Birdenbire çirkinleştim😭

Elma verdi mi size? Pamuk prensesin üvey annesi olabilir.
Ya böyle şeyler var nazar büyü,her ne kadar size yobaz batıl gelse de hakikat diye bir şey var bu konularda Türkiye'de kimse ağzını açamıyor bu muameleyle karşılaşmamak için..Hani batı hep ileri hep medeni ya oradada bu olaylara bilim olarak yaklaşılıyor yani universitesi kuruluyor batıda

Ya böyle şeyler var nazar büyü,her ne kadar size yobaz batıl gelse de hakikat diye bir şey var bu konularda Türkiye'de kimse ağzını açamıyor bu muameleyle karşılaşmamak için..Hani batı hep ileri hep medeni ya oradada bu olaylara bilim olarak yaklaşılıyor yani universitesi kuruluyor batıda
Enerji bilimleri üniversitesi, kötü enerjiler fakültesi, nazar bilimler bölümü mezunuyum ben de 🙄

Gerçi hogwarts var doğru, üniversite olmasa da okul sonuçta. Haklısınız siz de 😂

Ben eskiden nazara inanmazdım yani daha doğrusu kötü düşünmeyince akla getirmeyince hiçbirşey olmaz derdim. Ama öyle olmuyor azıcık güzel giden şeyler oluyorduysa hayatımda hep paylaşırdım ve o işlerim asla olmazdı hep yorgun halsiz mutsuz hissederdim bazılarıyla görüştüğümde. Nazar duası okumak bol bol iyi geliyor

Ya hu insan enerjisi vardır elbette ama burada sorun insanın enerjisi mi sizce?onu dinlemeyen üzgün olsa da belli edemeyeceği bir hayat arkadaşı var.Bir çocuk var.ve saçını birden makasla şak diye yamuk yumuk kesen bir kadın var.belli ki bir şeyler ters.belli ki mutsuz.bu şekilde içine attıkları kendini gösterdi.hayatındaki yanlışlarla yüzleşecek durumu olmadığı için de en basit yol nedir?kadın nazar değdirdi.
Bir sorun var ve bu sorunun çözümü kadını silmek değil.o bir anne ve güvenlik görevlisi.evet nazar var git sirkeli suyla yıkan kadını da engelle diye akıl vermek ne kadar doğru.

çok merak ettim ben, hangi üniversite kurulmuş bu nazar konusu için? kaynak alabilirsem iyi olur.

Selam kızlar 29 yaşındayım iki ay öncesine kadar gayet enerjik mutlu hayatımdaki olumsuzluklara rağmen giyen süslenen biriydim parkta biriyle tanıştım bi bayan spor yapmaya parka gidiyodum beni görüyormuş sen nasıl kendine bakıyosun spor yapıyosun ben yapamıyorum filan dedi bende dedim sende bu yerden başlayıp yapabilirsin sonra arkadaş olduk evime davet ettim yine başladı bu ikramlıkları ne ara yaptın filan inanın nolur bana gittikten sonra ne ben eski ben oldum ne enerjim depresyona girdim ağlama atakları yüzüm çok güzeldi birden yüzüm berbat bi hal aldı gözlerimin ışıltısı yok oldu depresyonda olduğum için uzun saçlarımı makas alıp direk kestim hatta saçımı kazımayı bile düşündüm iki hafta sürekli uyudum ne yediğim den ne içtiğimden dışarı çıkmak alışveriş yapmak bile zevk vermez oldu bol suyumu içiyorum kolojen kullanmama rağmen cildim çok kötü eski yüzümün güzelliği gitti makyaj bile tipimi kurtarmıyo enerjim bitti ve o kişinin num sildim insanların enerjisine inanmazdım ama beni mahvetti çok üzgünüm mesleğimden dolayı terapiyi online üzeri alıcam hastaneye gidemem eşimle dışarı çıktığımda uzun saçlı güzel kızları kıskanır oldum önceden böyle değildim kızlar çirkinleşmek enerjimi mahvetti çok kötüyüm hiç bişe yapmak istemiyorum mecburiyetten kıza kahvaltı eşe yemek yapıyorum🥺siz siz olun hayatınıza aldığınız insanların enerjisine dikkat edin birden benim gibi tepetaklak olursunuz 😥 dertleşeceğim tek yer tek insanlar sizlersiniz iyiki varsınız 😭

Ben eskiden inanmazdım nazara evet aslında kısmen inanırdım ama çok kaptırmazdım kendimi böyle şeylere şimdi biri övünce kötülüyorum tersini söylüyorum mesela aa maşallah durumunuz iyi yok walla çok kötüyüz durumumuz berbat diyorum 😂 aslında dememeliyiz o enerjiyi de biz çekmiş oluyoruz ama onlarda pis göz değdiriyor maalesef. Dua oku tuzlu suyla duş al veya sirkeli suyla duş alabilirsin evin girişlerini kapı çevresini sirkeli suyla yıka bidaha alma öyle insanları evine tanımıyorsun etmiyorsun boşver dışarda buluşun.

çok merak ettim ben, hangi üniversite kurulmuş bu nazar konusu için? kaynak alabilirsem iyi olur.
Dosya atamadım siz yazin Google amcaya sihir büyü enerji üniversitesi falan diye çıkar...Yani bu konulara ilgim olduğundan değil takip ettiğim bir çok tarihçi böyle şeylerin olduğu Yahudilerin bu konuda çok ileri olduklarını falan anlatıyorlar,Avrupa'da bu konular daha serbest konuşuluyor burada direk dalga konusu,Ben inanan bir kadınım Kitabımızda büyü yapmak günahtır yazıyor mu yazıyor demek ki var ki günah,nazarın olduğu yazıyor demek ki var ki ben kendim dahi bizzat bir elekroniğimin ovulmesinin ardından vayy bu markayı mi kullaniyorsun denmesinden 3 gün sonra çalındı, tesadüfe inanmam

Dosya atamadım siz yazin Google amcaya sihir büyü enerji üniversitesi falan diye çıkar...Yani bu konulara ilgim olduğundan değil takip ettiğim bir çok tarihçi böyle şeylerin olduğu Yahudilerin bu konuda çok ileri olduklarını falan anlatıyorlar,Avrupa'da bu konular daha serbest konuşuluyor burada direk dalga konusu,Ben inanan bir kadınım Kitabımızda büyü yapmak günahtır yazıyor mu yazıyor demek ki var ki günah,nazarın olduğu yazıyor demek ki var ki ben kendim dahi bizzat bir elekroniğimin ovulmesinin ardından vayy bu markayı mi kullaniyorsun denmesinden 3 gün sonra çalındı, tesadüfe inanmam
şimdi baktım, adı geçen üniversitede bölüm arap ve islam bilimleri adı altında açılacakmış ve büyü nasıl yapılır, büyünün temeli nelerdir, insana göz nasıl değer gibi konular değil, tarih boyunca büyünün varlığına inanan topluluklar üzerinde bu inançların etkileri nelerdir gibi daha sosyolojik bir boyutta ele alınacakmış konular. kaldı ki adı geçen üniversite de biraz netameli bir isim. ortadoğu için yetiştirilen ajanların büyük bir bölümünün bu üniversitede eğitim almış olduğu, ve ortadoğuda kilit noktada isimlerin de yine bu üniversiteyle bağlantıları olduğu iddia ediliyor. Bir şeyin bilimsel olabilmesi ve bilim olarak incelenebilmesi için yapılan deneylerde her seferinde aynı sonucu vermesi gerekir, eğer vermiyorsa bu bilimsel olarak var kabul edilemez. konudaki hanımefendinin nazar değdirdiğini iddia ettiği arkadaşı bir inceleme alanına alıp, defalarca bakışları dolayısıyla aynı sonuçları verdiğini gözlemleyebilirsek ve belli alet edevatla ondan çıkıp karşıya geçen bir enerjinin varlığını tespit edebilirsek ancak o noktada bilimsellik kazanır işler, bu bahsettiğim şey asla gerçekleşmemiştir. son zamanlarda sahte bilimlerin toplum içinde artmasıyla, dünya toplumlarının irrasyonel bir şekilde bunlara çekilmesi sonucunda bazı yerler bundan fayda sağlamakta isteyeceklerdir mesela. örneğin biyoenerji diyerek ekran arkasından insanları tedavi ettiğini iddia edenler ve bu sahte bilime kursiyer belgesi verenler gibi.

Ben eskiden nazara inanmazdım yani daha doğrusu kötü düşünmeyince akla getirmeyince hiçbirşey olmaz derdim. Ama öyle olmuyor azıcık güzel giden şeyler oluyorduysa hayatımda hep paylaşırdım ve o işlerim asla olmazdı hep yorgun halsiz mutsuz hissederdim bazılarıyla görüştüğümde. Nazar duası okumak bol bol iyi geliyor
İnsanların enerjisi olduğuna bende inanıyorum.Sen buna nazar dersin öbürü başka bi şey der.Ama bu enerji bizim işlerimizin ters gitmesini sağlayacak bizi hasta edecek bir enerji olamaz.öyle olsa işi gücü bırakıp millet sağa sola enerji gönderir.aklıma burada nedense enerciii şarkısı geldi🤣🤣neyse kendinizi böyle şartlamayın hayat güzel

Nazara inanırım. Çocukluk arkadaşım (dunyalar güzeli bir kız, olağanustu bir guzelligi vardı) ben Türkiye'ye yerleştikten bir sene sonra evlendi. Dugununden kısa bir süre sonra bir gün abim aradı (evleri bitişik) ve adı Yeşim olsun, Yeşim öldü dedi. Neye ugradigimi sasirdim. Bir akşam ansızın hastalanmış hastaneye kaldirilmiş dalagi patlamış. Henüz 25 yaşındaydı. Otopsi falan yapıldı kansermiş meğer ve çok agresif kısa bir surede tüm vücuda yayılan bir kanser turuymus. Vefatından sonra ablasının paylastigi düğün fotoğraflarını gördüm ve o kıza nazar değdiğine o kadar emin oldumki. Eşimin bir teyzesi var eşimde bende bakışlarından çok rahatsız oluyoruz. Onunla ne zaman denk gelsem mutlaka kötü bir olay yaşıyoruz. Onunla yine denk geldiğimiz bir gün gece ansızın oğlum uykudan bağırarak uyandı (1.5 yaşındaydı) ve kriz gibi birşey geçirdi. Ele avuca sigmiyordu kendinde değildi yerlere atıyordu kendini adeta. Tam o sırada esim elini kalbine götürüp yere yığıldı kabus gibi bir geceydi. Kalp krizi geçiriyor zannettim bir yandan oğlumu sakinleştirmeye çalıştım bir yandan eşimi ayiltmaya çalıştım kizima yeni hamileydim. Eşim kendine gelince hüngür hüngür ağlayıp dua okumaya başladı (ki eşim normalde insani hasta edecek derecede rahat ve gamsız bir insandır). Biraz toparlaninca üzerimde nazar olduğunu hissettim bogulacak gibi oldum falan dedi. Daha önceki yillarda yine bir gün teyzesi bize geldiğinde o akşam esimle bir konuda tartismistik ve eşim yine bayilmisti kı normalde hiç böyle şeyler yaşamayız. İnsan o kötü enerjiyi kişinin bakişlarından hissedebiliyor kesinlikle. Bol bol okuyun kendinize telkinlerde bulunun ve geçeceğine inanın.
Ben de lnanmaazdim eskiden. Ama o kadar coo sey yasadim ki. Babamlar koyde tadilat yapiyordu iki yasli insan. Annem babam kendi isimizi hallederiz demis (bayagi caliskanlar) evin cati katini onariyorlar. Nazariyla unlu bir kadin vardi. Sadece geldi ve gitti. O gider gitmez once babamin ayagina kocaman civj batti gecti. Sonra da benim. Nikola Tesla da der ki: Evrenin gizeminj anlamak istiyorsaniz, enerji, frekans ve titresim acisindan dusunun.

Son düzenleme:
Ben de bir arkadaşımın evine gitsem ellerine sağlık ne ara yaptın derim. İyi hissetmesini isterim güzel taraflarını överim. Sizin gibi insanlardan çok korkuyorum… umarım sizin gibi biriyle asla karşılaşmam.
:) aslinda oyle degil. Nasil isledigine dair eksik olabilirim ancak konu tamamen agizdan cikan seyle degil, kisi ile alakali. Herkesin iyi ya da kotu enerjisi var. Kimilerinde Bu Cok guclu. Goz bunu karsiya aktarim yolu. Bu konunun detayi cok ancak ayni seyleri soyleyen ya da ayni seylere bakan iki kiside ayni etki olmaz. Ve bazi insanlar karsidakilerin enerjisine fazla acik olur.

Enerji olayına inanıyorum. Konu sahibinin hatası tanımadığı etmediği yolda tanıştıığı bir insanı eve davet etmesi olmuş. Ne alaka yani. Ev çok mahrem bir enerji alanı. Ama bir anda saçlarını kesmesi de aşırı depresif bir hareket. Halihazırda depresyonda olup kadının hareketleri tetiklemiş olabilir. Uzmana görünmekte fayda var.

Ne hikmetse anca Ortadoğu kafası yaşıyo bunu, hiç elin Fransızınj Almanının kem gözlü komşusu nazarıyla ortadan ikiye bölmüyo. Biz de burda cinçık cinçık yallah 😒

Ne hikmetse anca Ortadoğu kafası yaşıyo bunu, hiç elin Fransızınj Almanının kem gözlü komşusu nazarıyla ortadan ikiye bölmüyo. Biz de burda cinçık cinçık yallah 😒
Gercekten oyle mi? Oysa nazarin Ingilizce karsiligi bile var." Adamlar durduk yere nazar degmek : The touch of evil bad eye" diye ifade uydurmus demek ki. Ne tesaduf Fransizca'da da nazar degmenin karsiligi var. Oysa ki toplumlarda olmayan ya da inanilmayan seyin karsiligi kelime bulunmaz. Biz nazara inanmiyoruz ama dagarcigimizda birkac kelime fazla olsun demisler. Canlari sikilmis demek. Bunu da bir tek ustunzekalilar kesfedebilmis.

Son düzenleme:
Komşum kem gözüyle enerjimi yedi, tuttum saçıma makas attım diyen birinin bence acil psikiyatriste ihtiyacı vardır başka bişeye değil
Durduk yerden nazar var bende diye saçını kesen hasta insanı ciddiye alıp neler yazmışlar. Böyle insanlar yüzünden iltifat da etmiyor millet birbirine. En ufak bir şey mi yaşadı "Ayşe bana iltifat etti, kem gözlü Ayşe seni!" oluyor.

Bu nazar değil yav bu bildiğin hayatının içinden geçmek. 😀
Nazar yazmadım o kişiden sonra kötü oldum dedim buraya konu açtım randevu aldım gidip bi uzman ile görüşeceğim özel bi klinikte çok kötüyüm sürekli ağlama atakları ve kendime dair kötü düşünceler var umarım kimse yaşamaz yorumlarda okadar kötü şeylerde ithamlerda bulunmuşlarki şaşırdım biri sidikli demiş öteki farklı bişe oysaki benim kimseye kötü bi uslubüm bile olmadı sadece çevremde anlatacağım gerçekten biri yok ailem uzakta arayıp onları üzemem şuan ne dışarı çıkıyorum ne bişe yiyorum belkide ağır bi psikolojik bişe geçiriyorum burda biraz konuşmak iyi gelir diye düşündüm yoksa dünya güzeli veya çok zengin değilim ama kendimce özgüvenli çok enerjik kurslara giden belgeler alan eğitim anlamında yükselen yani çevremdekiler de Diyo seni bu şekil durgun görmek çok tuhaf hatta üstüne üstlük ben motive ederdim çoğu kişiyi şuan özgüvenziz çok kötü hissediyordum inşallah tekrar eskisi gibi olurum bide kızım var onunlada ilgilenemamek beni mahvediyo

X