onu yasarsın, konu sahibi bunu yaşar. Sana hüküm hakkını kimse vermedi. Ben konu sahıbıni de haklı bulmuyorum, fakat senin terbiyesizliğin de savunulacak yanı yok. Oysa en iyi sen anlamalı ve fikir vermeliydin. Ne de olsa yasamıssın. Aştım diyorsan yolunu gosterip destek olabılırdın . Tabii ki aşamadıgın için o çocuga yazık olmadan tedbirini al.

Ha, ahlaksız noktan oldugunu bilmiyordum, oldugunu sen söylüyorsun, kendi kendini ifşa diye buna deniyor sanırım :kahve:
Alakasız nokta yazacaktım tam bir problemlisin.degil devlet alemi cihan gelse alamaz elimden ben hiçbir canlıya zarar vermedim bugüne kadar sesimi bile yukseltmedim kimseye.ama senin gibi kendini bilmeyen insanlara asiri derece de sinirleniyorum işte senin gibi insanlar üreme hakkı elinden alınmalı bırak çocuk dogurmayi seninn üreme hakkın bile yok burada bana laf yetistireegine konu sahibjne sen destek ol esas.olamazsin çünkü ağır problemliler destekten anlamaz birde demiştim diyor sanki feleğin çemberinden geçmiş insanları tanıyorda senin güttuğün koyun kadar benim tokatladigim çoban var 😁akıllı insan akıl.danisir konu sahibi zaten saglikli değil onun avaneleri de böyle oluyor işte nokta.kisirlastirmak lazım seni.

Alakasız nokta yazacaktım tam bir problemlisin.degil devlet alemi cihan gelse alamaz elimden ben hiçbir canlıya zarar vermedim bugüne kadar sesimi bile yukseltmedim kimseye.ama senin gibi kendini bilmeyen insanlara asiri derece de sinirleniyorum işte senin gibi insanlar üreme hakkı elinden alınmalı bırak çocuk dogurmayi seninn üreme hakkın bile yok burada bana laf yetistireegine konu sahibjne sen destek ol esas.olamazsin çünkü ağır problemliler destekten anlamaz birde demiştim diyor sanki feleğin çemberinden geçmiş insanları tanıyorda senin güttuğün koyun kadar benim tokatladigim çoban var 😁akıllı insan akıl.danisir konu sahibi zaten saglikli değil onun avaneleri de böyle oluyor işte nokta.kisirlastirmak lazım seni.
:KK62: Ahhahhhahhhahh hareketlere bak :KK70:
Yaa, nasıl da isabetli tespitlerim var,hiç şaşmaz, canım kendim:KK15:
Agzının kenarlarını sil, etrafa bulaşmasın, bir salgın daha istemiyoruz:halay:Hadi cekil şimdi, bastığın yerler sabunlanacak :temizlik:

Çünkü çok fazla içime atıyorum kaldıramıyorum artık sinirden vurdum kendime siz hiç duvara vurmadınızmı sinirle onun patlamasını yaşadım
Ben vurdum ama çok birikmişti içimde kendime de tokat attım, sonra ellerim uyuştu kalbim hızlı hızlı attı çevredeki seslerin çoğunu anlayamaz hale geldim, yaşadığım şey hiç normal değildi beni bu hale neyin getirdiğini düşündüm, sonra aylar süren bir yorgunluk yaşadım, etraftan izole oldum, daha bir sürü şey, yakın zamanda terapi almayı düşünüyorum size de öneririm

:KK62: Ahhahhhahhhahh hareketlere bak :KK70:
Yaa, nasıl da isabetli tespitlerim var,hiç şaşmaz, canım kendim:KK15:
Agzının kenarlarını sil, etrafa bulaşmasın, bir salgın daha istemiyoruz:halay:Hadi cekil şimdi, bastığın yerler sabunlanacak :temizlik:
Sen gel ozelden taslasana bu artistliğini bana burada havaların civalanma :)gel.munazara yapalım yeteneğin varsa herhangi bir konu seçeceğim bilgin ve konuşma kabiliyetin varsa klavye delikanlısı olmadığını görürüz.

laflara bak zeka yaşı 5 fiili yaşı 16 yi geçmez kadınlar kulübünde avukatlık yapmaya çalışıyo.

Sen gel ozelden taslasana bu artistliğini bana burada havaların civalanma :)gel.munazara yapalım yeteneğin varsa herhangi bir konu seçeceğim bilgin ve konuşma kabiliyetin varsa klavye delikanlısı olmadığını görürüz.

laflara bak zeka yaşı 5 fiili yaşı 16 yi geçmez kadınlar kulübünde avukatlık yapmaya çalışıyo.
Yazık cocuguna, anne sinir hastası, baba yasaklı madde kullanıcısı, Allah yardımcısı olsun zavallı yavrucak:/
Bu da gelmiş asıyor kesiyor, gitte paçanı topla, 1 çocukla psikoloji pert olmuş,millete kusuyor öfkesini :kusmuk:
3 tane çiçek gibi çocugum var, sevgiyle büyütüyorum, birbirlerine en yakın arkadaslar❤️ beni kısırlaştırıyordun ya gecti yani canım :KK70:

Kendini kısırlaştır ki baska cocuklarının dogmadan ve dogduktan sonra günahına girme :KK20:

Eşini de kısırlastır, o da üreyemesin ki onun gibi bagımlıların ve senin gibi kadınların cocukları bizim özenle büyüttüğümüz cocuklarımızın hayatının kalıtesini etkilemesin, artı gecen ay bir sokak hayvanı tarafindan ısırıldım ve asılarımı oldum, bagısıklıgım var yani:) hadi şimdi güle güle:tokat:

Yazık cocuguna, anne sinir hastası, baba yasaklı madde kullanıcısı, Allah yardımcısı olsun zavallı yavrucak:/
Bu da gelmiş asıyor kesiyor, gitte paçanı topla, 1 çocukla psikoloji pert olmuş,millete kusuyor öfkesini :kusmuk:
3 tane çiçek gibi çocugum var, sevgiyle büyütüyorum, birbirlerine en yakın arkadaslar❤️ beni kısırlaştırıyordun ya gecti yani canım :KK70:

Kendini kısırlaştır ki baska cocuklarının dogmadan ve dogduktan sonra günahına girme :KK20:

Eşini de kısırlastır, o da üreyemesin ki onun gibi bagımlıların ve senin gibi kadınların cocukları bizim özenle büyüttüğümüz cocuklarımızın hayatının kalıtesini etkilemesin, artı gecen ay bir sokak hayvanı tarafindan ısırıldım ve asılarımı oldum, bagısıklıgım var yani:) hadi şimdi güle güle:tokat:
Baba yasaklı.madde kullanıcısı mi sen nerenden ne uyduruyorsun 3 çocuğu da yapmış çiçek gibi büyütüyor muş ulan senin yaptığın çocuktan ne hayır gelir 3.cocuk yapabilecek kapasitedeki kişiler belli bu ülkede belli partiye oy verenler :)ellerine telefon verip büyütüyor hepsi 3 cocuga kim yetmiş ki sen yeteceksin kendi kısırlaştırma imkanını almayıp 3.cocuk yapan zihniyette olduğunu tahmin. Etmiştim zaten ondan kisirlastirilmaliydin dedim :KK66:ben zaten onlemimi aldım kızım 1 çocuğuma en güzel imkanlarımı sunup onu en harika şekilde yetiştirmeye çalışıyorum 2.yi düşünmem bile hele senin gibiler bu dünyada varken 1.bile korkutmuştu ama aslanlar gibi koruyorum onu herseyden.

Çiçek gibi buyutuyormus ahahahahaha sen bir çiçeği sulama kabiliyetine bile sahip değilsin.esiyle çocuk için sevişip sonra kendini çocuklarına adayan(!)anne pozisyonunda evde hizmetçisi yapıyorsundur.sonra kocam ona baktı buna baktı diye başlık açarsın:))silmişsin o başlıkları ama seni biliyorum ahaahahahahjaajjaaj

Baba yasaklı.madde kullanıcısı mi sen nerenden ne uyduruyorsun 3 çocuğu da yapmış çiçek gibi büyütüyor muş ulan senin yaptığın çocuktan ne hayır gelir 3.cocuk yapabilecek kapasitedeki kişiler belli bu ülkede belli partiye oy verenler :)ellerine telefon verip büyütüyor hepsi 3 cocuga kim yetmiş ki sen yeteceksin kendi kısırlaştırma imkanını almayıp 3.cocuk yapan zihniyette olduğunu tahmin. Etmiştim zaten ondan kisirlastirilmaliydin dedim :KK66:ben zaten onlemimi aldım kızım 1 çocuğuma en güzel imkanlarımı sunup onu en harika şekilde yetiştirmeye çalışıyorum 2.yi düşünmem bile hele senin gibiler bu dünyada varken 1.bile korkutmuştu ama aslanlar gibi koruyorum onu herseyden.

Çiçek gibi buyutuyormus ahahahahaha sen bir çiçeği sulama kabiliyetine bile sahip değilsin.esiyle çocuk için sevişip sonra kendini çocuklarına adayan(!)anne pozisyonunda evde hizmetçisi yapıyorsundur.sonra kocam ona baktı buna baktı diye başlık açarsın:))silmişsin o başlıkları ama seni biliyorum ahaahahahahjaajjaaj
Zavallı cocuk, zavallı, neyse, ortada kalmaz, devletimiz sagolsun ❤️

Seninkileri zavallı esas 3 çocuk daha yap anaokuluna çevir evi hepsine yetemeyeceksin devletimiz diyor birde çakma milliyetçi seni :)tipin gözümün önüne geldi resmini çiz deseler çizerim ahahaha
Demiştim dimi, sinir hastasısın:)) Devletim tabii, sen devlet nedir nereden bileceksin:))

X