2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben pilatese 31. haftada başladım hala da devam ediyorum. Haftada iki akşam online derse katılıyorum gerçekten iyi oluyor. Şimdiye kadar 9 kilo aldım biraz fazla gibi ama olan oldu 😅

maşallah canım bende kilo almadım ama zorlanıyorum çalışıyorum sabah 6 da uyanıyorum akşam 7 de eve giriyorum 2-3 vesait ulaşım aradı değiştiriyorum beni zorluyor malesef ki

3 kilo aldım ben de 24. Haftadan sonra almadım sadece onu yazmaya çalışmıştım😅 bugün dr a gittik 1800 gr olmuş bebem 32+2 idi. Bana az geldi ben 2 kg olmuştur diyordum dr normal dedi.

Ya haklısınız mutlaka zordur ama o rahatlamaya değiyor gerçekten ben de çok koşturuyordum ama ne kadar koştursam da akşam 1 saat aralıksız yürümeye çalışıyorum en sonunda yorulmuyorsun ağrıların geçiyor gibi geliyor bana

3 kilo aldım ben de 24. Haftadan sonra almadım sadece onu yazmaya çalışmıştım😅 bugün dr a gittik 1800 gr olmuş bebem 32+2 idi. Bana az geldi ben 2 kg olmuştur diyordum dr normal dedi.

Ya haklısınız mutlaka zordur ama o rahatlamaya değiyor gerçekten ben de çok koşturuyordum ama ne kadar koştursam da akşam 1 saat aralıksız yürümeye çalışıyorum en sonunda yorulmuyorsun ağrıların geçiyor gibi geliyor bana
Yürüyüş çok önemli zaten ama pilates hareketleri de bölgeyi öyle güzel hareket ettiriyorki. Benim katıldığım grupta doğuranlar var herkes iyiki egzersizleri yapmışım diyor

X