Kayınvalidem sütyen takmıyor

+++++++++
Katildigim tek yorum, diger yorumlarda kadinin memesi kiyafet konu bambaska yerlere gitmis. Kadin bariz cahill ama yapacak bir sey yok iste.

Kuru tahta demeyelim şimdi biliyorsunuz meme dokusu kiloyla, yağ dokusuyla ve genetikle alakalı eee fazla yağ dokusu olmayan insanlar ne yapsın şimdi

Oldukça sapkin bir düşünce yapınız var

Ay insanlar mı tuhaf oldu ne oldu ben anlamıyorum artık. Annemden gelen nem kokusu, babamın bize gelmesi, kaynanamın sütyeni, kaynımın donu, eltimin atleti üzerinize vazife olmayan hiç bitmeyen dert silsilesi .. İnsanları rahat bırakın lütfen.

Şimdi bunu söylediğim için linç yiyeceğim ama, ben de kadın bile olsam başka bir kadının belirgin meme uçlarını, zıp zıp memelerini görmek istemem yani. Herkes ne kadar memelere özgürlük, o cinsel bir organ değil vs dese de ben bir kadın olarak edep adap dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Pedagoglar belirli yaştan sonra kız ve erkek çocukların odalarının ayrılması gerektiğini söylüyorlar mesela o zaman onlara da kafa tutalım, ne ima ediyorsunuz siz kardeş onlar sapkın düşüncelere sahipsiniz diye.
Bir de memeye değil yüzüne bakın diyen olmuş, o zaman kıyafet neden giyiyoruz amacı nedir, herkes çıplak gezsin yüzümüze bakalım.
Kadının kendi evinde tek başına ne giydiği kimseyi ilgilendirmez ama ben çocuğumu emzirirken kendi annem, kayınvalidem, görümcelerim, teyzelerim kimseyi sokmuyorum odaya, çünkü benim memelerimi kimse görmek zorunda değil, ben kendim de bundan rahatsızlık duyuyorum.
Bazı anneler oğullarıyla gereken mesafeyi koruyamıyor, konu sahibi bundan rahatsız olmuş. Bu kız çocuk baba için de rahatsız edici, anne oğul için de öyle.
Hastalık vs durumlar hariç, ama nasılsa ben doğurdum ben emzirdim diye sere serpe dolaşmaya gerek yok.
Herkesin fikri kendine.
Konu sahibi bence bunu düzgün bir dille eşinle konuşmalısın, tabii kendi bunlardan rahatsız olmadığına göre bu şekilde alışmış ve normal geliyor fakat senin bakış açınla belki seni anlayabilir.

Kesinlikle hiç bir hakaret içerikli mesajı yok, aksine kendisine hakaret edildi. Neden ceza almış anlamadım ben de. Gayet düzgün cevapları var, hanımefendi diye hitap ediyor herkese.
Bende onu anlamadım. Polemiğe girmek ban sebebi mi onu merak ettim.

Konu sahibi banlanmış. Biriyle tartismaya girince de mi banlanılıyor.?Hakaret olmasa bile
Polemiğe girmek, üslupsuz yazmak, hakaret etmek, küfürlü içerik, aşağılama vb yasaktır ve evet karşılıklı bir tartışma varsa ve tartışma uzuyorsa polemiğe giren kişiler banlanır.

Sizin yatağınızda yatması odanızı rahatça karıştırması gibi konularda haklısınız lakin! Südyen konusu sizi ilgilendirmez ! Ben de südyen kullanmam sevmem rahat edemem . Dışarıda da kullanmam ona göre göğüs kapatıcı kullanırım. Lakin evde babamın kardeşimin yanında filan gayet südyensiz dururdum tshirt askılı ile filan. Buna laf edecek sapık kafalı gelinin de alnını karışlarım. Bebek ve mahrem konusunda da kayınvalideniz sapık . Gelin kaynana müthiş zihinler

Bütün kaynanaların çok sevilmesi gerekiyor bu mantıkla.
Onların da derdi kendi kocalarıyla bunun farkına varamadıkları için kaynanaya yansıtıyorlar. Kaynanan iyiyse kocan da iyi olur, sütyensiz memesini değil odaya destursuz dalmasını dert edersin misal. Kaynana epey gençmiş bu arada maşallah

Kendi külodunu, yer yokmuş gibi oğlunun-gelininin yatak odasına asan, onların bornozunu, nevresimini kullanan, gelinin dolabını açıp giyinebilen bir kayınvalide sütyensiz gezerken de iticidir, rahatsız edicidir eminim.
Bebek için söylediğine yorum dahi yapamıyorum.

Linçlemedim konu sahibini
Çünkü kayınvalide gözümde "normal bir kadın" olarak canlanmadı.
Bu kadar rahatlık terbiyesizliktir, cahilliktir.
İncecik kumaştan ip askılı badi giyip sutyen takmıyorsa, bir de büyük göğüslü ise, eğilip kalktıkça vs hoş olmaz.
O çocukları emzirmiş büyütmüş olabilir, kendi bedeninin mahremiyeti var neticede.
Bu sapkınlık değil. Özel olmak.
Her haliyle aşırı rahat olan bir kadın bu besbelli.
Sıcakta hiçbirimiz takmıyoruz zaten, ona laf eden olamaz.

Benim gözümde canlanan profilde ne yaptığını bilmeyen ve kişisel, özel alan tanımayan bir kadın profili ve gayet rahatsız edici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…