Şiddet sayılırmı nasıl kıyar bir insan eşine

Bence kendinizi suçlamayın. Narsist ve bencil bir adam hiç bir zaman duzelmez. Boşuna kendinize bahane aramayın artı çocuğunuz için de sıkıntı. Bosanirsam hayatım alt üst olur sanıyordum hayatimin alti daha güzelmiş. Keske 10 sene önce bosansaymisim. Bi bir kısır döngü bu şekilde devam eder o yüzden uzatmayın

Demiştim dimi, sinir hastasısın:)) Devletim tabii, sen devlet nedir nereden bileceksin:))
Yo ben çok sakinim 3 sene sana burada laf çakabilirim o kadar sakinim ki.sinir hastası derken aynaya bakıyorsun emin ol.
Devlet dediğin oluşum ulkeyi ve vatandasi cikar gozetmeksizin,dünyadaki pisliklerden korumak,vatandaşın haklarını korumak.ve liyakat gözeterek yapılan bir oluşumdur.
Birde liyakatsizlik ile yapılan amme hizmetleri vardır tarihten bu yana yıllardır bu düzen değişip durur.
İşte sen bu ikisinin farkını anlayabilecek kapasiteye dahi sahip değilsin.

Yo ben çok sakinim 3 sene sana burada laf çakabilirim o kadar sakinim ki.sinir hastası derken aynaya bakıyorsun emin ol.
Devlet dediğin oluşum ulkeyi ve vatandasi cikar gozetmeksizin,dünyadaki pisliklerden korumak,vatandaşın haklarını korumak.ve liyakat gözeterek yapılan bir oluşumdur.
Birde liyakatsizlik ile yapılan amme hizmetleri vardır tarihten bu yana yıllardır bu düzen değişip durur.
İşte sen bu ikisinin farkını anlayabilecek kapasiteye dahi sahip değilsin.
Ahhahhhahhh devlet tarifine :KK70::KK70:

O gün tartıştığımızda ben demiştim ya lavaboya değil biliyorum nereye gittiğini diye ben sigarayı baz almıştım olay çok farklıymış esrar kullanıyormuş onu öğrendim sanmış ona sinirlenmiş çıldırmış yarası varmış ona gocunmuş günahımı alanlar boşa günahımı aldınız çünkü ben ona tepki göstermemiştim o büyütmüştü demekki bundan büyütmüş

Bence kendinizi suçlamayın. Narsist ve bencil bir adam hiç bir zaman duzelmez. Boşuna kendinize bahane aramayın artı çocuğunuz için de sıkıntı. Bosanirsam hayatım alt üst olur sanıyordum hayatimin alti daha güzelmiş. Keske 10 sene önce bosansaymisim. Bi bir kısır döngü bu şekilde devam eder o yüzden uzatmayın
Kesinlikle narsist haraketlerni görseler benim o çıldırma haline nasıl geldiğimi anlarlar ve Kötüyüm ☹️ O gün tartıştığımızda ben demiştim ya lavaboya değil biliyorum nereye gittiğini diye ben sigarayı baz almıştım olay çok farklıymış esrar kullanıyormuş onu öğrendim sanmış ona sinirlenmiş çıldırmış yarası varmış ona gocunmuş günahımı alanlar boşa günahımı aldınız çünkü ben ona tepki göstermemiştim o büyütmüştü demekki bundan büyütmüş

Kesinlikle narsist haraketlerni görseler benim o çıldırma haline nasıl geldiğimi anlarlar ve Kötüyüm ☹️ O gün tartıştığımızda ben demiştim ya lavaboya değil biliyorum nereye gittiğini diye ben sigarayı baz almıştım olay çok farklıymış esrar kullanıyormuş onu öğrendim sanmış ona sinirlenmiş çıldırmış yarası varmış ona gocunmuş günahımı alanlar boşa günahımı aldınız çünkü ben ona tepki göstermemiştim o büyütmüştü demekki bundan büyütmüş
İyi günahın yabancıya gitmemiş oldu, neyse onu bosver, bu cok kötü, şimdi ne yapacaksın:/

Siz nasıl öğrendiniz? Konuştunuz mu bu konuyu?

Zaten saçma sapan sürekli çekmeceye bişeyler koyuyordu çekmecede yakaladım o lavaboya girince saatin kutusunun içine saklamış salak sordum söyle itiraf et dedim ayağıma vurdu yine elinin tersiyle bana vurma dedim yüzünemi vurduk sanki dedi anlattı yılda bir çılgınlık yapıyorum diye tabi ben inanmadım

(Kısaca ağlarken elimi yüzüme kapattım diye kollarıma vurdu)
Akşam yemeğe götür dedim yemeğe gittik orda oğluma yemek yedirdim bana sıra gelince eşimim tabağı bitmeye yakındı o sırada oğlum durmadı masadan inip etrafında yürümeye başladı yemeğimi yedim tatlı ikramı geldi o sırada oğlum dolaşıyordu eşimde evden lavaboya girip çıkan adam sıkıştım lavaboya gidecem diyip tutturdu eskidendi tartışmıştık yemek sırası bana gelince beni bırakıp sigaraya gitme diye bugünde biliyorum ki lavaboya değil sigara içmeye gidecek çocuğuda götüreyim lavaboya gideyim dedi bende hem sigaranın dumanına maruz kalmaması için hemde lavabo pis ortam diye yok dedim ısrar edince masayı bıraktım kalktım ama hiç bişey olmamış gibi davrandım kendisi surat yapmaya başladı cortlatıp masadan kalktım diye eve geldi sövdü saydı o sırada barışlaım diye yanına gittim niye nöyle yapıyosun ben sana trip yapmadım sevmedğim bişey yemekte tek kalmak dedim bağırdı çağırdı içime attım içeri geldim sinirden kendime vurdum ağladım ellerimi yüzüme kapatım odadan geldi sinirle çok hızlı şekilde kollarıma vurdu bağırdı bu şiddet sayılırmı o herkesin bahsettiği şey bizdedemi başladı nasıl kıyıyor ya çok kötüyüm onunla konuşmak istemiyorum yardımınıza ihtiyacım var fikirlerinize çünkü bir konuşsa bende konuşurum ve çok kötü halde beni bırakıp gitti uyudu . Uzun oldu çok özür dilerim kimsem yok dertleşecek siz varsınız😭😭
Evet şiddet hem psikolojik hemde fiziksel

Zaten saçma sapan sürekli çekmeceye bişeyler koyuyordu çekmecede yakaladım o lavaboya girince saatin kutusunun içine saklamış salak sordum söyle itiraf et dedim ayağıma vurdu yine elinin tersiyle bana vurma dedim yüzünemi vurduk sanki dedi anlattı yılda bir çılgınlık yapıyorum diye tabi ben inanmadım
Kötü olmuş, üzüldüm

Araştıracağım bilmiyorum ki daha ama şunu anladım ki o bana sinirli tavırlarının hepsi bunu yoksunluğundan mış benim hatam yokmuş çünkü bende diyorum tepki göstermedim ki ne oluyor buna
Eee bu ne böyle?bu adamla yaşanmaz ki. Zor bir durum. Zaten şiddet uyguluyor bir de bu çıktı. Ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Araştıracağım bilmiyorum ki daha ama şunu anladım ki o bana sinirli tavırlarının hepsi bunu yoksunluğundan mış benim hatam yokmuş çünkü bende diyorum tepki göstermedim ki ne oluyor buna
Eger yorumlara üzüldügünüz için haklıydım anlamında bunu siz eklemişseniz sıkıntıya girersiniz siz ve eşiniz, buradan bile ihbar eden olur, ulasılmaz diye düşünmeyin. Kimlere ulastılar, kapısına polıs dayandı. Eger gercekse de salimen uzaklaşmaya bakın. Bu, adam size nasıl şakır şakır çözülüp soyledi, onu anlamadım ama insallah yanlış anlamıssınızdır

Eger yorumlara üzüldügünüz için haklıydım anlamında bunu siz eklemişseniz sıkıntıya girersiniz siz ve eşiniz, buradan bile ihbar eden olur, ulasılmaz diye düşünmeyin. Kimlere ulastılar, kapısına polıs dayandı. Eger gercekse de salimen uzaklaşmaya bakın. Bu, adam size nasıl şakır şakır çözülüp soyledi, onu anlamadım ama insallah yanlış anlamıssınızdır
Ben yalan söylemedim gerçekten buldum kendide ters köşe oldu söylemek zorunda kaldı narkotiğe filan giderim dedim ki zaten narkotikte abimin arkadaşları o yüzden patır patır söylemek zorunda kaldı

Kartımla dükkanın borcunu çekmişti onu ekstre kesilince ödetip gideceğim

X