Kayınvalidem sütyen takmıyor

%10000000000000

Meme uçları da çok bellidir muhtemelen. İnsanlar hiçbir yerine kapatmasa dahi meme ucunu kapatıyor, ona dikkat ediyor.

Ya kadının sorunlu olduğu çok belli de başlık sütyen olması rahatsız edici. Her şeyden çok bundan rahatsız olmuş gibi.

Asıl sorun k.v size yabancı biri ve haliyle yabancı birinin memesi,göğüs uçları falan midenizi bulandırıyor..ama çocukları için öyle değil..kimsenin donunu evimde,odamda görmek istemezdim bende

Kuru tahta demeyelim şimdi biliyorsunuz meme dokusu kiloyla, yağ dokusuyla ve genetikle alakalı eee fazla yağ dokusu olmayan insanlar ne yapsın şimdi
Şunu yazmadan geçemeyeceğim az çatlatayım seni yüzde 12 yağ dokumla 75c sutyen, 25 beden jean giyiyorum. Olabiliyor yani. Ama sen 1.70 ve üzeriysen daha fit durursun o ayrı

Penye sütyen demişler inanılmaz bir şey. Sütyen eve girilir girilmez çıkarılıp atılan sonra oh denilen şey değil midir ya? Benim şu hayattaki en rahatlatıcı anlarımdan biri sütyeni çıkarma anıdır.

Kayinvalide de 3 aylık bebek için babası altını değiştirmesin mahrem muhabbeti yapmış. Sanki o çok farklı. Daha kötü bence hatta.
Değil eski kadin sonuçta. Biz hatta üniversite okurken öyle bir muhabbet yapmıştık. Çocuk bakımı ortak olmalı diye. 20 yıl öncesi. Kızın biri erkek çocuk olursa olabilir ama kız bebeğin altını nasıl değiştirecek olmaz falan demişti. Su an konu sahibinin kayınvalidesinin yaş grubundakilere sorsan en az yüzde 70 aynı fikirdedir zaten

Evet ya ben de giymiyorum evde. Çok çok giymem gerekirse penyeya benzer ama yarım atlet gibi altı daha serbest bir iki tane iç giyim var onu giyiyorum.

Ay yorumlar beni benden aldı ya. Bir arkadaşın da dediği gibi herhalde her yerde memintolara özgürlük diye gezenler max B cup diye düşünüyorum. Arkadaş özellikle dar penye tişörtlerle sıfır kolla falan büyük meme nasıl görünüyor farkında mısınız? Bu oğlundan ya da cinsiyetten bağımsız bir şey bi kadın olarak ben de kayınvalidemde görmek istemem öyle lıngır lıngur sallanan memeyi bilmiyorum kadının diğer hareketleri de zaten umarsız davrandığını gösteriyor, konu sahibini haksız bulmadım

Yalnız oğlu artık bebek değil koca adamla bebeklik halini kıyaslamaniz biraz saçma olmuş herseyin bir sınırı var olmali da biz öyle gördük. Rahat takılmak istiyorsa sutyen takmak istemiyorsa evinde kalsın.isine gelince hassas işine gelmezse hassasiyet yok

Valla ben birinci dereceden yakın akrabalarımın yanında ailemin yanında rahat gezerim. Gelin hanım için sütyen sıkıntısına da katlanamam. Kusura bakmasın.
Çıplak gezmiyoruz herhalde. İçime çamaşır giyip gitmediğim kimseyi bağlamaz benden başka

Aslında konuda da yazdım diğer yazdıklarımı uyarabiliyorum kendim çözebiliyorum ama bu konuyu çözemiyorum bu nedenle başlık bu yani
Acaba kv ye şu göğüs ucu kapatan şeylerden mi alsan veya Penti'nin hiççamaşırı diye satılan sutyenlerinden alsan? " Kendime alırken sana da almak istedim. Bunlarla her kıyafeti rahatça giyiyorum. Çok rahat ediyorum." dersin.

Üç kuruşluk donunu oğlu ve gelinin yatak odasında kurutuyorsa,dolapları izinsizce açıyorsa sütyensiz olması onun vurdum duymaz olduğunu gösterir.
Memiklere özgürlük değil bu,evinde tek başınayken her şekil giyinsin,evde birleri varken biraz dikkat lütfen.
Linçleyin benide bekliyorum.

Içini göğüslerini göstermeyecekse sutyen takmiyabilir
Evde yalnızdır takmaz olabilir

Ama içini gösteriyorsa ince askılardan eğilip kalktıkça göğüsler meydandaysa

Bide büyükse ve evde oğlu varsa alışmayan için tuhaf garip olur

O memeler büyüttü sütünü emmi demekte ne bileyim
Belli bir yasa gelmiş koca adamın yanında tuhaf olur

Ha aile düzenleri alışkanlık varsa yadırgamazlar

Zaten kv normal biri değil düşünceli ince fikirli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…