Kayınvalidem sütyen takmıyor

Ay vallahi yordunuz biri çıkıp normal değil dedi zatem hanımefendi ama ben koşa koşa annesinin giyimine müdahale ettirmeye gitmedim genele bakıyorum şu saçma varsayımlarınızı bir kenara atın

Genel dediğiniz nedir hanım efendi? Bir tutturmuşsunuz ben genel diyorum. Yazdığınız konuda gayet detay var ama? Bence siz bu saçma kafa yapısını bir kenara bırakın. Size kayın validenin nasıl giyinip gezdiğinden mesela? Önce kendinizi yetiştirip geliştirin.

Konu başlığınız meme olduğu için hangi olaya daha fazla önem verdiğiniz anlaşıldı. Ben de eleştirimi ona yaptım zaten. Kaldı ki sadece ben değil birçok üye arkadaş da bunu yazmıştır eminim. Eğer rahatsızlığınız kvnizin mahremiyete dikkat etmemesiyse konu başlığı sadece meme olarak kalmamalı.
Soru işaretini arka arkaya bu kadar fazla kullanmak da yazı dilinde yanlıştır,onu da söylemiş bulunayım.

Evet meme konu başlığıyla çok güzel genele bakıyor. İnsan kendisi neyi ne amaçla yazdığını bilmez mi? Konu orada duruyor işte.

Konu başlığınız meme olduğu için hangi olaya daha fazla önem verdiğiniz anlaşıldı. Ben de eleştirimi ona yaptım zaten. Kaldı ki sadece ben değil birçok üye arkadaş da bunu yazmıştır eminim. Eğer rahatsızlığınız kvnizin mahremiyete dikkat etmemesiyse konu başlığı sadece meme olarak kalmamalı.
Soru işaretini arka arkaya bu kadar fazla kullanmak da yazı dilinde yanlıştır,onu da söylemiş bulunayım.
Kvyi uyarıp çözdüğüm konular çünkü diğerleri onlardan da bahsettim zaten ama çözemediğim diğer konudan fikir almak için onu detaylandırdım ne var yani

Genel dediğiniz nedir hanım efendi? Bir tutturmuşsunuz ben genel diyorum. Yazdığınız konuda gayet detay var ama? Bence siz bu saçma kafa yapısını bir kenara bırakın. Size kayın validenin nasıl giyinip gezdiğinden mesela? Önce kendinizi yetiştirip geliştirin.
Genel yazılanlardan bahsediyorum biri çıkıp normal değil dese gidip kv giyimine müdahale edeceksiniz demişsiniz ya bende diyorum ki normal değil diyenler oldu ancak ben genel yazılanlara bakıyorum bana hak verenler de oldu diye koşa koşa gidip kv giyimine müdahale etmem diyorum bi anlamadınız gitti

Kvyi uyarıp çözdüğüm konular çünkü diğerleri onlardan da bahsettim zaten ama çözemediğim diğer konudan fikir almak için onu detaylandırdım ne var yani

Neyin fikri arkadaş. Herkes bireyseldir. Kaynanamın memelerinin serbest olması normal mi? Sana ne, Bana ne..
Sorup fikir almaya çalıştığınız şey bir kimsenin özgürlüğü, kendi kararları, yaşam tarzı.

Genel yazılanlardan bahsediyorum biri çıkıp normal değil dese gidip kv giyimine müdahale edeceksiniz demişsiniz ya bende diyorum ki normal değil diyenler oldu ancak ben genel yazılanlara bakıyorum bana hak verenler de oldu diye koşa koşa gidip kv giyimine müdahale etmem diyorum bi anlamadınız gitti

Tamam iyi müdahale etmeyeceksiniz anladım.
Peki ne yapacaksanız aldığınız fikirler doğrultusunda?
Çok rahatsız olduğunuz için merakımdan soruyorum yanlış anlamayın.

Tamam işte siz detaylanrıdınız ben de kendi yorumumu detaylandırdım. Kız bebeğin altını baba değiştirebilir, kvnizin fermuarını oğlu çekebilir kıskançlık yapılmamalıdır, kvniz evde sütyensiz gezebilir bir sorun yaşanmaz,evde babanız falan yoksa tabii. Ve elbette başkalarına ait eşyalar kullanılmamalı,odalara izinsiz dalınmamalıdır. Ayrıca bunlara rağmen yine de kvniz cahil bir kadın, aynı zamanda da çok uyanık,oğlu iş yapmasın istiyor,sizin de kıskandığınızın gayet farkında olduğu için bele kadar açık elbise giyip sizi delirtiyor.

Neyin fikri arkadaş. Herkes bireyseldir. Kaynanamın memelerinin serbest olması normal mi? Sana ne, Bana ne..
Sorup fikir almaya çalıştığınız şey bir kimsenin özgürlüğü, kendi kararları, yaşam tarzı.
Ay fikir almak için konu açtım şimdi de onun hesabını mı vericem yok neyin fikri yok bireysellik vs ne uzattınız be

Tamam işte siz detaylanrıdınız ben de kendi yorumumu detaylandırdım. Kız bebeğin altını baba değiştirebilir, kvnizin fermuarını oğlu çekebilir kıskançlık yapılmamalıdır, kvniz evde sütyensiz gezebilir bir sorun yaşanmaz,evde babanız falan yoksa tabii. Ve elbette başkalarına ait eşyalar kullanılmamalı,odalara izinsiz dalınmamalıdır. Ayrıca bunlara rağmen yine de kvniz cahil bir kadın, aynı zamanda da çok uyanık,oğlu iş yapmasın istiyor,sizin de kıskandığınızın gayet farkında olduğu için bele kadar açık elbise giyip sizi delirtiyor.
Siz konuyu çok yanlış anlamışsınız elbise bele kadar açık bile değildi ya neyse kime ne anlatıyorum teşekkürler yorumunuz için iyi günler

Penye sütyen diye birşey var canım.sanki öyle bir anlatiyorlar ki her sütyen demirler içinde, kocaman kalıplı.pijama kadar rahat.b8r sütyenle de sıcak konusunda şahtın şahbaz olmazsın yani.gayet de işlevini görüyor.tutuculukla alakası var.ben gezemem mesela babamın yanında.bizim aile tutucu evet.başka ne tutuculukla alakalı olacak? Vücudundan çıktı diye birbirleriyle duşa girsinler oldu olacak? O tarz konularda da başka sorunlar konuşuluyor yani.kimse normal karşılamıyor.tamam senin düşünce yapında normaldir de dediklerin çok saçma.
Penye çamaşırların varlığından haberdarım ve giymiyorum, giymeyeceğim, asla giymem😂 gençliğimde de giymedim. Sıkıntı veriyor içeriği ne olursa olsun. Askılı pamuklu elbiselerimle gayet mutluyum ben. Birlikte duşa girmek gibi uç örneklerle konuyu saptırma bence, hiç bir çocuk ebeveyninin fermuarını çekmekten ya da onu sütyensiz görmekten tahrik olmaz. Ebeveynlerle çocuklar arasında başka türlü bir ilişki var bunu sadece çıplaklığa dayandıramazsın. Mesela babamla yaşarken 11 yaşımdayken felç geçirdi rahmetli, ikimizdik başka kimse yoktu ben baktım. Altını da değiştirdim, banyosunu da yaptırdım, fizik tedavi egzersizlerini yaptırdım. Yürümeye başlayana kadar her işini ben gördüm. İlk sütyenimi de babamla aldım, regly olduğumda babama gittim sordum, yoktu danışacak annem. Noldu birbirimize mi hallendik. Ha insan hayatında edep denen bir kavram var ama edeple insanlık hallerini ayırmak lazım, hele de menapozdaysan🤭 o yüzden sen saçmalama lütfen

Merhabalar herkese. Bazen eş ailesinin öyle uygunsuz davranışları oluyor ve öyle rahatça yapıyorlar ki ben mi aşırı tutucuyum vs diye kendimi sorguluyorum artık anlam veremiyorum. Eşimin anne babası ayrı, annesi(49yaş) bekar 2 oğlu var 3 kişi birlikte yaşıyolardı büyük oğluyla(28yaş) ben evlendim şuan küçük oğluyla birlikte yaşıyor (26yaş). Oğullarının yanında aşırı rahat davranıyor bir mahrem yokmuş gibi mesela özellikle yazın evde hiç sütyen takmıyor incecik askılılar giyiyor yani evde giyeceği beni ilgilendirmez ama görüntü çok bariz belli oluyor bazen dışarıda bile takmıyor. Gerçekten çok rahatsız oluyorum yazın onlara oturmaya gitmek bile istemiyorum sırf bu sebepten. Ben doğum yaptığımda benim evimde tek başına kaldı eşim ve kendi annem hastanede kalmıştık, o gün de koltuğa yatak açmak yerine nevresimleri bile değiştirmeden bizim yatağımızda yatmış mesela. Pek sınır tanımıyor sürekli uyarmak gerekiyor ama gerçekten şaşırıyorum hiç mi yol yordam bilmez. Birkaç kez eşimle bizi uyandırmaya odaya girdi kapıyı tıktıklamadan uyardım da bidaha yapmadı. Bizim evde kalırken kilodunu elde yıkamış benim yatak odamdaki kalorifere asmış(evde kullanılmayan bi bebek odası var oraya da asabilir kurusun diye) aynı şekilde bizde kaldığı zaman bizim bornozlarımızdan kullanır, benim odamda giyinir dolabımı açar pijama takımı alır kendine. Hep kibarca uyarmaya çalıştım ama evinde gogusleri meydanda dolaşmasına ne diyebilirim. Bir kez de mağazaya gitmiştik beline kadar fermuarlı bir elbise denedi kabinde benim kucağımda bebeğim vardı eşime seslenip fermuarını çektirtti. Anne oğul arasındaki mahreme hiç dikkat etmiyor. Birkaç örnek vermek istedim yani 3 aylık bir bebeğim var bana gelip bebeğin altını oğlum değiştirmesin mahrem olur diyen 3 aylık bebeğin mahremini düşünen kadın niye böyle davranıyor anlamıyorum bu rahatsızlığımı eşime ya da kayınvalideme söylemeli miyim ne tavsiye edersiniz. Okuduğunuz için teşekkürler🤍
Yani anne oğul neden mahrem olsun ki çıplak dolaşmıyor sonuçta sütyen takıp takmamak bence onun kararı… sizin evinizdeki bazı davranışları örneğin odanıza kapıyı çalmadan girmesi falan tabi ki sizi rahatsız edebilir uyarmak hakkınız ama sütyen konusunda size katılmıyorum kaç yaşında kadın belli ki rahatsız oluyor

Ay fikir almak için konu açtım şimdi de onun hesabını mı vericem yok neyin fikri yok bireysellik vs ne uzattınız be

Veremezsin ki.

Çoğu yorum yapan üye hemfikiriz çünkü.

Kaynanayı kıskanan da gördük elhamdülillah.

Herkese aynı cevap ben genel diyorum, siz konuyu çok yanlış anlamışsınız.

He canım bunca insan yanlış anladık biz.

Odanıza giren, yatağınıza yatan, odanızda külot kurutan kadının sutyensiz gezmeyi edebiyle yaptığını hiç sanmıyorum. Oğluna iş yaptırmak sözkonusu olunca mahrem bilen (bahane eden) kadının kendi rahatından taviz vermemesi ayrıca enteresan. Ama yapabileceğin bir şey yok tabii

Veremezsin ki.

Çoğu yorum yapan üye hemfikiriz çünkü.

Kaynanayı kıskanan da gördük elhamdülillah.

Herkese aynı cevap ben genel diyorum, siz konuyu çok yanlış anlamışsınız.

He canım bunca insan yanlış anladık biz.
Neden konu açtığımın hesabını size neden veremiyim yada neden veriyim ahahahhaha ya iyi günler iyi günlerrr

Sütyen dışındaki konularda çok haklısınız ama kadının memeleri ya da oğluna fermuar çektirmesi sizi ilgilendirmez.
İncecik, içimi direkt gösteren bir şey giymediğim sürece babamın yanında sütyen giymiyorum. Eşim bana bu konuyla ilgili uyarıda bulunsa kendi zihniyetini, ablalarına, annesine ne gözle baktığını sorgularım.
Ablası eşimin yanında bebeğini emzirirdi mesela. Bu da mı ayıp size göre?

Odanıza giren, yatağınıza yatan, odanızda külot kurutan kadının sutyensiz gezmeyi edebiyle yaptığını hiç sanmıyorum. Oğluna iş yaptırmak sözkonusu olunca mahrem bilen (bahane eden) kadının kendi rahatından taviz vermemesi ayrıca enteresan. Ama yapabileceğin bir şey yok tabii
Ay beni anlayan biri . Sütyen takmazsa takmasın da inanın ki takmayınca ona uygun giyinmiyor rahatsız hissediyorum ama dediğiniz gibi yapabileceğim bir şey yok yani

Ay beni anlayan biri . Sütyen takmazsa takmasın da inanın ki takmayınca ona uygun giyinmiyor rahatsız hissediyorum ama dediğiniz gibi yapabileceğim bir şey yok yani
Büyük memeli bir kadın olarak takmadığımı düşünemiyorum. Sana karşı çıkanlar b cuptan yukarı değildir, herkesi de kendileri gibi sanarlar. Bazı arkadaşlarım var kuru tahta, dolgulu takıyor. Takmasa anlaşılmaz bile. Ama yukarıda yazdığım bazı davranışlarına bakarak senin kv öyle estetik görüntüsüne güvenerek çamaşır kullanmadığını sanmıyorum

Sütyen dışındaki konularda çok haklısınız ama kadının memeleri ya da oğluna fermuar çektirmesi sizi ilgilendirmez.
İncecik, içimi direkt gösteren bir şey giymediğim sürece babamın yanında sütyen giymiyorum. Eşim bana bu konuyla ilgili uyarıda bulunsa kendi zihniyetini, ablalarına, annesine ne gözle baktığını sorgularım.
Anlıyorum bende sorgularım ancak dediğiniz gibi giyiniyor tam olarak incecik ve içi belli oluyor ben bir kadın olarak rahatsız hissediyorum yoksa banane naparsa yapsın
Ablası eşimin yanında bebeğini emzirirdi mesela. Bu da mı ayıp size göre?
Hayır neden ayıp olsun bebeği emzirmekle dediğim konunun asla bi alakası yok ayıp gördüğüm şey sütyen takmayıp ince belli edecek şekilde giyinmek rahat davranmak bu şekilde dışarı da çıkmak bana garip geliyor konu bu

X