Kayınvalidem ve umursamazlığı...

lafla peynir gemisi yürümüyor icraate bakarım ben, bizimkide öyle ilk göz ağrısı falan hep konuşur.varsa yoksa kızı. Allah muhtaç etmesin bana inşallah. Kızıyla görsünler işlerini.

lafla peynir gemisi yürümüyor icraate bakarım ben, bizimkide öyle ilk göz ağrısı falan hep konuşur.varsa yoksa kızı. Allah muhtaç etmesin bana inşallah. Kızıyla görsünler işlerini.
Valla bende dün eşime dedim. Bundan sonra ameliyat olan varsa devlete nanayy. Yeni gelinleri evde oturup popiş keyfi yaparken ben it gibi adliye köşesince hırsız ifadesi alıyorum. Bi kuruş vermem. Ben sıramı savdım. Sende verirsen haram zıkkım kefen parası olsun helal etmem dedim. Gitsin koca avcısı kızı ve diğer çelimsiz oğulları baksın onlara. Yeni gelin hizmet etsin birazda. Tabi yaparsa !!!!

Eşin lafını yapmıosa takma gelme gitme niye önemsiyosunki , yeri geldimi de kaktır lafı

Eşin lafını yapmıosa takma gelme gitme niye önemsiyosunki , yeri geldimi de kaktır lafı
Cankuşum eşim pasif. Hakkımı korusa zaten böle olmaz. Kendisini paspas etti beni de ediyor. Ben gitmessm bile kadın aramadan takk çatkapı yapıyor. Müsaitmisin diye sormuyor bile bana

Siz vermeyin de kim ne yaparsa artık kendileri bilir

Cankuşum eşim pasif. Hakkımı korusa zaten böle olmaz. Kendisini paspas etti beni de ediyor. Ben gitmessm bile kadın aramadan takk çatkapı yapıyor. Müsaitmisin diye sormuyor bile bana
Eşin sana laf yapmıosa ailem ailem demiyosa bence tınlama, gelsin kv otursun aaa bnde temizlik yapıodum der elektrikliyi açarım car car ne kahve ne cay bassın gitsin

Eşin sana laf yapmıosa ailem ailem demiyosa bence tınlama, gelsin kv otursun aaa bnde temizlik yapıodum der elektrikliyi açarım car car ne kahve ne cay bassın gitsin
Öyle sinsi öyle yılan ki. Akşam geliyor. Bebeğim hemüz 3 aylık. Nasıl yapayım

Şuan ilişkiyi kesersen mutlu olacağını sanıyorsun ama İnan kesince vicdanen yargılamaya başlayacaksın kendini
Ben ilişki kesebilen birisi olamadım hiç belki ondan bilmiyorum ama az görüşmek en güzeli geliyor bana
Senin yaşadıklarını bende yaşadım borçla evlendik eltim borçsuz evlendi bir sürü çifte standart oldu ama anne baba ile ilişkiyi kesmedim eş hak versede sonrasında ana babasına gönlü kayıyor bir sürü sıkıntıyı da doğurmaya başlıyor
Yapılanı unutmuyorum ama kinini de gütmüyorum borç harç ödendi annem destek oldu evlatlarım büyüdü gelir düzeyimiz inanılmaz ferahladı kayınvalidem de yaptığı hataların farkında olarak sürekli destek oluyor bana
Diyeceğim o ki ana baba atılmaz hataları da olsa ana baba evinize gelmek hakları torunlarını sevmek çocuk için de ihtiyaç zamanla herşey anlaşılıyor

Bu kadın ıslah olmuyorki.kaç kez söyledi eşim karım üzülüyor kırılıyor. Umrunda değilki kadının...

Dogrudur ama bu sizin iliskiniz. Kendi aileniz gibi benimsediyseniz birlikte aileniz gibi yasayabilirsiniz. Benim verdigim oneriler kvsi ile sorun yasayanlar icin. Sizi kapsamaz yani, siz kendiniz de kvnize para verebilirsiniz misal.
Bende çok sorunlar yaşadım ama ilişkiyi kesmedim zamanla herşey rayına oturdu
Onlar dışkapının mandalı değiller annem gibi olamaz ama tabiki bağımız var
Başları sıkıştığı ve sıkışmadığı zamanlarda okadar çok para verdik ki tek para olsa yine arkama bakmazdım sanırım
O paralar verilmeseydi sanırım Bahçeli bir villada yaşıyor olurdum

İlk cümleniz sizin Düşüncenizin de doğru olmadığını düşündürüyor
Benimki sadece Öneri herkes işine geleni yapar tabiki

Genellikle kayinvalideler oğullarına hiç bi gelini layık görmezler bu bi gerçektir yani. Siz kayinvalidenizden görümcenizden birşey beklemeyin sonu hüsrandan başka bisey değil size kötülüğü dokunan insanla gorusmeyin mecbur kalırsanız tavrinizi gösterin ki bilsin karşı taraf anlayışsız cahil insanla uğraşması cok zordur yıpratıcıdır olan yine size olur.Siz çocuğunuzu büyütün eşinize evinize iyi bakın o yeterli yani çünkü insanlara yaranamıyorsun ve yaranamadikca yaralanıyorsun.

Sanirim sonsuz sabirlisiniz malesef artik insanlar iyi niyeti enayilik olarak goruyorlar emin olun soylediginizde yapmasaydin olur mesafe koy ne gerek var samimiyete

Öyle sinsi öyle yılan ki. Akşam geliyor. Bebeğim hemüz 3 aylık. Nasıl yapayım
kız bırak at kucağına işimi yapamadım tutuvereyim 2 dk vaktin varsa de , ver ona bak nasıl kaçıyo , onlar gibi düşüncen kuzum yoksa yerler çiğ çiğ yerler bunlar adamı

Sizin kv siz hamileyken evinize gelip size yemek filan yapmadi, benim kv benimle oturdugu halde ben hamileyken bi bardak su bile vermedi. Hamileliyin ilk 4 ayini kotu gecirdim, yatiyorum surekli. Her gun odama girip benden yemek istiyodu, yapiyodum yiyodu, bana 1 kase bile yemek birakmiyodu, hamileliyim aclik icinde gecti kv sayesinde. Bebek sezeryanla oldu, yine ayni durum. Acliktan sütüm kesildi. Demek istediyim insafsizlik kv-lerin cogunun kaninda var, ben kv-le ilgili kitap bile yaza bilirim ama bana yaptiklari, yaşattiklari kitaba bile sigmaz. Siz de takmayin diycem ama takmamak mumkun degil. ALLAH yardimciniz olsun ..

Bu kadın ıslah olmuyorki.kaç kez söyledi eşim karım üzülüyor kırılıyor. Umrunda değilki kadının...
Ben 12 senelik evliyim hiç bişey kolay olmadı İnan’ın bana az ağlayıp zırlamadım
Kayınvalidem sorunsuz mu hala sorun yaşıyoruz ufak tefek ama o anlıyor beni ben anlıyorum onu
Ben size farklı bakış açısı sundum Öner’i olarak hakkınızda hayırlısı olsun

Yani tercihler iste. Kvnizle iliskiniz guzelse sizden gelir ister zaten ogluna ne hacet. Zamana birakmissiniz cozulmus. Keske herkesinki de oyle olsa.

Amin...

Bnm kv daha 40 ım çıkmadan tüm sülalesini doldurdu eve. Bebeğim küvezden çıkmıştı. Dr bile çok kalabalık çok havasız ortamda kalmasın dedi. Buna rapmen tü kardeşleri bacılaeı ve obların çocukları eve geldi. Ev battı ve çıktı. Elini atmado bişiye. Üstelik bu insanlar hep gelmiyor bari bir yemek yapsaydın dedi bana. Tektim yapamam deyince de ablan bakabilrdi bebeğe dedi. Böyle bir insana hala burda kv mecbcnur değil iyi geçin beklentin olmasın boşver diyen var

kız bırak at kucağına işimi yapamadım tutuvereyim 2 dk vaktin varsa de , ver ona bak nasıl kaçıyo , onlar gibi düşüncen kuzum yoksa yerler çiğ çiğ yerler bunlar adamı
Bebeği kucağına almıyor. Ağlıyor migrenim var diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…