Kayınvalidem sütyen takmıyor

Valla ben birinci dereceden yakın akrabalarımın yanında ailemin yanında rahat gezerim. Gelin hanım için sütyen sıkıntısına da katlanamam. Kusura bakmasın.
Çıplak gezmiyoruz herhalde. İçime çamaşır giyip gitmediğim kimseyi bağlamaz benden başka
Anlıyorum sizi ancak kayınvalidem verdiğim örneklerden anlayacağınız gibi aşırı rahat yol yordamsız davranıyor sütyen bende yeri geliyor takmıyorum ama derli toplu giyiniyorum belli olmayacak şekilde kayınvalidem de öyle olsa gelip buraya konu açmam zaten

Anlıyorum sizi ancak kayınvalidem verdiğim örneklerden anlayacağınız gibi aşırı rahat yol yordamsız davranıyor sütyen bende yeri geliyor takmıyorum ama derli toplu giyiniyorum belli olmayacak şekilde kayınvalidem de öyle olsa gelip buraya konu açmam zaten
Ben sütyensiz duramayanlardanım 😁 ama anneannem babaannem de takmazdı. Kız kardesim de evin icinde takmaz. İsteyen taksın istemeyen takmasın. Herkesin aile dinamiği cok farklı. Fermuar olayı cok önemsiz kusura bakmayın. Yine de sizi bir nebze anlayabiliyorum. Olay aslında kesinlikle sapkın düşünceler degil zaten bu cook saçma olurdu. Mesela ben 11 yaşındaki oglumun yaninda giyinmem, gecelik gibi kısa elbiselerle gezmem(çekinirim) ki o da kendinden bir buçuk yaş büyük ablasinın yanında dikkat etsin. Mesela pijamasını mi giyecek, kapısını kapatsın. Sizin odanıza girmesi, iç çamaşırını ortalık yere bırakması hic hoş değil ama birakın sütyensiz gezsin.

Son düzenleme:
Ben sütyensiz duramayanlardanım 😁 ama anneannem babaannem de takmazdı. Kız kardesim de evin icinde takmaz. İsteyen taksın istemeyen takmasın. Herkesin aile dinamiği cok farklı. Fermuar olayı cok önemsiz kusura bakmayın. Yine de sizi bir nebze anlayabiliyorum. Olay aslında kesinlikle sapkın düşünceler degil zaten bu cook saçma olurdu. Mesela ben 11 yaşındaki oglumun yaninda giyinmem gecelik gibi kısa elbiselerle gezmem(çekinirim) ki o da kendinden bir buçuk yaş büyük ablasinın yanında dikkat etsin. Mesela pijamasını mi giyecek, kapısını kapatsın. Sizin odanıza girmesi, iç çamaşırını ortalık yere bırakması hic hoş değil ama birakın sütyensiz gezsin.
Sütyensiz derli toplu giyinse rahatsızlık duymam ama yazdığım gibi incecik her şey belli olacak şekilde giyiniyor bi kadın olarak ben rahatsız oluyorum

Sütyensiz derli toplu giyinse rahatsızlık duymam ama yazdığım gibi incecik her şey belli olacak şekilde giyiniyor bi kadın olarak ben rahatsız oluyorum
İyi ama rahatsız oluyorum diyemezsiniz ki. Cünkü giyen o rahat olan o. Oğulları rahatsız olmuyor siz neden oluyorsunuz. Mesela ben tesettürlüyüm kv o sekilde giyse banane der gecerim.

Eskilerde pek sütyen kültürü yoktur zaten, açıkçası ben takanı çok nadir gördüm. kaç yaşında kv deniz. göğüsleri büyük mü, çok ince şeyler derken transparan olacak şekilde ince şeyler mi giyiyor?

Eskilerde pek sütyen kültürü yoktur zaten, açıkçası ben takanı çok nadir gördüm. kaç yaşında kv deniz. göğüsleri büyük mü, çok ince şeyler derken transparan olacak şekilde ince şeyler mi giyiyor?
Yani takmasa da ona uygun giyinir insan gerçekten bariz belli edecek şeyler giyiniyor rahatsızlık duyuyorum onun yanında inanın ki .49-50 yaşlarında

gün de koltuğa yatak açmak yerine nevresimleri bile değiştirmeden bizim yatağımızda yatmış mesela

aynı şekilde bizde kaldığı zaman bizim bornozlarımızdan kullanır, benim odamda giyinir dolabımı açar pijama takımı alır kendine
bunlar daha fena değil mi bayağı saçma davranıyor kvniz
bana gelip bebeğin altını oğlum değiştirmesin mahrem
bu cümleye de sadece hele hele hele denir. yani babası tabiki de değiştirecek

X