Kayınvalidem sütyen takmıyor

Sizin yataginizda yatmasi dolabinizi istedigi gibi acip giysi almasi sınır tanimamasindan esinize soyleyin uyarsin eger sizin uyarilarinizi dikkate almiyorsa. Aileleri yasantilari birbirine benzeyen kisilerler evlenmeli siz bayagi farklisiniz kayinvalidenizi boyle kabul edeceksiniz esiniz nasil onemli olan o. Size uymayan davranislari esiniz yapiyorsa daha cok problem olur kayinvalidenizin giyimi hakkinda yorum yapamazsiniz. Onun harici konularda bence haklisiniz
Evet aile yaşantılarımızda baya fark var ancak beni eşim ilgilendirir onunla çok şükür bi problemim yok. Yorumunuz için teşekkürler🙏🏻

Gerçekten bende rahatsız olurum.
Rahat giyinmek ayrı herşey ortada gezmek ayrı.
Kendi evinde birşey diyemem gitmem artık sadece.
Benim evimde uyarırım.
Aslında oğullarınında uyarması gerekir.
Gerçekten aile yapısıyla alakalı bir şeymiş mesela siz de rahatsız olacağınızı dile getirdiniz ancak beni sapkınlıkla suçlayanlar da oldu. Yetiştiğin aile tarzı vs heralde.

Gerçekten aile yapısıyla alakalı bir şeymiş mesela siz de rahatsız olacağınızı dile getirdiniz ancak beni sapkınlıkla suçlayanlar da oldu. Yetiştiğin aile tarzı vs heralde.

Sapkın olmakla ne alakası var asla öyle düşünmüyorum.
Ozaman herkes aile diye çıplak gezsin veya iç çamaşırlarını ortalık yerde bıraksın.
Tabiki rahat giyinir insanlar evde.
Ama göğüsler ortada yada ne biliyim erkekler şortla heryerleri ortada banada ters.
Bunun sapıklıkla ne alakası var🤦🏻‍♀️

Ne münasebet! Tabi ki etkilenir diye bir düşüncem yok nasıl böyle konuşabilirsiniz. Bana sadece uygun gelmiyor diye birkaç davranışını da örnekleyerek açıkladım. Rahatsızlık duyduğumu söyledim saygı çerçevesinde fikir veriniz rica ediyorum

Yahu hadi memeyi gectim fermuar cekmenin neyinden rahatsiz olup uygun bulmuyorsunuz? Bir tane mantikli bisey soyleyebilir misiniz? Annesinin elbisesinin fermuarinin cekilmesinden rahatsizlik uyandiracak asiri mantikli ne olabilir?
Biz dile getirince "ne munasebet!"oluyor ama bu rahatsizligin altinda yatan nedir kimse durduk yere biseyden rahatsiz olmaz oylesine hobi olsun diye?

Esinizin fermuar cekerken annesinin sirtini gormus olmssini dumduz dert ediniyorsunuz iste sizlik bir durum bile yok ortada

Merhabalar herkese. Bazen eş ailesinin öyle uygunsuz davranışları oluyor ve öyle rahatça yapıyorlar ki ben mi aşırı tutucuyum vs diye kendimi sorguluyorum artık anlam veremiyorum. Eşimin anne babası ayrı, annesi(49yaş) bekar 2 oğlu var 3 kişi birlikte yaşıyolardı büyük oğluyla(28yaş) ben evlendim şuan küçük oğluyla birlikte yaşıyor (26yaş). Oğullarının yanında aşırı rahat davranıyor bir mahrem yokmuş gibi mesela özellikle yazın evde hiç sütyen takmıyor incecik askılılar giyiyor yani evde giyeceği beni ilgilendirmez ama görüntü çok bariz belli oluyor bazen dışarıda bile takmıyor. Gerçekten çok rahatsız oluyorum yazın onlara oturmaya gitmek bile istemiyorum sırf bu sebepten. Ben doğum yaptığımda benim evimde tek başına kaldı eşim ve kendi annem hastanede kalmıştık, o gün de koltuğa yatak açmak yerine nevresimleri bile değiştirmeden bizim yatağımızda yatmış mesela. Pek sınır tanımıyor sürekli uyarmak gerekiyor ama gerçekten şaşırıyorum hiç mi yol yordam bilmez. Birkaç kez eşimle bizi uyandırmaya odaya girdi kapıyı tıktıklamadan uyardım da bidaha yapmadı. Bizim evde kalırken kilodunu elde yıkamış benim yatak odamdaki kalorifere asmış(evde kullanılmayan bi bebek odası var oraya da asabilir kurusun diye) aynı şekilde bizde kaldığı zaman bizim bornozlarımızdan kullanır, benim odamda giyinir dolabımı açar pijama takımı alır kendine. Hep kibarca uyarmaya çalıştım ama evinde gogusleri meydanda dolaşmasına ne diyebilirim. Bir kez de mağazaya gitmiştik beline kadar fermuarlı bir elbise denedi kabinde benim kucağımda bebeğim vardı eşime seslenip fermuarını çektirtti. Anne oğul arasındaki mahreme hiç dikkat etmiyor. Birkaç örnek vermek istedim yani 3 aylık bir bebeğim var bana gelip bebeğin altını oğlum değiştirmesin mahrem olur diyen 3 aylık bebeğin mahremini düşünen kadın niye böyle davranıyor anlamıyorum bu rahatsızlığımı eşime ya da kayınvalideme söylemeli miyim ne tavsiye edersiniz. Okuduğunuz için teşekkürler🤍

47 yaşındayım, menapozdayım, bin derece sıcakta evde sütyen takamam kimse kusura bakmasın, rahat bırakın kadını. İp askılı elbise ve sütyensizlik candır. Bunun tutuculukla da bir ilgisi yok sütyenin tarihi şurada 1930 lardan başlıyor ondan önce yoktu öyle bir çamaşır. Diğer ufak tefek konular belki konuşulabilir ama anne oğul arası mahrem dendiğinde biraz çirkin oluyor o adam annesinin vücudundan çıktı yapmayın artık

Sapkın olmakla ne alakası var asla öyle düşünmüyorum.
Ozaman herkes aile diye çıplak gezsin veya iç çamaşırlarını ortalık yerde bıraksın.
Tabiki rahat giyinir insanlar evde.
Ama göğüsler ortada yada ne biliyim erkekler şortla heryerleri ortada banada ters.
Bunun sapıklıkla ne alakası var🤦🏻‍♀️
Şort giyen erkeklerin her yerleri nasıl ortada oluyor

Merhabalar herkese. Bazen eş ailesinin öyle uygunsuz davranışları oluyor ve öyle rahatça yapıyorlar ki ben mi aşırı tutucuyum vs diye kendimi sorguluyorum artık anlam veremiyorum. Eşimin anne babası ayrı, annesi(49yaş) bekar 2 oğlu var 3 kişi birlikte yaşıyolardı büyük oğluyla(28yaş) ben evlendim şuan küçük oğluyla birlikte yaşıyor (26yaş). Oğullarının yanında aşırı rahat davranıyor bir mahrem yokmuş gibi mesela özellikle yazın evde hiç sütyen takmıyor incecik askılılar giyiyor yani evde giyeceği beni ilgilendirmez ama görüntü çok bariz belli oluyor bazen dışarıda bile takmıyor. Gerçekten çok rahatsız oluyorum yazın onlara oturmaya gitmek bile istemiyorum sırf bu sebepten. Ben doğum yaptığımda benim evimde tek başına kaldı eşim ve kendi annem hastanede kalmıştık, o gün de koltuğa yatak açmak yerine nevresimleri bile değiştirmeden bizim yatağımızda yatmış mesela. Pek sınır tanımıyor sürekli uyarmak gerekiyor ama gerçekten şaşırıyorum hiç mi yol yordam bilmez. Birkaç kez eşimle bizi uyandırmaya odaya girdi kapıyı tıktıklamadan uyardım da bidaha yapmadı. Bizim evde kalırken kilodunu elde yıkamış benim yatak odamdaki kalorifere asmış(evde kullanılmayan bi bebek odası var oraya da asabilir kurusun diye) aynı şekilde bizde kaldığı zaman bizim bornozlarımızdan kullanır, benim odamda giyinir dolabımı açar pijama takımı alır kendine. Hep kibarca uyarmaya çalıştım ama evinde gogusleri meydanda dolaşmasına ne diyebilirim. Bir kez de mağazaya gitmiştik beline kadar fermuarlı bir elbise denedi kabinde benim kucağımda bebeğim vardı eşime seslenip fermuarını çektirtti. Anne oğul arasındaki mahreme hiç dikkat etmiyor. Birkaç örnek vermek istedim yani 3 aylık bir bebeğim var bana gelip bebeğin altını oğlum değiştirmesin mahrem olur diyen 3 aylık bebeğin mahremini düşünen kadın niye böyle davranıyor anlamıyorum bu rahatsızlığımı eşime ya da kayınvalideme söylemeli miyim ne tavsiye edersiniz. Okuduğunuz için teşekkürler🤍
Bir memelerimize karışmamıştınız onda oldu :)) 31 yaşındayım sütyen takmıyorum canım isterse takıyorum kim ne diyebilir? Kaldı ki siz evde takılmamasına bile deli olmuşsunuz, bizim dışarda takmadığımızı görseniz taşlarsınız demek ki :)Oğlunun yanında sütyen takmıyor diye konu açmışsınız farkında mısınız ? Bu zihniyet çok kötü çokkkk ! tövbe estağfurullah😳

Düşüncelerinde çok haklısın. Annem hep şey derdi el haya minel iman! Haya imandadır. Evine geldiginde yatak odasi vs. Girmeye baslayinca tepkini göster. Hayayı 50 yaşındaki birine öğretemezsin çünkü.

Yahu hadi memeyi gectim fermuar cekmenin neyinden rahatsiz olup uygun bulmuyorsunuz? Bir tane mantikli bisey soyleyebilir misiniz? Annesinin elbisesinin fermuarinin cekilmesinden rahatsizlik uyandiracak asiri mantikli ne olabilir?
Biz dile getirince "ne munasebet!"oluyor ama bu rahatsizligin altinda yatan nedir kimse durduk yere biseyden rahatsiz olmaz oylesine hobi olsun diye?
Elbisenin fermuarı uzundu beline kadar kilodu belliydi bu nedenle rahatsız oldum mantıklı bulursunuz bulmazsınız siz bilirsiniz ve yazdığım gibi 3 aylık bebeğimin mahremini düşünen kişinin böyle davranması rahatsız edici geldi bu da size mantıksız gelebilir. O kadar örnek verdim kayınvalidemin yaptığı bana göre yol yordamsızlıklarını bu rahatsızlığımın altında yatan şeyi anlamanız için ama hiç anlamamışsınız . Hak vermenizi beklemiyorum yorumunuz için teşekkürler

Çok sapkın düşünceleriniz var! İnsanlara ne münasebet falan diyorsunuz da asıl size ne münasebet kaç yaşında kadın çıplak geziyor gibi triplere girmişsiniz. Evde sütyen takan kaç kişi vardır hem de yazın sıcağında? İnsanlar bir zahmet çocuğunun yanında rahat dolaşsın. Annesi fermuarını çektirdi tam bir facia zaten 🤦🏻‍♀️ Müge anlı mı izliyorsunuz, nasıl bu düşüncelere kapıldınız? Herkesin aile yapısı Farklı da sizin ailede anne baba evlatlar arasında şevkat merhamet dışında nasıl hisler var da bunları düşündünüz? Eşiniz ya da kayınvalideniz hasta olsa birbirlerine bakmayacaklar mı? Onun dışında yatağınıza yatmasından rahatsız olmakta hijyen açısından haklısınız

Bir memelerimize karışmamıştınız onda oldu :)) 31 yaşındayım sütyen takmıyorum canım isterse takıyorum kim ne diyebilir? Kimin ne haddine ? Oğlunun yanında sütyen takmıyor diye konu açmışsınız farkında mısınız ? 😳😳
Bu bir örnek, diğer rahatsız edici davranışları ile birlikte anlatıp fikir almak için konu açtım evet. Ayrıca keşke doğru okusaydınız evinde ne giydiği beni ilgilendirmiyor ancak incecik iç gösteren şeyler giyince rahatsızlık duyduğumu söyledim.

Evde sutyen takmam disari cikarkende genelde pedli yarim atlet kullanrm. Sevmiyorum sutyen... kizlarimdan mi utancam iki sene emzirdim onlari ben. Diyeceksiniz ki kız onlar, ne farkeder evlat evlattir. Fermuar noktasinda da hakszsinz oglu çeksin nolacak... ama kişişel alan noktasinda haklisinz bu konuda net bi sekilde uyarin

Şort giyen erkeklerin her yerleri nasıl ortada oluyor
Bakıyor inceliyorlar insanları çünkü. Gözleri aşina olmadığı zaman böyle dik dik bakıyorlar.
Mesela Antalyadayiz biz. Bayramda gelen insanların dışarıdan geldiğini bayram için gelmiş olduğunu yürürken bize bakışlarından çok rahat anlıyorum
Ayni şey Fethiye pandemi zamanı goc alınca yaşanmıştı. Boyle süze süze bakarlar. Yanında erkek varsa elinde yuzuk var mı diye ekstra bakarlar. Değişikler

X