KASIM 2024 TÜP BEBEK YAPTIRANLARIN PAYLAŞIM ALANI 🫄🤱👶

Herkese merhabalar, hepinizin tedavisi hayırlı olsun Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah tüm isteyenlere
Bende ekim sonu gibi transfer olacağım hayırlısıyla inşallah
Özeldemi yapılıyor işleminiz tahminen nekadar tutuyor bende aşılama oldum özelde tutmazsa tüp bebek istiyorum fiyat bilgisini merak ediyorum

55 bini buldu yaklaşık olarak

Çokmuş gerçekten devlet çocuğu olmayanlara belli bir indirim yapıyor die duydum aşılama yapılırken bizde bu indirimden yararlandık iğneleri çok ucuza almıştık tüp bebektede geçerlimi acaba
Şöyle onun şartları var eger devletteki şartları karşılıyorsanız devletin indiriminden faydalanabilirsiniz, ayrıca ilaç için de indirim uygulanıyor raporlu olunca

Şöyle onun şartları var eger devletteki şartları karşılıyorsanız devletin indiriminden faydalanabilirsiniz, ayrıca ilaç için de indirim uygulanıyor raporlu olunca
Cuma günü gidicem doktoruma bakalım hem aşılama sonucuna bakıcaz tutmadıysa eğer 2.aşılamayı olmadan direk tüp bebek istiyorum daha kesin detayları konuşucam Allahım bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah

Devlette tüp bebek tedavisine rapor çıkarmak için 2 aşılama şartı isteniyor, sgk 900 gün prim 3 yıl evlilik şartı ve daha önce yaşayan çocuğun olmayacak, bu şekilde rapor çıkarılıyor ilaçların da yüzdesini eczaneye ödeniyor daha detaylı bilgi için üniversite hastanesiyle görüşün isterseniz ya da arayıp öğrenin.
İnşallah tedaviniz pozitif çıkar bunlara gerek kalmaz

Devlette istemiyorum özelde yaptırmak istiyorum bugün sordum hastaneye 3 yıllık evlilik olmadığı için karşılamıyorlar maalesef inşallah testim olumlu çıkar Allah isteyen herkese versin

Devlette istemiyorum özelde yaptırmak istiyorum bugün sordum hastaneye 3 yıllık evlilik olmadığı için karşılamıyorlar maalesef inşallah testim olumlu çıkar Allah isteyen herkese versin
Sgk ile anlaşmalı hastanelerde rapor geçerli oluyor, çoğu hastane raporu kabul etmiyor.
İnşallah pozitiftir nerde tedavi görüyorsunuz

Merhabalar öncelikle.Rabbim isteyen herkese nasip etsin InsaAllah hepimize.
Evet tup bebek tedavisine başladım bu ay hastaneye ödeyecek olduğumuz miktar 60 bin tl ama bunun için de yapılan tahliller filan yok. Ayrıca ilaçlar içinde ortalama 25 30 bin TL filan vermiş olacağız.

Merhaba, ben de 19unda tedaviye başladım, transfer Kasım’a sarkar diye tahmin etmekteyim. İlk denememiz bizim, şuan için tek yaptığım şey günlük 225lik gonal f kullanmak. Onun dışında yaptığım bir şey, kullandığım bir ilaç yok. Yarın ilk kontrolüm var. Hakkımızda hayırlısı olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…