2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amiin inşallah🥹 bugün dr a gittim prensesin keyfi yerinde açılma sancı hiç bir şey yok😅 bakalım bekleyeceğiz🥹
Canım benim seninle aynı gidiyor ben de de henüz bişey yok ama artık hareket değilde kasilmalari güçlendi bir yere toplanıyor ve canımı acitiyor gün boyu karnimda bı toplanma var doktora haftaya kadar dogurmazsam gidecem bakalım bana perinatolog detaylı ultrason zamanı bu bebek 11 temmuz en geç gelir demişti bakalım çok az kaldi

Canım benim seninle aynı gidiyor ben de de henüz bişey yok ama artık hareket değilde kasilmalari güçlendi bir yere toplanıyor ve canımı acitiyor gün boyu karnimda bı toplanma var doktora haftaya kadar dogurmazsam gidecem bakalım bana perinatolog detaylı ultrason zamanı bu bebek 11 temmuz en geç gelir demişti bakalım çok az kaldi
Ayy bende kasılma falan da yok ya da ben anlamıyorum😅 normal devam ediyor işte tekme de atmasa ayy bugün çok yedim dicem😂 bir de bugün yanlışlıkla sırtüstü yatmışım o zaman ağrıdı o kadar😅 bakalım 39. Haftada gelir ya bence demişti dr belki haftaya gelecektir😅

Kızlar selam bir tavsiye ile geldim bebeğim göğsümü almadı çünkü hastahanede şırınga ve biberonla beslendi sonrada beni istemedi çok kavga ettik ama yok en son çareyi silikon meme ucunda buldum Allah bunu icat edenden razı olsun şimdi nasıl tutuyor mutlaka alın aldırın derim pişman olmazsınız

Kızlar selam bir tavsiye ile geldim bebeğim göğsümü almadı çünkü hastahanede şırınga ve biberonla beslendi sonrada beni istemedi çok kavga ettik ama yok en son çareyi silikon meme ucunda buldum Allah bunu icat edenden razı olsun şimdi nasıl tutuyor mutlaka alın aldırın derim pişman olmazsınız
Aynı şeyleri yaşamışız 36 haftada doğan kızım şırınganın akışkanlığına alışıp mememi reddetti ilk doğumum meme ucumda pek yoktu hastane silikon meme ucu verdi ama sertti yinede kızım meme ucuyla biraz biraz emince eşim gidip ebebekte bulduğu markaları almış , en çok lansinoh yumuşak geldi bize, 21 günlük olduk onunla devam ediyoruz , siz hangi markayı kullanıyorsunuz

Selam kızlar 24.06.2024 te ikizlerimi kucağıma aldım yazamadım giripte bir türlü birbirimize adapte oluyoruz bebişlerle sizler nasılsınız ☺️❤️
Maşallah ne güzel sağlıkla almışsınız kucağına Allah uzun güzel ömürler versin bende dogurdum 27 de bizde bebekten çok abisiyle ilgileniyoruz malum üstüne kuma gelmiş havasında😁

Selam bende doğum yaptım 1 haftalık oldu önce suni sancıyla denedim normal doğumu ama gelmedi verilen ağrıyı hissetmedim daha sonra sezeryana girdim çok şükür kızım dünyaya geldi. 3100gr la ama gerçekten sezeryan biraz zor geldi bana sezeryan olanlar belde orta kısmında zonklama gibi arada gelen Bi ağrı hissediyormusunuz bide göğüs yarası olan var mı herhangi bişey önerir misiniz.

Selam bende doğum yaptım 1 haftalık oldu önce suni sancıyla denedim normal doğumu ama gelmedi verilen ağrıyı hissetmedim daha sonra sezeryana girdim çok şükür kızım dünyaya geldi. 3100gr la ama gerçekten sezeryan biraz zor geldi bana sezeryan olanlar belde orta kısmında zonklama gibi arada gelen Bi ağrı hissediyormusunuz bide göğüs yarası olan var mı herhangi bişey önerir misiniz.
Merhaba öncelikle hayırlı olsun maşallah sağlıkla büyütün kızınızı 😊 kaç haftalık doğum yaptınız ? Ben henüz doğum yapmadım bekliyorum ama göğüs ağrısı için birçok öneri aldım herkeste farklı şeyler işe yarıyor gördüğüm kadarıyla gümüş kapak , garmastan pomad krem aldım ,anne sütü ile silip göğüsü havasız bırakmamak ve temiz tutmak ,doğru emzirme tekniği uygulamak gibi burada tecrube edenlerde yazarlarsa benimde doğum sonrası daha kötü olacak gibi erkenden başladı çünkü sizlamaya Allah kolaylık versin hepimize

Merhaba 24 haziranda doğum yaptım bnde göğüsümün biri çatladı kanadı sürdüğüm anda iyileştiren tek şey lansinoh krem ve gümüş kapak oldu onlar olmasa maffolurdum denersen inşallah iyi gelir sanada

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Ayy ben de 19 unda doğum yaptım başıma gelmeyen kalmadı😅 epidurali 6 kere deneyip yapamadılar sonra omurilik sıvısında kaçak oldu 1 hafta hastanede yattım çok kötüydü ama geçti. Şimdi bebemle mutluyuz huzurluyuz bir gaz sıkıntımız var poposuyla sıkıntısı var memeden çıkarıyor sinirini onun haricinde iyiyiz😅 siz gaz için ne yapıyorsunuz

Ayy ben de 19 unda doğum yaptım başıma gelmeyen kalmadı😅 epidurali 6 kere deneyip yapamadılar sonra omurilik sıvısında kaçak oldu 1 hafta hastanede yattım çok kötüydü ama geçti. Şimdi bebemle mutluyuz huzurluyuz bir gaz sıkıntımız var poposuyla sıkıntısı var memeden çıkarıyor sinirini onun haricinde iyiyiz😅 siz gaz için ne yapıyorsunuz
Yaa maşallah 🤩bende 19 unda doğum yaptım gece suyum geldi çok sıkıntılı bir süreçti geçti çok şükür gaz sıkıntısı başladı bir haftadır acı çekiyor resmen kıvranıyor elma yağı veya defne yağı ile ayaklarına masaj yapıyorum bacak hareketleri yaptırıyorum karnına masaj yapıyorum çok işe yariyormu bilmiyorum ama her çocukta etkisi aynı olmuyor malesef kontrole götürecegim bakalım belki doktor tavsiyede bulunur bu şekilde uykuya gecmeside zor oluyor kucağımda uyuyor bırakınca hemen uyanıyor

Yaa maşallah 🤩bende 19 unda doğum yaptım gece suyum geldi çok sıkıntılı bir süreçti geçti çok şükür gaz sıkıntısı başladı bir haftadır acı çekiyor resmen kıvranıyor elma yağı veya defne yağı ile ayaklarına masaj yapıyorum bacak hareketleri yaptırıyorum karnına masaj yapıyorum çok işe yariyormu bilmiyorum ama her çocukta etkisi aynı olmuyor malesef kontrole götürecegim bakalım belki doktor tavsiyede bulunur bu şekilde uykuya gecmeside zor oluyor kucağımda uyuyor bırakınca hemen uyanıyor
Aa ne güzel aynı gün doğmuşlar🤓Benim de öyle bugün ilk defa gaz damlası verdim bakalım nasıl olcak. 2 gündür ekstra kötü çocuğum dayanamıyorum artık

X