Kayınvalidem sütyen takmıyor

Ben bu örneğinize yorum yaptım zaten? Çünkü bu örneğinize takıldım! Sizi ilgilendirmediği için mi gelip beni ilgilendirmez diyip, aynı cümlede tekrar rahatsız olduğunuzu yazmışsınız? Hanımefendi sizene ? Siz iyi misiniz Allah aşkına? Bunlar nasıl zihniyetler ya?

Hasta annesinin tuvelete gitmesine yardımcı olmakla anlattığım örneklerin ne alakası var

Rahatsız olduğum konuyu dile getirip fikir alıyorum iyiyim teşekkürler

tamam işte herkes neyden rahatsızlık duyduğunuzu sormuş ona bir cevap verseniz..
diğer konularda zaten hak verildi size.
göz zevkinize mi uymuyor mesela? bakmayın o zaman.
başka neyden rahatsızlık duymuş olabilirsiniz?

Yazdım halbuki ama tekrar söyleyeyim anlamanız için anne oğul arasındaki mahremiyete annesinin gögüsleri belli şekilde durması beni rahatsız etti bu konuda fikir almak istedim

Hahah hayır neden kıskanayım çekici vs konu o değil. Bana göre mahrem geliyor onu yazdım ama dikkat etmediniz herhalde

Yazdım halbuki ama tekrar söyleyeyim anlamanız için anne oğul arasındaki mahremiyete annesinin gögüsleri belli şekilde durması beni rahatsız etti bu konuda fikir almak istedim

iyide kadın çıplak dolaşmıyor ki ne mahremi?
deseniz ki beraber yatıyorlar dudaktan öpüşüyorlar. ne bileyim kadın banyodayken eşimi sırtını liflesin diye çağırıyor tamam orada mahremiyet olur.
kadın altı üstü sütyen takmıyor yahu..
memelere bu kadar anlam yüklemeyin.
hem size başka bakış açısı sunayım eşiniz sokakta orda burda göğüs dekoltesi görüp öküz gibi bakanlardan değildir çünkü meme normal bir organdır öyle görmüş öyle yetişmiş.

Kayınvalidem ameliyat olduğunda bir süre bizde kaldı eşim banyo yaptırdı üstünü değiştirdi. Oda tam aksine benden utanır hep. Sütyen ve fermuar konusunda abartıyorsunuz.

Ama sizin odanıza girmesi yatması asla normal değil uyarıcaksanız bunlar için uyarın.

Yetişme tarzı anladığım kadarıyla ben sütyen takmadığım zaman ona göre giyiniyorum bana bu normal geliyor fikir almak için zaten konuyu açmıştım bana hak vermenizi beklemiyorum yorumunuz için teşekkürler

Ya tabi ki Allah korusun dediğiniz gibi olsa ağzımı açmam . Ben sütyen takmıyorsa da ona göre bluz giymesini beklerdim bu beni rahatsız hissettirdi. Yorumunuz için teşekkürler

Anlıyorum teşekkürler yorumunuz için

Yok artık ya
Bikini giyenlerin çocukları hep görüyor ki dediğiniz bölge de sırt yani külotu görünse ne olacak anası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…