KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar merhaba, ben de bu ay doktor kontrolü ile yumurta takibi yaptırmaya karar verdim. Mayıs ayında kalp durması sonucu bir düştüğüm var, 6 aydır bir daha gebelik elde edemedim, bu yorumu görünce de yazmak istedim.

Naçizane insan anne olmak istedikten sonra bunun erken ya da geç olup olmayacağının kişiden kişiye değişebileceğini düşünüyorum, ben 28 yaşımdayım. Düşükten sonraki 6. Ayda geçen hafta gittiğim bir doktor bana ‘ daha yaşın çok genç git gez dolaş senin sorunun rahimde değil senin sorunun kafada, bu stresten kurtulmazsan çocuğun olmaz’ dedi.
O zaman ağladım zırladım ve bu bana çok iyi geldi evet ya dedim yaşım genç, gidip gezip tozup hayatımı yaşayacağım bebek fikrini bir süre aklımdan atıyorum dedim, geldim eşimle de paylaştım hatta. Doktorum söyledikleri o an için iyi geldi çünkü eğer böyle yaparsam sorundan kaçmış okuyordum oh mis.

Ama sabah kalktığımda içimdeki anne olma isteğinin istemsizce ve daha da katlanarak arttığına şahit oldum. O nedenle 23 yaşında biri canı gönülden anne olmak isteyebilir, 40 yaşındaki insan çocuk sahibi olmayı asla düşünmeyebilir ve ben bugünkü aklımda bunu hiç yadırgamam.

Hepimizin sağlıklı hayırlı gebelikleri olur inşallah, bir önceki ayda yumurtam çatlamamıştı o yüzden adet olmayı bekliyorum, A R Y A sen Adetinin kaçıncı günü gittin doktora?

Hayırlı olsun canım Allah sağ salol kucağına almayı nasip etsin

Canım iğnenin etkisi geçene kadar o ağrı devam ediyor

Kızlar yorumunuz nedir acaba. BAT tarihim 4 Kasım klasik kaset test yaptım. Heyecan yapmak istemiyorum ama sizde ikinci çizgiyi görüyor musunuz? Bu arada testi öğleden sonra yaptım
Eki Görüntüle 2943507
Süper gebelik var canım hemen kan testi yaptır bence bende oğlumu böyle öğrenmiştim

Çok teşekkür ederim canım inşallah pozitiftir kan testi yaptırmadan emin olamıyorum. Ben ovulasyon testi yapmadım. Uygulama vardı telefonumda oradan baktım çatlama gününe ama kendimizi ona göre ayarlayıp bir deneme olmadı. Belirti olarak çok fazla gazım var benim. Onun dışında belirgin bir belirtim yok.

Benimde 8 günüm kaldı çok erken yapıyorsun canım ayın 7 sinde yapmayı planlıyorum ben 12.günü oluyor varsa o zaman çıkar zaten yoksada aşılamaya başlıcam zaten. Üzerine bide enfeksiyon oldum sanırım akıntım var ve mantar vardı bi süredir oda baya arttı o yüzden kasık ağrım çok oluyor bu aydanda ümidimi kestim gibi hayırlısı

Kızlar biri demişti ki sağlık ocağından test yapınca 2 saat sonra halk sağlığı gov'dan sonuca bakabiliyorsun, ben bulamadım. Nasıl bakabilirim? Mavigrill sen bakmıştın heralde canım
Canım hangi ilde yaşıyorsan oranın plaka koduyla, mesela hsl34 yaz Google a, çıkan siteye gir.. sağlık ocağındaki barkodun birini al ya da fotosunu çek, onunla giriş yapacaksın çünkü

Canım benim bat tarihim 4 Kasım dayanamayıp geçen pazartesi kan testi yaptırdım beta hcg 0.1 çıktı. Bugün tekrardan klasik test yaptım silik çizgi çıktı. Bu nedenle 10 gün öncesinde yapılan testlere çok güvenmemek gerekiyor.

İnşallah canım. Yarın sabah ilk idrarla bir test daha yapıp sonra kan testi yaptıracağım.
Merhaba çizgi net gözüküyor hayırlı uğurlu olsun
İğne mi kullanmıştınız kaçıncı gün bugün sürecinizi paylaşabilir misiniz?
Bugün kontrole gitsem mi acaba kist filan varsa en azından erken öğrenirim ümidimi de keserim böyle beklemek çok zor
Adet döngünüzün kaçıncı günü bugün, ben 11. Gün gittiğimde yumurtam 32 mmydi kist olmuştu. Ben şuan kontrole gitmemiş olsam umutla beklemeye devam edecektim imkanınız varsa gidin

Ay ciddi misiniz ya benım bu ay cok garip bi olayım var ama eğer pozitif cıkarsa anlatcam bunu Bende sanki olmuş gibi hissediyorum yarın erken gebelik testi denerim belki en kötü çarşamba. İnsallah benımde öyle olur Sizi de tebrik ederim Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin

Gitme imkanım var şuan ben 11. Gün gittiğimde 2 tane sağda 21mm olmuştu ertesi güne çatlatma ignesi verdi yaptım igne yaptığım günü sayarsak 4.gün bugün bu saatlerde yapmıştım

Kızlar yorumunuz nedir acaba. BAT tarihim 4 Kasım klasik kaset test yaptım. Heyecan yapmak istemiyorum ama sizde ikinci çizgiyi görüyor musunuz? Bu arada testi öğleden sonra yaptım
Eki Görüntüle 2943507
Ben görüyorsam herkes görüyordur Senide 3 evetle uğurluyoruz hoçcağal Rabbim sağlikla kucağınıza almayı nasip etsin

Bugün kontrole gitsem mi acaba kist filan varsa en azından erken öğrenirim ümidimi de keserim böyle beklemek çok zor
Bende iğneden 3gun sonra çok kötü sancım oldu daha sonrada az az kasik ağrım oldu adette olamadım sayılır doktora gittim kist çıktı inşallah seninki gebelik belirtisi dir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…