Kayınvalidem ve umursamazlığı...

Kapini kapatip oturmalisin iste de erkekler beceremiyor bunu genelde. Evlendikten sonra anam babam diyenler bekarken kiza hava olsun diye nolacak ailemi bile silerim diyen tipler oluyor genelde
Hahaha valla daha dun esime dedimki.. evlenmeden once ucarim kacarim simdi bskiyorum fosss :) hahaha ya o guven gitti benim esime karsi.. bi daha geri gelirmi dersin?

Ya nefret ediorum ailesinden bizi bole yaptiklari icin. Halbuki sirilsiklam asiktik biz : (

ordanburdanbirisi ordanburdanbirisi henüz evlenmedi kaynım. Kızda burda yaşamıyor. Nisana dek ilişkimi kesersem kıskandı olmaz. Asıl evlendikten sonra kesersem kıskandı olur. Keza ben düğüne bile gitmek istemiyorum. Düğünde de hizmet ettiririr. Çünkü ben eşim ve kaynım aynı kurumda çalışıyoruz

Hahaha valla daha dun esime dedimki.. evlenmeden once ucarim kacarim simdi bskiyorum fosss :) hahaha ya o guven gitti benim esime karsi.. bi daha geri gelirmi dersin?

Ya nefret ediorum ailesinden bizi bole yaptiklari icin. Halbuki sirilsiklam asiktik biz : (
Benim annem her ne kadar iyiliği başa kaksa da sadece evladına yapıyor. İnanın 2 abim var annem yengelerime kızlarından çok değer veriyor. Sevmiyorum ama mecbrum oğullarımın yuvasına gölge düşmesin diyor. Yemin ederim maddi manevi her türlü yapıyor. Yetmiyor bizlere de zorla yaptırıyor abimler üzülmesin karıları onlara laf etmesin diye. Galiba annemle kv yi karşılaştırdım diye böyle oluyor

İşte bende hiçbişiyde yoklar benle muhatap olmasın kimsenin o yalancı gülüşünü görmeyeyim sesini duymayayım sen evladısın o torunu git gel ben muhatap değilim dedim. Bu dakikasan sonra 1 kuruş bile verse haram olsun.
Eşiniz kabul ediyorsa elbette gitmeyin. Sizde fedakarlık yapmayın artık .

Giden guven geri gelmiyor da aslinda suclu kocalar bence boyle durumlarda. Aileleri ile esleri arasindaki dengeyi kuramadiklari icin

Napayim seninle mi goruseyim demek lazimmis hahaha. Yani herkesin evladi kendine,herkesin anasi kendine. Benim anam bana yeter,esimin annesine ancak saygi gosteririm sessiz kalirim bazi seylerine o da esimin hatri icin.
Sizde iyi olun oğlunuzla görüşün demi ama . Hem gelini sevmezler hemde hep kendileriyle görüşsün isterler

Giden guven geri gelmiyor da aslinda suclu kocalar bence boyle durumlarda. Aileleri ile esleri arasindaki dengeyi kuramadiklari icin
Bencede gelmez heleki ben gibi biri bunu kolay unutamaz ne yazikki..unutmayi birak adami affetmis degilim hala.. hayatinin hatasini yapti bana kalirsa.. ha gitmis beni bi kadinla aldatmis ha arkamdan is cevirmis. Bi fark yok benim nazarimda..

Kabul etmeme gibi bi durum olamaz artık. 6 senedr katlandım yeter bence. Ha yok illede anam ailem diyosa buyursun kapı orda
Bırakın o istediği zaman gitsin görüşsün herşeye rağmen anasıdır bacısıdır.ama size bulaşmasın.

Sizde iyi olun oğlunuzla görüşün demi ama . Hem gelini sevmezler hemde hep kendileriyle görüşsün isterler
Her biri ayri cins iste. Bizim kaynana da oyleydi. Beni severdi ama gerek yok once oglunu sevsin ogluyla gorussun. Ben elim, o oglu.

görüşmeyi bir anda kestim. Baktım attığım her adım boş dönüyor. Ne zaman yüzünü görsem şeytan görmüşs dönüyordum. Dedim ben bunu çekmek zorundamıyım.
Görünce yüzüne bile bakmayıp selam vermeyince direk görüşmeyi kesmiş olduk.

Bırak o düşünsün ben görüşmeyince mutluyum.
Eğer çok konuşmak istiyorsa kızım ne olduda bana böyle davranıyorsun diye sorsun.

Her biri ayri cins iste. Bizim kaynana da oyleydi. Beni severdi ama gerek yok once oglunu sevsin ogluyla gorussun. Ben elim, o oglu.
Yahu sevdiğinden mi işte yapmacık yapmacık canım cicim. Oğlunu sevemeyen insanlar elin kızını nasıl seviyorlar.ben aralarını yapmaya çalışıyorum ana oğulun. doğurduğunuz çocuğu sevin işte ayhh bunu da mı biz öğretelim

Yahu sevdiğinden mi işte yapmacık yapmacık canım cicim. Oğlunu sevemeyen insanlar elin kızını nasıl seviyorlar.ben aralarını yapmaya çalışıyorum ana oğulun. doğurduğunuz çocuğu sevin işte ayhh bunu da mı biz öğretelim
Anlatsak roman olur da,kizcagizin konusunu baltalariz diye anlatmiyorum valla. Yoksa bende ne hikayeler var.

:KK48:Eşim ailesi için hep der bana bakmamış çocuklarımamı bakacak boş ver diye.

Bakmak dediğimde 5-10 dk sevme. Bir insan başını bile okşamaz mı çocuğun yok yani sevgiden eser yok

:KK48:Eşim ailesi için hep der bana bakmamış çocuklarımamı bakacak boş ver diye.

Bakmak dediğimde 5-10 dk sevme. Bir insan başını bile okşamaz mı çocuğun yok yani sevgiden eser yok
Eşim annesini yanaktan öpmek ister mesela yada annesi öpsün neyse. Bunu bana dile gtirdi ama annem öpmez ki dedi düşün 35 yaşında adam istiyor yani hiç öpmemiş şaka gibi. Geçenlerde şehir dışından döndüler , birlikte karşıladık kızını bir öptü oğluna geldi öpme yok yanak yanağa hoşgeldin dendi ve bitti. Sonra diyorlar ki ne varsa kızda var erkek evlat hayırsız.

Eşim annesini yanaktan öpmek ister mesela yada annesi öpsün neyse. Bunu bana dile gtirdi ama annem öpmez ki dedi düşün 35 yaşında adam istiyor yani hiç öpmemiş şaka gibi. Geçenlerde şehir dışından döndüler , birlikte karşıladık kızını bir öptü oğluna geldi öpme yok yanak yanağa hoşgeldin dendi ve bitti. Sonra diyorlar ki ne varsa kızda var erkek evlat hayırsız.
Yok benimkinin yapısı bu kimseyi öpmez. Sizin kv de ekstra ilginçmiş . Evlat ayrımı yapmakta çok enteresan.
Bir kızım bir oğlum var rabbim ikisinede adaletli olmayı nasip etsin. Sizide bol bol öpen evlatlar :KK60:

Benim eşiminde ailesi öyle. Oğlu hasta olur aramaz demez nasılsın. Ölse umrunda değil. Kadının varı yoğu 1 kızı. 5 evladı var 4 ü erkek 1 i kız. O kzıda koca bulma derdinde 7 24 koca arıyor ana kız. Diğer oğullarına da daha ii. Bi kocama böle. Laf lafa gelince de o benim ilk evladım vs vs

X